Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

yeni üyeden teşekkürler

Nereden Yazdırıldığı: Onlinearabic.net
Kategori: ONLINE PRATİK ARAPÇA DERSLERİ
Forum Adı: Pratik Arapça Nedir? Nasıl İşler?
Forum Tanımlaması: Online Derslerin işleyişiyle ilgili genel sorular
URL: http://www.onlinearabic.net/forum/forum_posts.asp?TID=8409
Tarih: 11Aralık2016 Saat 04:18
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.03 - http://www.webwizforums.com

Konu: yeni üyeden teşekkürler
Mesajı Yazan: ulya
Konu: yeni üyeden teşekkürler
Mesaj Tarihi: 14Şubat2010 Saat 02:52

ALLAHIN SELAMI ÜZERİNİZE  OLSUN  ne zamandır araştırıyodum böle biyer bulduğum için mevlaya şükrediyorum inşallah  bişeyler öğrenebilirim çok sene evvel biraz ders almıştım Kuranı Kerim arapçası çok az gramer bilgim var herşeyi unuttum  çoluk  çocuk derken ama içimde hep ukte arayış içindeydim ve buraya rastladım rabbim  inşallah çıkardı  karşıma  harika biyer ama nerden başlıcam  bilmiyorum boş boş oturmaktansa bi kelime olsun öğrenirim heralde Allah emeği geçenlerden razı olsun allaha emanet olun banada zihin açıklığı versin  çok istiyorum 

Cevaplar:
Mesajı Yazan: necibe
Mesaj Tarihi: 14Şubat2010 Saat 13:40
hoşgeldiniz kardeşim emin olun bu sitenin size çok faydası olacak her seviyeye hitap eden bölümler var elbet sizde yararlanacaksınız Allah yardımcınız olsun herhangi bir sorunuz olursa buradaki herkes emin olun cevap vermeye çalışır kolay gelsin...

-------------
خيركم من تعلم القران وعلمه

Mesaj Tarihi: 14Şubat2010 Saat 14:09
Allah razı olsun rabbim inşallah ilmin azda olsa devamlı olanını nasip etsin

Mesajı Yazan: necibe
Mesaj Tarihi: 14Şubat2010 Saat 14:23

Amin inşaallah kardeşim bu arada nerede ve ne zaman kuran arapçası öğrenmiştiniz?

-------------
خيركم من تعلم القران وعلمه

Mesaj Tarihi: 14Şubat2010 Saat 15:57
ben 47 yaşındayım 4 çocuk annesi evlenmeden  önce 20 yıl oldu fatihte rahmetli fahrettin dinçkol  hocadan 4 yıl ders almıştım şuan ben hariç onun talebeleri onun izinde ders verecek  durumdalar ama ben malesefki herşeyi unuttum şuan evdeyim ve  boşum Allah izin verirse kararlıyım  hep nasıl başlasam diye düşünüyodum ve başladım  çok şükür

Mesajı Yazan: ibrahimoruc
Mesaj Tarihi: 14Şubat2010 Saat 16:10
Orjinalini yazan: ulya

ben 47 yaşındayım 4 çocuk annesi evlenmeden  önce 20 yıl oldu fatihte rahmetli fahrettin dinçkol  hocadan 4 yıl ders almıştım şuan ben hariç onun talebeleri onun izinde ders verecek  durumdalar ama ben malesefki herşeyi unuttum şuan evdeyim ve  boşum Allah izin verirse kararlıyım  hep nasıl başlasam diye düşünüyodum ve başladım  çok şükür

Selam senin ve tüm müslüman kardeşlerimize olsun Sayın ulya hanım...
Rabbim bu çabanızı boşa çıkarmayarak,sizin ve bizlerin lisan-ı arabın öğrenilmesi hususunda nasır-ı mutlakımız olsun.
Arapçada ilk adım olarak sitenin anasayfasından taki ederseniz bulabilirsiniz.Bâhusus bu sitede iyi bilen kardeşlerimiz var onlardan müstefid olabiliriz.
Saygılarımla...

-------------
Her zaman her yerde gerçek ol gerçek
Gerçek değil isen ellerini çek
Kuran-ı kerim bir bahçedir bismillah çiçek
Bize bu bahçenin kokusu lazım

Mesaj Tarihi: 14Şubat2010 Saat 16:31

Allah razı olsun kardeşim bütün siteyi inceledim çok faydalı olacağından eminim emek verenlere duacıyımm

Mesajı Yazan: ru-be-ru
Mesaj Tarihi: 15Şubat2010 Saat 02:16
Orjinalini yazan: ulya

ALLAHIN SELAMI ÜZERİNİZE  OLSUN  ne zamandır araştırıyodum böle biyer bulduğum için mevlaya şükrediyorum inşallah  bişeyler öğrenebilirim çok sene evvel biraz ders almıştım Kuranı Kerim arapçası çok az gramer bilgim var herşeyi unuttum  çoluk  çocuk derken ama içimde hep ukte arayış içindeydim ve buraya rastladım rabbim  inşallah çıkardı  karşıma  harika biyer ama nerden başlıcam  bilmiyorum boş boş oturmaktansa bi kelime olsun öğrenirim heralde Allah emeği geçenlerden razı olsun allaha emanet olun banada zihin açıklığı versin  çok istiyorum 

اهلا وسهلا بيننا ياسيدة علياء
ستستفيد كثيرامن هذه المنتدي انشاء الله. الي اللقاء

-------------
Allaha cc.a dayan,sa´ye sarıl,hikmete ram ol.
Yol varsa budur,bilmiyorum başka çıkar yol.....

Mesajı Yazan: betüli
Mesaj Tarihi: 24Şubat2010 Saat 19:28
hoşgeldin kardeş

Mesajı Yazan: yasemin60
Mesaj Tarihi: 31Ekim2010 Saat 21:41
Allah yolunuzu açık etsin güzel bir çalışma...

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide - http://www.webwizguide.info