Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

teşekkürler

Nereden Yazdırıldığı: Onlinearabic.net
Kategori: İLİTAM - İLAHİYAT FAKÜLTESİ LİSANS TAMAMLAMA PROG.
Forum Adı: İlitam Öğrencileri Tanışma Bölümü
Forum Tanımlaması: Tüm İlitam öğrencilerini bu bölümde tanışmaya ve arapça konusunda yardımlaşmaya davet ediyoruz.
URL: http://www.onlinearabic.net/forum/forum_posts.asp?TID=4028
Tarih: 19Ağustos2019 Saat 17:59
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.03 - http://www.webwizforums.com

Konu: teşekkürler
Mesajı Yazan: *VeRa*
Konu: teşekkürler
Mesaj Tarihi: 05Eylül2008 Saat 20:37

ilitam öğrencileri için ayrı bir başlık açtığınız için teşekkürler..emeği geçenlerden ALLAH razı olsun...

geçen yıl bizim için ayrı başlık yoktu. bu yılki arkadaşlar bizden şanslılar...:)

Cevaplar:
Mesajı Yazan: lazhoca
Mesaj Tarihi: 05Eylül2008 Saat 23:49
aynen vera kardeşim çok güzel bir ortam var burada.arkadaşlarla bilmediğimiz,kafamıza takılan konular hakkında sorular soruyoruz,bildiğimiz konularda arkadaşlarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz.vel hasıl şu dgs nin ve ilitamın stersini atıyoruz walla yoksa nasıl geçecek zaman.inşallah 15 eylül günü sevinçle buradan kazandığımızı paylaşırız tüm arkadaşlarımızla...

Rabbim tüm kardeşlerimize nasib eylesin inşallah...

-------------

Haksizlik karsisinda egilmeyiniz;çünkü hakkinizla beraber SEREFINIZI de kaybedersiniz... (hz.ALI [r.a] )

Mesaj Tarihi: 06Eylül2008 Saat 10:54
amin hocam kazanırsınız inşallah...
rabbim kolaylıklar versin..

Mesaj Tarihi: 07Eylül2008 Saat 12:43
eywallah kardeşim sağolasın,Rabbim sizlere de kolaylık versin ve kalmadan mezun olmayı nasib eylesin...

-------------

Haksizlik karsisinda egilmeyiniz;çünkü hakkinizla beraber SEREFINIZI de kaybedersiniz... (hz.ALI [r.a] )

Mesajı Yazan: benefşe
Mesaj Tarihi: 08Eylül2008 Saat 00:54

slm kardeşim ben bu forumda yeniyimde ilitam konusunda biraz teretdütlerim var sonuçların açıklanmasına bir hafta var tabi bunun yanında heyecanda var kafam biraz karışık bana yardım edersen sevinirim senin ikinci yılın anladığım kadarıyla şimdiden allah razı olsun dua dua dua....

Mesaj Tarihi: 08Eylül2008 Saat 11:18
aleyküm selam benefşe

tekrar hoşgeldiniz

inşallah hayırlısıyla yerleşirsiniz..

hamdolsun 2. yılım..tereddütleriniz neler biraz bahsederseniz elimden geldiğince yardım ederim inşallah

rabbim cümlemizden razı olsun...

Mesaj Tarihi: 08Eylül2008 Saat 12:08
Orjinalini yazan: benefşe

slm kardeşim ben bu forumda yeniyimde ilitam konusunda biraz teretdütlerim var sonuçların açıklanmasına bir hafta var tabi bunun yanında heyecanda var kafam biraz karışık bana yardım edersen sevinirim senin ikinci yılın anladığım kadarıyla şimdiden allah razı olsun dua dua dua....

kardeşim hoş geldin öncelikle,puanın kaçtı acaba,bakalım heyecanın yerinde mi?tekrar hoş geldin diyorum...

selametle...

