Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Vodafone Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Nereden Yazdırıldığı: Onlinearabic.net
Kategori: Çağrı Merkezleri İletişim Bilgileri
Forum Adı: Çağrı Merkezleri İletişim Bilgileri
Forum Tanımlaması: Çağrı Merkezleri İletişim Bilgileri
URL: http://www.onlinearabic.net/forum/forum_posts.asp?TID=16953
Tarih: 02Haziran2020 Saat 07:31
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.03 - http://www.webwizforums.com


Konu: Vodafone Müşteri Temsilcisine Bağlanma
Mesajı Yazan: bilgiliahmet
Konu: Vodafone Müşteri Temsilcisine Bağlanma
Mesaj Tarihi: 10Ekim2019 Saat 11:08

Vodafone Müşteri Temsilcisine Bağlanma, Uluslararası mobil iletişim şirketlerinden biri olan Vodafone, Türkiyede eski adı ile Telsim Mobil operatörü satın alarak Türkiye piyasasına girmiştir. 23,4 milyon abonesiyle Türkiye’nin ikinci büyük mobil iletişim şirketi olan Vodafone istediğiniz zaman çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

Vodafone mobil ses, sabit ses, mobil internet, fiber ve DSL hizmetleri sunmaktadır, 2010 yılında Borusan Telekom’u bünyesine katmıştır. Ayrıca 2011’de de Türkiye’nin en büyük alternatif telekom operatörlerinden Koç.net’i bünyesine dâhil etmiştir. Sizde Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanma yolları hakkında araştırma yapıyorsanız bu sayfada yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

VODAFONE MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNE BAĞLANMA

Müşteri hizmetleri çağrı merkezi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız aşağıdaki bilgilerden yararlanabilirsiniz. Turkcell ve Türk Telekom Mobil de olduğu gibi Vodafone’da istediğiniz zaman ulaşabilir ve sorunlarınızı çözebilir, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone bayilerine gitmeye gerek kalmadan fatura ödeme, tl yükleme, paket değişikliği, bilgi alma ve tüm operatör işlemleri Vodafone çağrı merkezi üzerinden yapılabilmektedir. Diğer yandan Vodafone online işlemlere giriş yaparak da ( http://www.vodafone.com.tr/ - www.vodafone.com.tr/ ) işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca android ve ios mağazalarında bulunan Vodafone uygulamalarını da kullanabilirisniz.

Vodafone Müşteri Temsilcisine Bağlanma:

1. İlk olarak telefonunuzdan 542‘yi, eğer hattınız farklı operatörde ise 0542 542 00 00 numaralı Vodafone müşteri hizmetlerini arayın.
2. Karşılama bittikten sonra ‘a basın.
3. Son adım olarak “” ve ardından “3” tuşlarına basın.

Bu işlemden sonra müşteri hizmetlerine direk bağlanarak tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Vodafone’ye twitter ve facebook üzerinden de iletişim kurabilirsiniz.
Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide - http://www.webwizguide.info