Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

4-5 Mayıs 2013 AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?

Nereden Yazdırıldığı: Onlinearabic.net
Kategori: AÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forum
Forum Adı: Sınavlara hazırlık - TEK DERS SINAVI
Forum Tanımlaması: A.Ö.F. İlahiyat Önlisans pragramını takip edenleri ilgilendiren Arapça sınavlarına hepbirlikte hazırlanalım.
URL: http://www.onlinearabic.net/forum/forum_posts.asp?TID=14243
Tarih: 20Haziran2018 Saat 08:32
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.03 - http://www.webwizforums.com


Konu: 4-5 Mayıs 2013 AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?
Mesajı Yazan: scelik
Konu: 4-5 Mayıs 2013 AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?
Mesaj Tarihi: 15Mayıs2013 Saat 12:19

4-5 Mayıs 2013 AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?

 
4-5 Mayıs 2013 AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?
 
 
Türkiye’nin en büyük fakültesi sayılan AÖF ‘de 2013 bahar dönemi vize sınavları maratonu sona erdi. AÖF’liler iki gün boyunca AÖF vize sınavlarında ter döktü.

AÖF sınavları Türkiye’nin 81 ilinde ve KKTC’de yapıldı. Milyonlarca öğrenci AÖF sınavlarında ter döktü. Sınav heyecanı biten AÖF öğrencilerini başka bir heyecan saracak. AÖF sonuçları nın açıklanması beklenecek.

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖF sonuçları sınav tarihinden itibaren yaklaşık 30 gün içinde http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinde yayımlanmakta ve öğrenciler T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir. AÖF sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacaktır.

AÖF güze dönemi vize sınavlarının sonuçlarının geç açıklanması AÖF öğrencilerini tedirgin etmiş ve bu duruma tepki göstermişlerdi. 4-5 Mayıs tarihlerinde yapılan AÖF vize sınavlarının sonuçlarının en geç Haziran ayının ilk haftasına kadar açıklanması gerekiyor. Çünkü AÖF öğrencileri Haziran ayının ortalarında AÖF final sınavlarında ter dökecekler. AÖF öğrencilerinin büyük tepkisini çeken bütünleme sınavlarının kaldırılma kararından geri adım atılmadığı için AÖF öğrencilerinin bütünleme sınavı hakkı bulunmuyor.

AÖF Not Ortalaması Sayfası

Dönem notu ve genel not ortalaması AÖF tarafından yayınlandı. AÖF dönem notu ve genel not ortalamaları da yayınlandı. Öğrenciler bu sonuçlara bakarak, CD, DC, DD notu aldıkları derslerinden geçip geçmediklerini öğrenebilecekler. Mezun olabilmek için öğrencinin Genel Not Ortalamasının en az 2,00 olması gerekiyor...

Kaynak: http://www.timeturk.com/tr/2013/05/15/4-5-mayis-2013-aof-sonuclari-ne-zaman-aciklanacak.html - http://www.timeturk.com/tr/2013/05/15/4-5-mayis-2013-aof-sonuclari-ne-zaman-aciklanacak.html
 


-------------
الطالب المجتهدSayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide - http://www.webwizguide.info