-------------

Mesaj Tarihi: 08Eylül2008 Saat 23:36

öncelikle puan durumu dgs puanım 263.546 diploma notum 62.42 sence şansım varmı?sanki diploma puanım biraz düşük gibi geliyo en önemli endişem bu birde ben düz lise çıkışlıyım aöf çok şükür kalmadan kursla falan hallettikte ilitam eğer olursa arapçada zorlanırmıyım

Mesaj Tarihi: 08Eylül2008 Saat 23:42

öncelikle puan durumu dgs puanım 263.546 diploma notum 62.42 sence şansım varmı?sanki diploma puanım biraz düşük gibi geliyo en önemli endişem bu birde ben düz lise çıkışlıyım aöf çok şükür kalmadan kursla falan hallettikte ilitam eğer olursa arapçada zorlanırmıyım

kardeşim puanın toplamda 294.756 yapıyor.puanın güzel büyük bir ihtimalle yerleşirsin,geçen sene en düşük 282 ile alınmış.sen rahat girersin diye düşünüyorum.tabi bunlar tahmin...

eğer düz lise çıkışlı olduğun halde kalmadan geçtiysen ilitamı da halledersin diyorum ben sana benim nice ihl mezunu arkadaşlarım var dersleri duruyor hep...

hakkında hayırlısı olsun kardeşim inşallah...

-------------

Mesaj Tarihi: 08Eylül2008 Saat 23:43
diploma notunuz biraz düşük ama dgs puanınız iyi..toplamda294 gibi bi puan oluyor..bence yerleşirsiniz...şimdiden hayırlı olsun..

ayrıca sizi tebrik ederim düz lise çıkışlı olup ilahiyat tercih etmişsiniz ve başarılı olmuşsunuz...rabbim yolunuzu açık etsin...

arapça konusunda korkmayın..selahattin hocanın cd leri var. onları temin edip çalışabilirsiniz..ayrıca http://www.ilitam.net - www.ilitam.net te bizim bu yıl işlediğimiz arapça ders kayıtlarımız var.oraya da bakabilirsiniz..çalışın elinizden geleni yapın gerisi ALLAH KERİM

rabbim yardımcınız olsun...

Mesaj Tarihi: 08Eylül2008 Saat 23:45

-------------

Mesajı Yazan: EfeMilly
Mesaj Tarihi: 09Eylül2008 Saat 14:35
Şimdi benefşe kardeşimin puanıyla benimki aynı 258 dgs 72 diploma .

Burada hangi faktör öne geçiyor peki. Öncelik diploma notunun fazla olmasınamı bakılıyor , yoksa Dgs puanının fazla olmasınamı.

Birimizden birine öncelik sağlanmalı . karışıklıkta burda ortaya çıkıyor. ?

Zaten niye diplomanın yarısını alıyorlar hala anlamış değilim . Normalde baya puan almak varken diplomanın yarısını alınca yüzde olarak diploma notu fazla olan öğrencilerin epey bir zararı ortaya çıkıyor , bunu hala anlamış değilim.

Örneğin benefşe kardeşim ; 263 + 62 = 325

Benimki; 258 + 72 = 330

Mesaj Tarihi: 09Eylül2008 Saat 14:55
puanların eşitliği durumunda ortalamaya bakılıyor ve böyle olunca da sen daha öncelikli oluyorsun efemilly

-------------

Mesaj Tarihi: 09Eylül2008 Saat 17:52
biraz rahatladım ama yinede herşeye hazırlıklı olmak lazım  hayırlısı artık peki dersleri sadece kendim çalışarak halledebilirmiyim yoksa interneti de kullanmam gerekiyormu 

birde yüzyüze dersler sınavlardan kaç gün önce başlıyo

hersey için teşekkürlerallah razı olsun

Mesajı Yazan: huspinar
Mesaj Tarihi: 09Eylül2008 Saat 17:59
merhaba
puanlar eşit olunca diploma notuna bakılıyor?
kesinmi? dip. not. yüksek olan  öne geçmiş oluyor yani

Mesaj Tarihi: 09Eylül2008 Saat 18:02
evet aynen öyleymiş kardeşim bende şimdi onu düşünüyordum

