Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

SINAV SONUÇLARINIZ NASIL?

Nereden Yazdırıldığı: Onlinearabic.net
Kategori: AÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forum
Forum Adı: Sınavlara hazırlık - TEK DERS SINAVI
Forum Tanımlaması: A.Ö.F. İlahiyat Önlisans pragramını takip edenleri ilgilendiren Arapça sınavlarına hepbirlikte hazırlanalım.
URL: http://www.onlinearabic.net/forum/forum_posts.asp?TID=1172
Tarih: 15Aralık2019 Saat 07:55
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.03 - http://www.webwizforums.com

Konu: SINAV SONUÇLARINIZ NASIL?
Mesajı Yazan: BERRE
Konu: SINAV SONUÇLARINIZ NASIL?
Mesaj Tarihi: 25Nisan2007 Saat 22:23
ARKADAŞLAR SINAV SONUÇLARINIZ ÖZELLİKLE ARAPÇA NASIL?YILSONUNA NASIL HAZIRLANMAK GEREKİR PAYLAŞALIM LÜTFEN İLAHİYAT 2. SINIF OKUYAN ARKADAŞLAR...

Cevaplar:
Mesajı Yazan: mvsin
Mesaj Tarihi: 04Mayıs2007 Saat 16:09

kendinizkini söylememişsiniz. benimki ARAPÇA I :31  ARAPÇAII : 65

Mesaj Tarihi: 04Mayıs2007 Saat 16:11
pardon o zaman arapça 2 arasınav 88

Mesajı Yazan: mvsin
Mesaj Tarihi: 04Mayıs2007 Saat 16:14
arapça I i nasıl yapacağım nasıl geçeceğim

Mesajı Yazan: aysegulergun
Mesaj Tarihi: 04Mayıs2007 Saat 22:30
maşallah berre arkadasım cok iyiymiş puanın.
ben de arapcadan 73 aldım.benım puanım da bana göre iyi

gelecek sınavda başarılar,selametle...

Mesajı Yazan: idinc
Mesaj Tarihi: 11Mayıs2007 Saat 23:35
selam benim arapçam cok kütü gecti nasıl yapmalıym 

Mesajı Yazan: ahmet336
Mesaj Tarihi: 19Mayıs2007 Saat 23:06
benimki 1. 50 2. 35 allah yardımcımız olsun eğitim şart...

Mesajı Yazan: i-mate
Mesaj Tarihi: 24Mayıs2007 Saat 15:11
allah  yardımçı olsun ama çok guzel yanı ver arap arapçe dılısınde 88 almayor sen turksın ve 88 aldou çok ıyımsın devem ıle ama ben turk dılım kütü yanı hehehe

Mesaj Tarihi: 25Mayıs2007 Saat 16:16
pekala çalışırsanız arapmış türkmüş önemi yoktur konular belli  ve önemli olan istek ve iyi bir hoca...

Mesajı Yazan: i-mate
Mesaj Tarihi: 25Mayıs2007 Saat 16:43

nesıl

ı dont understand

Mesajı Yazan: hisareyn
Mesaj Tarihi: 28Mayıs2007 Saat 18:53
Merhaba;bende 1.sınf okuyorum
Arapça1:88 inşaallah takılmadan geçeriz.

Mesajı Yazan: Nihatakyol
Mesaj Tarihi: 02Haziran2007 Saat 10:21
arapça 1. 46     2, imtihanda kaç almam lazım

Mesajı Yazan: bengü
Mesaj Tarihi: 04Haziran2007 Saat 11:00
  mesajımı anlatamadım galiba açıköğretim sınavında cevaplanan sorular hakkında biraz bilgi verirmisiniz sınava giren arkadaşlardan rica ediyorum.çünkü kendimi ona göre değerlendirecem.

Mesaj Tarihi: 04Haziran2007 Saat 11:10
Eğer puanlama sistemini soruyorsan, 100 üzerinden değerlendirmeye tabii tutuluyor.
100 puanı soru sayısına bölersen,bir sorunun puan değeri ortaya çıkar.
böyle sonucunu değerlendirebilirsin.

bu değilde soruların cevaplarını söylüyorsan aklına takılanları sor doğruluğundan emin olanlar da cevaplar ve böylece yine değerlendirmeni yapmış olursun

selametle..

