Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

İLİTAM ders özetleri!

Nereden Yazdırıldığı: Onlinearabic.net
Kategori: İLİTAM - İLAHİYAT FAKÜLTESİ LİSANS TAMAMLAMA PROG.
Forum Adı: İlitam Öğrencileri Tanışma Bölümü
Forum Tanımlaması: Tüm İlitam öğrencilerini bu bölümde tanışmaya ve arapça konusunda yardımlaşmaya davet ediyoruz.
URL: http://www.onlinearabic.net/forum/forum_posts.asp?TID=3874
Tarih: 08Aralık2016 Saat 11:51
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.03 - http://www.webwizforums.com

Konu: İLİTAM ders özetleri!
Mesajı Yazan: xxl_43
Konu: İLİTAM ders özetleri!
Mesaj Tarihi: 25Ekim2007 Saat 19:06

.

-------------
اللهم انا نسالك علما نافعا

Cevaplar:
Mesajı Yazan: idinc
Mesaj Tarihi: 25Ekim2007 Saat 19:14
merhaba xxl_43 ben alabilirim.faydası olacak tecrübeden yararlanmak lazım.

Mesajı Yazan: avensis07
Mesaj Tarihi: 26Ekim2007 Saat 19:24
Orjinalini yazan: xxl_43

arkadaslar ilitamda gecen senelerde arkadaslarımızın hazırldıgı ders özetleri var bende yardımcı olabilecek.... isteyen olursa msnden gönderebilirim.....

bunlar kitaplar gibi degildir ama internetteki özetler gibidir faydasını görürsünüz bazı sorularda var bazı derslerin  hepsinin degil ama

syn:xxl-43, eğer msn den gönderirsen memnun olurum. ben senin msn ni ekliyorum. şimdiden teşekkürler...

Mesajı Yazan: beyaz zambak
Mesaj Tarihi: 27Ekim2007 Saat 20:53

mrb ben beyaz zambak şu ilitam özetlerini internette yayınlarsan memnun oluruz

Mesajı Yazan: ramazan_efendi
Mesaj Tarihi: 28Ekim2007 Saat 20:44
bende alabilirim kardeş gönderirsen sevinirim ve dua ederim...

Mesajı Yazan: kevir
Mesaj Tarihi: 28Ekim2007 Saat 21:36

mümkünse bende ders notlarını alamak istiyorum

Mesaj Tarihi: 29Ekim2007 Saat 22:37

.

-------------

Mesajı Yazan: fyz58
Mesaj Tarihi: 31Ekim2007 Saat 11:33
yasemingangal arkadaşım size xx_43 ders notlarını gönderdiyse bana da gönderebilir misiniz ben sizi msnme kaydedeym olur mu gönderirseniz çok sevinirim

Mesajı Yazan: ibotea
Mesaj Tarihi: 31Ekim2007 Saat 14:22

Herkese merhaba, xxl_43 kardeşime bir önerim var. Ders özetlerini bize gönderin sitemizde ücretsiz yayınlayalım, herkes istifade etsin ne dersiniz?

Cevabınız olumlu olur ise size bir adres vereyim, dersleri cdye çekip oraya kargolayın kargo masrafını biz karşılayalım olur mu?

-------------

Mesaj Tarihi: 31Ekim2007 Saat 15:53

.

-------------

Mesaj Tarihi: 31Ekim2007 Saat 16:51
Siz yine de yollayın, en azından üyelerimiz görürler, işlerine yararsa download etme imkanı sağlarız, daha kolaylık olur. Sizi ekleyeceğim msn listeme.

-------------

Mesajı Yazan: idinc
Mesaj Tarihi: 31Ekim2007 Saat 17:31
bence de iyi olur. ben aldım faydasını gördüm arkadaşlara da gönderdim....Allah cc sebep olandan razı olsun...

Mesajı Yazan: nergis
Mesaj Tarihi: 31Ekim2007 Saat 22:57
Gerçekten Allah razı olsun.Bence de faydası olacak inşaallah.Ben de Yasemin hanımdan aldım.Teşekkürler.

Mesaj Tarihi: 01Kasım2007 Saat 00:09

.

-------------

Mesaj Tarihi: 04Kasım2007 Saat 11:28
merhaba,
xxl_43 kardeşimizden de elindeki ilitam notlarını rica etmiştin, gönderdi sağolsun. Şimdi bu dökümanlar çok yüklü olduğu için herkes indiiremiyebilir. Size de aynı teklifi yapayım, elinizdeki notları bize gönderin sitemizden ücretsiz yayınlayalım, herkes istifade etsin.. Ne dersiniz?

-------------

Mesajı Yazan: martı
Mesaj Tarihi: 04Kasım2007 Saat 16:29
arkadaşlar  selahaddin hocanın hazırlamış olduğu cd hakkında bilgisi olan var mı ben de almayı düşünüyorum sizce faydası olur mu

-------------
"bir kelimedir kaldıran ayağa
bütün devrilmiş kelimeleri..."

Mesajı Yazan: bordo bereli
Mesaj Tarihi: 04Kasım2007 Saat 20:15
Evet faydası olur..güzeldir..Arkadaşlarım faydası olduğunu söylemişlerdi..bende kullanmaya başladım,başlamak üzereyim..

Mesajı Yazan: meftun12
Mesaj Tarihi: 04Kasım2007 Saat 20:23
nedir bu selahaddin hoca durumu???ya bu cdleri nasıl açcaz bize şifre gelcekti geldi mi bu arapcadan nasıl geççez??hem göreve devam edip hem okulu nasıl bitircez??nolcak bu işin sonu yaaa..offfff 70 nasıl alcaz yaaa???????