Mesaj Tarihi: 09Eylül2008 Saat 18:21
Ankara Üniversitesi İlahiyat Lisans Tamamlama Programı (İLİTAM) 2008-2009 Akademik Takvimi: Yerleştirme Sonuçlarının İlanı: 15 Eylül 2008 Asıl Listeden Kayıt: 15 Ekim 2008 Mazeretle Kayıt: 16 Ekim 2008 Birinci Yedek Listeden Kayıt: 20 Ekim 2008 İkinci Yedek Listeden Kayıt: 24 Ekim 2008 Kayıt Yenileme (İkinci Yıl Öğrencileri için): 15 Ekim 2008 Derslerin Başlaması: 3 Kasım 2008 Yüzyüze Eğitim I :24-25 Ocak/ 31 Ocak-1Şubat 2009 Kayıt Yenileme (Birinci ve İkinci Sınıflar İkinci Taksit): 1-28 şubat 2009 Ara Sınavlar: 7-8 Şubat 2009 Yüzyüze Eğitim II : 2-3/9-10 Mayıs 2009 Ders Bitimi: 15 Mayıs 2009 Yıl Sonu Sınavı: 16-17 Mayıs 2009 Bütünleme Sınavı: 4-5 Temmuz 2009

-------------

Mesaj Tarihi: 09Eylül2008 Saat 20:31
Orjinalini yazan: EfeMilly

Şimdi benefşe kardeşimin puanıyla benimki aynı 258 dgs 72 diploma .

Burada hangi faktör öne geçiyor peki. Öncelik diploma notunun fazla olmasınamı bakılıyor , yoksa Dgs puanının fazla olmasınamı.

Birimizden birine öncelik sağlanmalı . karışıklıkta burda ortaya çıkıyor. ?

Zaten niye diplomanın yarısını alıyorlar hala anlamış değilim . Normalde baya puan almak varken diplomanın yarısını alınca yüzde olarak diploma notu fazla olan öğrencilerin epey bir zararı ortaya çıkıyor , bunu hala anlamış değilim.

Örneğin benefşe kardeşim ; 263 + 62 = 325

Benimki; 258 + 72 = 330

bence ünirversitenin uygulaması mantıklı..şöyle ki

eğer diplomayı dikkate almasa sadece dgs puanına göre yerleştirme yapsa diplomanın bi anlamı kalmaz..derslere çalışıp yüksek not alan ile sadece geçmek için çalışan arasında fark kalmaz...

eğer diplomayı dikkate alsa dgs puanın dikkate almasa bu kez de dgs ye girip iyi puan alanla almayan arasında fark kalmaz..

bence en ideal olanı yapıyor..yani dgs+diplomanın yarısı...

bu benim şahsi düşüncemdir..katılamayabilirsiniz..

rabbim hahhınızda hayırlısını nasip etsin..

Mesaj Tarihi: 09Eylül2008 Saat 20:37

biraz rahatladım ama yinede herşeye hazırlıklı olmak lazım  hayırlısı artık peki dersleri sadece kendim çalışarak halledebilirmiyim yoksa interneti de kullanmam gerekiyormu 

birde yüzyüze dersler sınavlardan kaç gün önce başlıyo

hersey için teşekkürlerallah razı olsun

arapça kendi başına halledilmiyor..yani selahattin hocanın cdleri var..onları temin edip dinleyebilirsiniz.az biraz da çabaladınız mı çoook rahat geçersiniz..

diğer derslere kendi başınıza çalışarak geçebilirsiniz..aslında siz kendi çalışma metodunuzu çok daha iyi bilirsiniz kendinizce plan yaparak başarılı olursunuz tabi ki..

internete gelince..ilitam forumda öğrenci arayüzü var oradan özetleri okuyabilir kitaptaki değerlendirme sorularını online olarak çözebilirsiniz..tamamen isteğe bağlı...forumda kantinimiz var çok güzel paylaşımlarda bulunuyoruz...

işin özü hayırlısıyla bi kazanın..hepsini yaşayarak göreceksiniz..heyecanınızı anlıyorum ama birazcık daha sabır.....biz de geçtik bu yollardan

yüzyüzeler sınavdan önceki ik ihaftasonu oluor..

