Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

selamun aleyküm

Nereden Yazdırıldığı: Onlinearabic.net
Kategori: ONLINE AÖF ARAPÇA DESTEK DERSLERİ
Forum Adı: Üyelik İşlemleri
Forum Tanımlaması: Yeni üye kaydı veya üyelik yenileme işlemleriyle ilgili sorularınız
URL: http://www.onlinearabic.net/forum/forum_posts.asp?TID=5206
Tarih: 25Ocak2021 Saat 01:09
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.03 - http://www.webwizforums.com


Konu: selamun aleyküm
Mesajı Yazan: sevgi sevgi
Konu: selamun aleyküm
Mesaj Tarihi: 16Şubat2009 Saat 00:11
selamun aleyküm ben aöf arapça derslerine 1 aylık ödeme yapmıştım.şimdi 1 ay sürem dolmadan 1 yılllık ücreti ödeyip derslere katılabilir miyim?eğer katıla bilirsem üyelik bilgilerimde herhangi bi değişiklik yapmam gerekiyormu?lütfen acele yardım edin...Cevaplar:
Mesajı Yazan: ibotea
Mesaj Tarihi: 16Şubat2009 Saat 00:59
ödemenizi bir yıllığa tamamlayarak yıllık kayda geçiş yapabilirsiniz.
üyelik bilgilerinizde herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek yok. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra mailto:info@onlinedil.net - info@onlinedil.net adresine mail atarak, daha önce bir aylık aldığınızı, üzerini tamamlayarak yıllık kayda geçmek için 110 TL daha ............ hesaba ........... tarihinde yatırdığınızı belirten bir mail atmanız yeterlidir.


Mesajı Yazan: sevgi sevgi
Mesaj Tarihi: 16Şubat2009 Saat 16:47
s.a. ben ödememi bir yıllığına tamamlamadan yani yıllık kayda geçiş yapmadan parayı yatırdım.şimdi ödemem kayda alınmayacak mı?lüffen yardımcı olun.tekrar yatıramam.


Mesajı Yazan: ibotea
Mesaj Tarihi: 16Şubat2009 Saat 22:46
Yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla 1 aylık ödeme yapmışsınız yani 20 TL yatırmışsınız. Şimdi yıllık kayda geçmek istiyorsunuz. Doğru mu anladım?
 
Eğer durum böyleyse yıllık kayıt bedeli AÖF İlahiyat Arapça derslerimiz için 130 TL'dir. Siz 20 TL yatırmış olduğunuz için bunu hesaptan düşüyoruz 110 TL daha yatırmanız halinde yıllığa geçiş yapabilirsiniz.
 
110 TL'yi zaten yatırdım demek istediyseniz, o takdirde mailto:info@onlinedil.net - info@onlinedil.net adresine yaptığınız ödeme miktarını belirterek yıllık kayda geçiş için şu hesaba yatırdım diye bir mail atmanız yeterli olacaktır.
 
 


Mesajı Yazan: sevgi sevgi
Mesaj Tarihi: 17Şubat2009 Saat 20:54
 Dersleri artık izleyebiliyorum....çok mutluyum..hepinize çok çok teşekkür ederim..Rabbim sizden razı olsun...Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide - http://www.webwizguide.info