Mesajı Yazan: zuhal
Mesaj Tarihi: 04Kasım2007 Saat 20:31
BEN İLAHİYAT ÖNLİSANS 1.SINIFTAYIM DÜZ LİSE MEZUNUYUM BAZI DERSLERİ ANLAMIYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ

Mesaj Tarihi: 04Kasım2007 Saat 22:28
Merhaba zuhal aramıza hoşgeldin

ilahiyat önlisans birinci sınıfların Arapça derslerine yönelik bir yardımcı programımız var. Derslere arzu edersen internet üzerinden katılabilirsin. Bu derslerde kitabınızdaki konular açıklamalı olarak işleniyor, video görüntüsü ile size aktarılıyor. Ayrıca ders dökümanı veriliyor ve her üniteye ait online deneme sınavı da yapılıyor. Bütün bu hizmetler aylık sadece 20 YTL karşılığında veriliyor. Derslerimize katılmak istersen derslerimizle ilgili detaylı bilgiyi, katılım şartlarını ve ders örneğini aşağıdaki adreste bulabilirsin:

http://www.onlinearabic.net/aof_onlisans_destek_dersleri/genel_tanitim.asp - http://www.onlinearabic.net/aof_onlisans_destek_dersleri/genel_tanitim.asp

Çalışmalarında başarılar diliyorum.

-------------

Mesaj Tarihi: 05Kasım2007 Saat 13:00
sayın ilitamlı arkadaşlar ilitamın web sayfasında kullanıcı ismi ve şifre isteniyor  ama bize ne kullanıcı adı verildi ne de şifre sisteme nasıl gireceğiz bir bilgisi olanların acıklaması rica olunur.

-------------

Mesajı Yazan: fyz58
Mesaj Tarihi: 05Kasım2007 Saat 13:40
Sayın martı banemde elime ulaşmamıştı kullanıcı adı ve şifresi ama ben ilitam merkezini aradım orda size veriliyor kullunıcı adı ve şifresi.Sadece tc kimlik numuranızı veriyorsunuz onlar size söylüyorlar.ilitam merkezi numarası:0312 213 51 20

Mesaj Tarihi: 05Kasım2007 Saat 14:52

yardımınızdan  dolayı teşekkür fyz58

-------------

Mesajı Yazan: abduhhh
Mesaj Tarihi: 15Nisan2008 Saat 10:28

selamlar

ilitam notlarını bana gönderirseniz sevinirim.

şimdiden teşekkürler.

Mesajı Yazan: hakkı aydın
Mesaj Tarihi: 30Nisan2008 Saat 22:26
Orjinalini yazan: xxl_43

arkadaslar ilitamda gecen senelerde arkadaslarımızın hazırldıgı ders özetleri var bende yardımcı olabilecek.... isteyen olursa msnden gönderebilirim.....

bunlar kitaplar gibi degildir ama internetteki özetler gibidir faydasını görürsünüz bazı sorularda var bazı derslerin  hepsinin degil ama

Mesajı Yazan: hakkı aydın
Mesaj Tarihi: 30Nisan2008 Saat 22:27
arkadaşım ders özetlerini verebilirsen memnun olurum

Mesajı Yazan: ferdiünal66
Mesaj Tarihi: 03Mayıs2008 Saat 13:04
ilitam notların gönderirseniz sevinirim

Mesajı Yazan: abdellah
Mesaj Tarihi: 29Haziran2008 Saat 11:20
s.a kardeş bu özetleri bana gönderirsen sana çok dua cı olurum.

Mesajı Yazan: abdellah
Mesaj Tarihi: 29Haziran2008 Saat 11:43
arkadaşlar birisi ALLAH rizası için şu notları göndersin.

Mesajı Yazan: Lila
Mesaj Tarihi: 04Ağustos2008 Saat 14:10

selamün aleyküm arkadaşlar bende  de ilitam özetleri var ama fazla düzgün şekilde değil yine de faydalanmak isteyenlere gönderebilirim.ALLAH(c.c) herkesin yardımcısı olsun.

Mesajı Yazan: elhayat
Mesaj Tarihi: 18Mart2009 Saat 16:10

BEN DE İLİTAM DERS ÖZETLERİNDEN FAYDALANMAK İSTİYORUM EĞER BENİM POSTA ADRESİME GÖNDERİRSEN ÇOK SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

Mesajı Yazan: elhayat
Mesaj Tarihi: 18Mart2009 Saat 16:12
BEN DE İLİTAM ÖZETLERİNDEN FAYDALANMAK İSTİYORUM BANA DA YARDIMCI OLURSAN ÇOK SEVİNİRİM

Mesajı Yazan: kerem1453
Mesaj Tarihi: 12Ağustos2009 Saat 15:34
bu arkdaş yalan söylüyopr milletten para sızdırmak istiyor başka bir şey değil yayınla o zaman isteyen msn ile gönderirim demek hsp no para yatır milleti burda uğraştırıp durma...malak

Mesajı Yazan: HASAN KAYMAKÇI
Mesaj Tarihi: 22Aralık2011 Saat 08:47
Esselamü aleyküm verahmetullahi ve berakatüh. Değerli site yöneticisi kardeşlerim, hepinizi saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Eğer lütfederseniz Ankara İLİTAM 2. sınıfa ait tüm derslerin özetleri elinizde varsa mail adresime gönderebilirseniz çok sevinirim. Selam ve dualarımla Allaha emanet olun.   HASAN KAYMAKÇI

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide - http://www.webwizguide.info