Mesaj Tarihi: 09Eylül2008 Saat 22:09
yaw kardeşim bu selahattin hoca kimdir bir tanısak iyi güzel söylüyorsunuzda birde tanısak...

-------------

Mesajı Yazan: OFLU_HOCA
Mesaj Tarihi: 09Eylül2008 Saat 22:11

Anadolu üniversitesinin ilahiyat bölümündeki arapça dersleri diğer dersler gibi video olarak anlatılmamış bunun sebebi nedir ? acaba yabancı dil olduğu için mi videolu anlatım yapmamışlardır..

-------------

Mesaj Tarihi: 09Eylül2008 Saat 23:21
Orjinalini yazan: lazhoca

yaw kardeşim bu selahattin hoca kimdir bir tanısak iyi güzel söylüyorsunuzda birde tanısak...

selahattin hoca ilitamın ilk mezunlarından..kendi sitesi var ordan radyo mihrap üzerinden arapça kitabını işliyordu..zamanla işlediği konuları cd haline getirdi...cüzi bi miktara satıyor cd leri ve o parayla da öğrenci okutuyor...

dingorevlileri.org a girin ordan selahattin yıldırımın kişisel sitesine girin... selahattin hoca ile iletişime geçip cd leri alabilirsiniz..

hocanın msn adresi mailto:selahattinyildirim12@hotmail.com - selahattinyildirim12@hotmail.com  bu adresten de iletişime geçebilirsiniz

Mesaj Tarihi: 09Eylül2008 Saat 23:23
Orjinalini yazan: OFLU_HOCA

Anadolu üniversitesinin ilahiyat bölümündeki arapça dersleri diğer dersler gibi video olarak anlatılmamış bunun sebebi nedir ? acaba yabancı dil olduğu için mi videolu anlatım yapmamışlardır..

hocam eğer bana sorduysanız valla bilmiyorum

önlisansta iken anadolu ünv. nin sitesine  hiç girmemiştim..sadece kitaplarla yetinmiştim..

Mesaj Tarihi: 09Eylül2008 Saat 23:37
vera kardeşim hiç farketmez bilgisai olan yanıtlasın diye sordum  eğer öyle bişe yapsaydılar hemen o videoları indirecektim ama ne yazıkki öyle bişe yapmadılar sağlık olsun... yahu piyasada arapça öğreniyorum cdleri var ama hangisi bana hitap eder onu bulmam lazım..

-------------

Mesaj Tarihi: 10Eylül2008 Saat 00:16
hocam o zaman size kolay gelsin..:)

rabbim ilim yolunda ilerleyenlerin yolunu açık etsin...ilimde daim etsin...

Mesaj Tarihi: 10Eylül2008 Saat 00:18
ecmain (AAMİİN)

-------------

Mesajı Yazan: huspinar
Mesaj Tarihi: 11Eylül2008 Saat 12:46

pazartesiyi heyecanla bekliyoruz Allah hepimizin hakkında hayırlı olanı nasip etsin.15 eylül de başvuru merkezlerinemi(9 eylül ilahiyat mesela) asılacak sonuçlar?

Mesaj Tarihi: 11Eylül2008 Saat 13:01
hayırlısı olsun...15 eylülde ilitamın sitesinden öğrenebileceksiniz ...

başvuru merkezlerine asılmaz diye düşünüyorum..

Mesaj Tarihi: 11Eylül2008 Saat 13:57
aynen ilitamın sitesinden öğrenecez inşallah hakkımızda hayırlısı olur...

