Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

..hayırlı bayramlar..

Nereden Yazdırıldığı: Onlinearabic.net
Kategori: AÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forum
Forum Adı: Önlisans Öğrencileri Tanışma Bölümü - Yeni Kayıt - Yenileme
Forum Tanımlaması: 2016-2017 Öğretim Yılı Açıköğretim, İlahiyat Önlisans İnternet Başvuru, Kayıt, Kayıt Yenileme/Ekle-Sil Tarihleri
URL: http://www.onlinearabic.net/forum/forum_posts.asp?TID=1948
Tarih: 12Kasım2019 Saat 12:50
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.03 - http://www.webwizforums.com

Konu: ..hayırlı bayramlar..
Mesajı Yazan: bordo bereli
Konu: ..hayırlı bayramlar..
Mesaj Tarihi: 11Ekim2007 Saat 23:19
..Arkadaşlar;..hepinizin mübarek Ramazan bayramınızı tebrik eder,size ve tüm alem-i islama hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ederim....
..şimdiden derslerinizde ve tüm işlerinizde sonsuz başarılar...

Cevaplar:
Mesajı Yazan: aysegulergun
Mesaj Tarihi: 11Ekim2007 Saat 23:36
bilmukabele bordo bereli
bende herkesin ramazan bayramını kutlarım...
bayramınız hayırlı, şen ola inşallah....

selametle...

Mesajı Yazan: nagihan1119
Mesaj Tarihi: 12Ekim2007 Saat 00:04
 allah razı olsun bordo berelı ve aysegulergun  bende tum musluman alemının ramazan bayramını kutlarım hayırlı bayramlar gecırmenızı dılerım.....................................

Mesajı Yazan: aysecanguz
Mesaj Tarihi: 12Ekim2007 Saat 00:43

herkesin mübarek ramazan bayranı kutlar hayırlara vesile olmasını dileriimmm selametleee

Mesajı Yazan: melihim666
Mesaj Tarihi: 12Ekim2007 Saat 00:55
s.a bende şimdiden herkesin ramazan bayramını kutluyorum.inşaallah tüm müslümanlar affedilmiş olarak ramazanı tamamlamışızdır...

Mesajı Yazan: my_aziz
Mesaj Tarihi: 12Ekim2007 Saat 02:02
Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış;
Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...

bayramınız mübarek olsun
   selametle...

Mesajı Yazan: bengisu
Mesaj Tarihi: 12Ekim2007 Saat 08:13
s.a arkaaşlar teşekkürler

sizlerinden baayramınızı tebrik ederim

Mesajı Yazan: berre_nur
Mesaj Tarihi: 12Ekim2007 Saat 08:29

ve aleyküm selam ve rahmetullahi ve berakatühü...

ben de tüm ümmet i muhammedin ramazan bayramını kutlarım.bu bayramın huzurlara, sevinçlere,kardeşliklere vesile olmasını dilerim...

-------------
çaresizseniz çare sizsiniz...

Mesajı Yazan: konursu
Mesaj Tarihi: 12Ekim2007 Saat 09:39
      Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.....

-------------
وفوق كل ذى علم عليم (yusuf 76)
(her bilenin üstünde bir bilen vardir).

Mesajı Yazan: farzet
Mesaj Tarihi: 12Ekim2007 Saat 19:49
Selamünaleyküm lisansmı yoksa ahkdili öğrencilerimi desem.Hepinizin bayramını kutlarım.bu bayramın gerçek anlamda kutlayan şehit aielerinin de kutlarım.Artık bayramlarımızın anlamının ne olduğunu anlayarak böyle günlerde kardeşlişk ,beraberlik ,dostluk ve sevgi içinde kucaklaşabilmenin,yardımlaşma ve paylaşmanın önemini vurgulamanın gereğini düşünürken....sevgili kardeşlerim ,İlminizin ve bilginizin birlikte armasını dilerim.Ben lsahiyatlı değilim sadece öğrenmeyi seven biriyim.Diploma ile de derdim yok .Kendimi çoktan mezun ettim dünya hayatı ve etiketlerden .Şimdi sadece ahiret yolunun  yolcusu olarak Kuransa sunulan dili anlama amçlı iken o da nasib oldu Elhamdülillah.Sizlerinde ulaşmanız dileğiyle.
Ancak okul ortamında semantik gramer vb biraz daha metodik olsa da değerli hocalarımız artık bunun üzerinde daha ciddi durduklarundan eminim .ve bu hizmeti veren site yönetim ve emeği geçen herkese şükran..

Mesajı Yazan: hawwa
Mesaj Tarihi: 12Ekim2007 Saat 23:19
hepinizin ramazan bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim

Mesajı Yazan: **lebik**
Mesaj Tarihi: 13Ekim2007 Saat 15:21

bütün kardeşlerimin bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum.. inşallah Rabbim bayram vesilesiyle içimizde bulunan hayırlı isteklerimize bizleri nail eyler inşallah müslümanların gecesini de sabaha çıkarır...

-------------
en kalbî saygılarımla...

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide - http://www.webwizguide.info