Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

**Yeni Müfredat** AÖF İlahiyat Arapça Dersleri - Sınıf Geçme Garantili

Nereden Yazdırıldığı: Onlinearabic.net
Kategori: ONLINE AÖF ARAPÇA DESTEK DERSLERİ
Forum Adı: Online AÖF İlahiyat Arapça Dersleri Nedir? Nasıl İşler?
Forum Tanımlaması: Ders içerikleri, kayıt işlemleri vs..
URL: http://www.onlinearabic.net/forum/forum_posts.asp?TID=7732
Tarih: 27Kasım2020 Saat 00:10
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.03 - http://www.webwizforums.com


Konu: **Yeni Müfredat** AÖF İlahiyat Arapça Dersleri - Sınıf Geçme Garantili
Mesajı Yazan: idinc
Konu: **Yeni Müfredat** AÖF İlahiyat Arapça Dersleri - Sınıf Geçme Garantili
Mesaj Tarihi: 01Ekim2010 Saat 22:52
 AÖF (Açıköğretim Fakültesi) İlahiyat Arapça 1. ve 2. Sınıf Dersleri - Sınıf Geçme Garantili
 
Yeni müfredata uygun olarak hazırlanan
DERS KAYITLARIMIZ BAŞLADI!Merhaba arkadaşlar,

Yeni dönemde AÖF İlahiyat Önlisans programına kayıt yaptıran tüm arkadaşlara başarılar diliyoruz. 4 senedir AÖF Arapça destek derslerinde büyük başarılara imza atan ders sistemimizle bu sene sizlere de hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Geçmiş yıllarda programlarımıza katılan öğrenci arkadaşlarımız %90 oranında başarı kaydederek sınıflarını geçtiler. Öğrencilerimizden gelen teşekkür maillerini aşağıdaki linke tıklayarak okuyabilirsiniz.

http://www.onlinedil.net/aof_ilahiyat/ogenci_memnun_mailleri.asp - Öğrencilerimizden gelen mailler için tıklayın.

Yeni eğitim öğretim yılında AÖF İlahiyat Önlisans Programı çerçevesinde bir değişikliğe gidilerek ders kitapları yenilenmiştir. Buna paralel olarak bu sene tüm sınavlarda sorulacak sorular da yenilenecektir. Sizlere destek olmak maksadıyla sunduğumuz Birinci Sınıf ve İkinci Sınıf Arapça yardımcı derslerimiz yeni ders kitaplarınıza paralel olarak geliştirilmiş ve hazırlanmıştır. Derslerimizde yeni kitaplarınızdaki konular ve işleniş sıraları esas alınarak görüntülü ve sesli izahatlarla konuyu daha net anlamanız böylece de sınavlarda başarılı olmanız hedeflenmiştir.

Derslerimiz yaklaşık 40 dakikalık sesli video anlatımı ile metin - alıştırma çözümlemeleri ve her üniteye özel olarak hazırlanmış deneme sınavlarından oluşmaktadır.

Geçme garantisi veriyoruz!

Onlinearabic.net tarafından hazırlanan destek derslerimize katılan üyelerimizin, derslerimizi düzenli takip etmek ve yönlendirmelerimizi dikkate almak şartıyla başarılı olacaklarını garanti ediyoruz!

1 yıllık ders ücretini peşin ödeyerek derslerimize katıldığı ve düzenli olarak takip ettiği halde Arapça dersinden sınıfta kalan öğrencilerimiz bir sene boyunca destek derslerine ücretsiz olarak tekrar katılabileceklerdir. Bu garantiden yararlanabilmeniz için yıl içerisindeki sınavlarınıza girmiş olmanız gerekmektedir.

Kaydınızı hemen yaptırın, sınavlarda zorlanmayın!

Derslerimize katılım şartları, fiyat bilgileri ve ödeme opsiyonları ile ilgili bilgileri http://www.onlinedil.net/aof_ilahiyat/kayit/kayit.asp - kayıt işlemleri sayfasında görebilirsiniz.

Örnek olarak hazırlanmış ders demosunu izlemek için http://www.onlinedil.net/aof-ilahiyat-onlisans-arapca-dersleri-demo-video/?GELEN=FORUM_AOF_TANITIM_SAYFASI_DEMO_VIDEO_13_10_2010 - tıklayınız.

AÖF İlahiyat Önlisans Programı Arapça Destek Derslerimizle ilgili sormak istediğiniz soruları mailto:info@onlinedil.net - info@onlinedil.net adresine mail atarak sorabilirsiniz.

http://www.onlinedil.net/aof-ilahiyat-onlisans-arapca-dersleri-demo-video/?GELEN=FORUM_AOF_TANITIM_SAYFASI_DEMO_VIDEO_13_10_2010&utm_source=SITE&utm_medium=ICLINK_AOF&utm_content=AOF_TANITIM_SAYFASI_VIDEO_YENI_URL_22_05_2010&utm_campaign=AOF">

http://www.onlinedil.net/aof_ilahiyat/kayit/kayit.asp">  
Tel  : 0212 631 76 93
Gsm: 0506 856 13 00Cevaplar:
Mesajı Yazan: idinc
Mesaj Tarihi: 01Ekim2010 Saat 22:54

http://www.onlinedil.net/aof-ilahiyat-onlisans-arapca-dersleri/">-------------Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide - http://www.webwizguide.info