-------------

Mesajı Yazan: ezmert
Mesaj Tarihi: 13Eylül2008 Saat 00:54
s.aleyküm vera siz ilitamda okuyormusunuz acaba

Mesajı Yazan: ezmert
Mesaj Tarihi: 13Eylül2008 Saat 00:56
puanlar yükselecek diyolar 287 ile girebilir miyim sizce

Mesaj Tarihi: 13Eylül2008 Saat 00:59
Orjinalini yazan: ezmert

s.aleyküm vera siz ilitamda okuyormusunuz acaba

aleyküm selam..

evet sonsınıfa geçtim..

Mesaj Tarihi: 13Eylül2008 Saat 01:00
Orjinalini yazan: ezmert

puanlar yükselecek diyolar 287 ile girebilir miyim sizce

benim dememle olacak değil :) ama bana girersiniz gibi geliyo..rabbim hayırlısıyla yerleşmenizi nasip etsin..

Mesaj Tarihi: 13Eylül2008 Saat 11:11
VeRa kardeşim sana bayağı sorum olur eğer rabbim nasip ederde kazanırsam . Buralarda oluver bizahmet tamam :)

Mesajı Yazan: züre
Mesaj Tarihi: 13Eylül2008 Saat 11:13
efemilly 1.sayfaya baktım sen ilitam puanını yanlış hesaplamışsın.dgs puanına diploma notunun yarısını ekleyecekler.tamamını degil.

Mesaj Tarihi: 13Eylül2008 Saat 11:20

:)  Haklısın züre aksi birşey demedim . Misalen birşeylerden bahsediyordum . Benim puanım 294,,,, .  258 DGS Puanım , 72 Diploma notum.

Ben başka birşeyden bahsettim orada ok.

Mesaj Tarihi: 13Eylül2008 Saat 11:23
hıııı kızma kardeşım

Mesaj Tarihi: 13Eylül2008 Saat 11:23
Yok canım estağfirullah. Bayanlara kızmak adetim değildir :)

Dua et bize yeter.

Mesaj Tarihi: 13Eylül2008 Saat 11:26
allah gönlündekinin hayırlı olanını versin.sonuç hayırlı olsun inşallah.bide ne güzel bayanlara kızmaman.zaten bayanlardan öç alan erkek bana göre aciz erkektir.biliyorki bayanlar güçsüz.herneyse allah yardım etsin bize pazartesi açıklanıyor.ama sen girersin.puanın yüksek senin

Mesaj Tarihi: 13Eylül2008 Saat 11:29
Allah dualarını makbul ile Ahiretini huzur ile Gönlünü sevgi ile doldursun bacım .

Sağol güzel duaların için.

Kısmet inşaallah hepberaber buradaki arkadaşlarla sevinerek konuşuruz sonuçlarımızı .

Mesaj Tarihi: 13Eylül2008 Saat 11:32

AMİİİİİNNNN.GÜZEL KARDEŞİM AMİN.ALLAH HAYIRLISINI VERSİN BAŞKA NE İSTEYEBİLİRİZ.

Mesaj Tarihi: 13Eylül2008 Saat 11:34
Amin İnşaallah.

Mesaj Tarihi: 13Eylül2008 Saat 14:24

Allah dualarını makbul ile Ahiretini huzur ile Gönlünü sevgi ile doldursun bacım .

Sağol güzel duaların için.

Kısmet inşaallah hepberaber buradaki arkadaşlarla sevinerek konuşuruz sonuçlarımızı .

ne diyelim kardeş inşallah demekten başka birşey gelmez elimizden.mevla hayırla sonuçlandırsın bekleyişlerimizi... 

-------------

Mesaj Tarihi: 13Eylül2008 Saat 14:26

:)  Haklısın züre aksi birşey demedim . Misalen birşeylerden bahsediyordum . Benim puanım 294,,,, .  258 DGS Puanım , 72 Diploma notum.

,

senin puanın gerçektende yüksek yaw anlamıyorum sizi puanlar 5 puan yükselse bile girersin hatta 10 puan artsa bile girersin sen yaw yapmayın telaş ...

geçen sene 282 imiş,bu sene olsun 292...

:)))  ama olmasın yaw....

-------------

Mesaj Tarihi: 14Eylül2008 Saat 14:18
yarın sonuçlar saat kaç gibi açıklanır bilgisi olan var mı?

bu arada heyecan durumu nasıl ben çok heycanlıyım da hepimiz birbirimize dua
edelim inşallah arkadaşlar

Mesajı Yazan: caparel
Mesaj Tarihi: 14Eylül2008 Saat 15:44
Merhabalar evet yarını bekliyoruz artık  geçen sene öğleden sonra açıklanmıştı 

-------------

Mesaj Tarihi: 14Eylül2008 Saat 18:01
ARKADAŞLAR HEYECAN HAD SAFHADA WALLA,BİLMEM İHTİYAR KALBİM KALDIRABİLECEK Mİ BUNU ??? 

-------------

Mesaj Tarihi: 14Eylül2008 Saat 18:22
aman hocam dikkat edin kendinize fani şeyler bunlar
 selamette kalın inşallah

Mesaj Tarihi: 14Eylül2008 Saat 18:31
:))) SAĞOLSIN KARDEŞİM EYWALLAH.İŞİN ŞAKASIYDI YAW DA GERÇEKTEN HEYECAN VAR... ÇOLUK ÇOCUĞA KARIŞTIK HALA DAHA OKUL İÇİN HEYECAN YAŞIYORUM WALLA ŞAŞILACAK ŞEY HEE :)))

-------------

Mesaj Tarihi: 14Eylül2008 Saat 18:38

evet ya benim heyecanım çok daha kötü emin olun

bu arada ben bişey sorcaktım ilitam bittikten sonra ankara dan

formasyon alınabiliyormu öğretmenlik için başka sayfalarda onunla ilgili birşeyler gördümde merak etim yani

-------------
Fani bir hayat baki bir hayatı heba etmeye değmez dünya için yalana tenezzül edilmez

Mesaj Tarihi: 14Eylül2008 Saat 20:28
evet alabiliyorsun.4 yıllık bitikten sonra bizlerde örgün egitim mezunu sayılıyoruz.formasyon alarak din kültürü ögretmenligi yapabiliyoruz.zaten ben ilitamı birgün bitirirsem formasyon egitimi alarak imam hatip liselerinde ögretmenlik yapmak istiyorum.imam hatip lisesi içinde formasyon gerekiyormuş.imam hatip lisesindeki hocam demişti.ama önce ilitam okuyalım bi.

Mesaj Tarihi: 14Eylül2008 Saat 23:18

VeRa kardeşim sana bayağı sorum olur eğer rabbim nasip ederde kazanırsam . Buralarda oluver bizahmet tamam :)

mesajı yeni gördüm...

hayırlısıyla inşallah kazanırsınız...az kaldı zaten yarın belli olacak :)

inşallah buralarda olurum..bildiğim ölçüde yardımcı olmaya çalışırım....

Mesaj Tarihi: 15Eylül2008 Saat 00:10
İnşaallah sonuçlar yüzünüzü güldürecek şekilde olur...

-------------

Mesaj Tarihi: 15Eylül2008 Saat 01:02
İNŞALLAH KARDEŞİM DUALARINI EKSİK ETME İNŞALLAH... YARIN BELLİ OLACAK...

-------------

Mesaj Tarihi: 15Eylül2008 Saat 01:48
Dualarım sizlerle Hayırlısıyla alnızın akıyla başaracaksınız inşaallah..

-------------

Mesaj Tarihi: 15Eylül2008 Saat 10:52
Orjinalini yazan: lazhoca

,

senin puanın gerçektende yüksek yaw anlamıyorum sizi puanlar 5 puan yükselse bile girersin hatta 10 puan artsa bile girersin sen yaw yapmayın telaş ...

geçen sene 282 imiş,bu sene olsun 292...

:)))  ama olmasın yaw....

Kardeşim valla öyle diyorsun ama önce sizin kazanmanızı istiyorum , ki ben bakmıyacam zaten sonuçlara önce sizin sevincinizi burdan görmek istiyorum o zaman bakmasamda olur ;)

Mesaj Tarihi: 15Eylül2008 Saat 12:07
züre kardeşim çok sevindim ya formasyon işini duyunca

hayırlısıyla şu sonuçlarda açıklansada bi rahat etsek

-------------
Fani bir hayat baki bir hayatı heba etmeye değmez dünya için yalana tenezzül edilmez

Mesaj Tarihi: 15Eylül2008 Saat 17:49
VeRa sana çok iş düşücek İlitam okuyanlaran birisi sensin bu forumda . Dediğim gibi başını çok ağrıta bilirim mazur gör . Hamdolsun kazanmışız . Toparlanayım sorularımı sorarım daha sonra inş.   Allah'a Emanet.

Mesaj Tarihi: 16Eylül2008 Saat 12:58
hayırlı olsun hocam...

ben de şu kpss yi hayırlısıyla bi atlatayım sorularınızı elimden geldiğince cevaplamaya çalışayım.. ama çok zor olmasınlar

Mesaj Tarihi: 17Eylül2008 Saat 13:00
Kazanırsın inş.

Örneğin sınav şekli nasıl oluyor İlitam da. Klasik mi ? Test usulümü ?

Mesaj Tarihi: 17Eylül2008 Saat 22:40
TEST OLUYOR YANILMIYORSAM...

-------------

Mesaj Tarihi: 17Eylül2008 Saat 22:41
ÇOKTAN SEÇMELİ YANİ...

BİZİM BİR HOCAMIZ VARDI YAZILI YAPACAM DERDİ HOCAM TEST Mİ DERDİK,HAYIR ÇOKTAN SEÇMELİ DERDİ....   :)))

-------------

Mesaj Tarihi: 17Eylül2008 Saat 23:47

Kazanırsın inş.

Örneğin sınav şekli nasıl oluyor İlitam da. Klasik mi ? Test usulümü ?

amin inşallah...ALLAH razı olsun...

evet lazhocamın da dediği gibi sınav test usulü oluyor...her dersten 30 soru geliyor ve bu sorular hep ''burdan kesinlikle soru çıkmaz '' dediğiniz yerlerden geliyo  o yüzden çok dikkatli çalışmak lazım...

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 12:40
Çalışırız çalışırız Allahın İzniyle dualarımız müşterek olsun yeter dimi .

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 12:49
Yüzyüze dersler belirli aylardamı oluyor yoksa hergün gitme şansın varmı ?

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 12:59
yüzyüzeler sınavdan önceki 2 haftasonu oluyor..ilitamın sitesinden bakabilirsiniz tarihleri...

tamamen bulunduğunuz şehirdeki ilahiyat hocalarıyla alakalı..marmarada derse giren arkadaşlar vardı..ben girmediğim için bilgim yok...isterseniz ilahiyata gidip hocalarla görüşebilirsiniz...

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 13:02
Peki kitapları Üniversiteden mi temin edeceğiz ?

ve kitaplar haricinde internet üzerinden dersler nasıl oluyor . Öyle birşey duymuştum .

Konferans şeklinde belirli saatlerde öğrenciler ve hoca internette buluşuluyor ve ders belli bir konferans şeklinde işleniyor . Özet , anlaşılmayan şeyler hocadan istenip edinilebiliniyor. ?

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 13:06
evet kayıt için ankaraya gittiğinizde kitapları elinize verecekler :) elinizde kitap kolisiyle döneceksiniz eve :)

kitap haricinde ilitamda sohbet odası var..belli saatlerde dersin hocası ile ders işleniyor..yani anlamadığınız aklınıza takılan yerleri vs. soruyorsunuz...yazarak olduğu için aslında vakit kaybı oluyo ama yine de tavsiye ederim..daha doğrusu önce katılın sonra siz kararı verirsiniz...

valla ben hocalardan özet falan istemedim :) ama hocalara özel msj atıp rica ederseniz eminim boş çevirmezler..yardımcı olurlar...

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 13:09
:) Peki birazda VeRa hakkında soru sorayım . KPSS den sonra ne yapmayı düşünüyorsun?

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 13:15
şu an için kpss den öteye geçemiyorum :)

hayırlısıyla bi geçsin bu sınav sonra düşünürüm :)

kpss den sonra ders çalışmaya başlayacam inş..

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 13:17
:D bencede ders çalışırsın galiba  :)

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 13:19
Sanırım sorularım şimdilik bu kadar . Unutmuşta olabilirm . Unuttuğumuz herhangi bir varmı yardım edebileceğiniz.?

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 13:24
vera kardeşimi buldunuz sorun sorun

-------------

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 13:25
İnş. herdaim buluruz Oflum .

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 13:26

-------------

bende sorular hiç bitmicek sanmıştım

benim aklıma gelen bişey yok sizin aklınıza takılan olursa sorun..buralardayım inş..

Orjinalini yazan: *VeRa*

tmm

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 13:29
Sn Oflu kardeşim Ankarada mı imamsınız ?

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 13:33
Ben Ankara dayım ama imam değilim..peki sen imam mısın ?

-------------

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 13:33

tmm

ya şaka yapmıştım alınmayın lütfen...

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 13:36
Orjinalini yazan: OFLU_HOCA

Ben Ankara dayım ama imam değilim..peki sen imam mısın ?

Hı özür dilerim ben Hoca yazdığınıza bakarak öyle sanmıştım . hayır bende değilim , en zor bir görev, meslek değil bence. Forumun bazı köşelerinde aynı meslektaşız v.s yazılara rastladımda bu beni üzdü . 

Neyse tabi bunlar farklı konular .

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 13:36

tmm

ya şaka yapmıştım alınmayın lütfen...

Yok yok bende şaka yapmıştım inanmayın lütfen :)

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 13:38
uşak ben gönüllerin hocasıyım bende forum köşelerine hep bunu yazdım

-------------

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 13:38
Heheh helal olsun sana

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 13:41
Bu arada Oflum Ankaranın neresinden siniz?

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 13:43
eyvallah.. Ankara'nın bi ilçesindeyim

-------------

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 13:44
ok.

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 13:48
sen aslen nerelisin ?

-------------

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 13:48
Tr nin bir ilinden.

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 13:49
peki neresi ?

-------------

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 13:50
Neyse hadi ben söyliyim bari G.hane.

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 13:52

güzel... Memlekete hiç  gidiyormusun ?

-------------

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 13:53
En son 3-4 sene önce gittim . Taş toprak bizim oralar  o kadar düz çayırları çimenleri bir arada bulamassın .

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 13:56
Bu arada aklıma takıldı VeRa:) Sınıf lar bellimi yoksa belli belirsiz mi derslere giriyorsun . Kimin hangi sınıfta ve kontenjan bellimidir ?

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 14:04
hocam sınıf derken yüzyüzeyi mi diyosunuz..eğer onu diyosanız herkes aynı sınıfta yani konferans salonunda ders işleniyo...

bir de ilitamın sitesine girerken kullanıcı adınız olacak onun sonunda bir harf ile sınıfınız belli olacak   bunu mu kastettiniz.. eğer bunu kasttetiyseniz hiç bi önemi yok tamamen formalite :)

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 14:05

Anladım tmm teşekkür ederim.

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 14:06
rica ederim...

aklınıza gelen bişey olursa sorun cvplarım inş. :)

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 14:09
Şüphem yok :)

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 15:29
VERA KARDEŞİM MEVLA SENDEN RAZI OLSUN BİZLERİ İLTAM KONUSUNDA İYİ CE BİLİNÇLENDİRDİN SAĞOLASIN...MEVLAM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN HERŞEYİ İNŞALLAH...

-------------

Mesaj Tarihi: 18Eylül2008 Saat 17:09
VeRa kardeşim arapça sınavında genelllikle tercüme sorulduğu doğrumudur?

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide - http://www.webwizguide.info