Mesajı Yazan: bengü
Mesaj Tarihi: 04Haziran2007 Saat 11:43
mesela kulna diye bir soru vardı.bu acaba ecvefmi,nakıs mı,misal mi nedir?bir soru dahahakimin kadısı sorusunda cevap şıkkı hangisidir?

Mesaj Tarihi: 04Haziran2007 Saat 11:53
birinci sorunun cevabı ecvef  
sanırım kadı'lı soru da harekelenmesini soruyordu,
ben ötre hareke yaptım,direk nida var diye ama bundan emin değilim malesef

Mesajı Yazan: maydin64
Mesaj Tarihi: 09Haziran2007 Saat 15:46
birinci sınav 85 inşaallah ikinci sınavda 85 veya daha fazla gelecek

-------------
Bize güzel lazım değil; Biz bir güzelin kulu, bir güzelin ümmetiyiz...

Mesaj Tarihi: 09Haziran2007 Saat 16:03
maşallah çok iyi bir sonuç, tabi bana göre

dediğin gibi gelir inşallah kardeş,
selametle...

Mesaj Tarihi: 09Haziran2007 Saat 16:08

o kadar olsun kardeş 6 ay yurt dışı eğitimi bir yıl istanbulda sürekli arapça dersi ne zamandan beri arapçayla yatıp arapçayla kalkıyoruz

-------------

Mesaj Tarihi: 09Haziran2007 Saat 16:14
ooo harika yurt dışına nereye gitiğini öğrenebilir miyim kardeş?
ben de bu yaz istıyorum inşallah ürdün olacak benim tercihim.

Mesaj Tarihi: 09Haziran2007 Saat 16:23

bu yılın başında mısıra gittim ve vize sınavlarına döndüm mısır güzel ve ucuz ama mısırlılar ammice konuşuyorlar duyduğuma görede ürdünlülerde ingilizce yaygınmış ve ürdünde hayat bayağı bi pahalıymış

-------------

Mesajı Yazan: kanunsuz03
Mesaj Tarihi: 17Haziran2007 Saat 14:02
dur ben söyleyeyim mısıra gittiler arkadaşar 6 ay için ondan öncede istanbulda bir yıl paso arapça üzerine çalıştılar.Başarı olmazsa zaten abes olurdu....

-------------
Madem ki bu aşkta tek yahudi benim,seçip herflerin en çivilisini beni çarmıha gerin...

Mesaj Tarihi: 17Haziran2007 Saat 14:06
sana mısıra git derdim fakat bu gelen arkadaşlar daha çok ammice öğrenmişler orada bence arapçanın daha fasşh konuşulduğu bir yeri tercih etmeni isterim açıkçası.tam fasih olarak şu an hiçbir ülkede konuşulmuyor fakat fasihe yakın yerler var.Şamı düşünebilrsin mesela????

-------------
Madem ki bu aşkta tek yahudi benim,seçip herflerin en çivilisini beni çarmıha gerin...

Mesaj Tarihi: 17Haziran2007 Saat 14:42
Orjinalini yazan: kanunsuz03

dur ben söyleyeyim mısıra gittiler arkadaşar 6 ay için ondan öncede istanbulda bir yıl paso arapça üzerine çalıştılar.Başarı olmazsa zaten abes olurdu....

biz zaten başka bişey iddia etmiyoruz

-------------

Mesaj Tarihi: 17Haziran2007 Saat 16:25
yok yani başka bişey iddia ediyorsun mu dedik.Bizde başka bişey iddia etmiyoruz o yüzden problem ne onu çözemedim?????

-------------

Mesajı Yazan: hisareyn
Mesaj Tarihi: 26Haziran2007 Saat 19:07

Selamun Aleyküm

Allaha şükür büt'e kalmadan bütün derslerimi en düşüğü 77 olarak geçmişim.Hamdolsun Allaha.İnşaallah formda ki bütün arkadaşlar geçmiştir.Esen kalın.

Mesajı Yazan: refref
Mesaj Tarihi: 28Haziran2007 Saat 18:44
doğru anladım mı bilmiorum ama ..(yeni girdim de foruma bide açıköğretim ilahiyat öğrenciside değilim ).... 

القاضي  mankus isimdir ötre ve esre alacağı zaman takdiri irab alır ... fetha alacağı zaman lafzen olur yani fetha alır ....

Mesaj Tarihi: 08Temmuz2007 Saat 23:09
evet arkadaşlar kurs olmadan gerçekten zor ben de ismek in kurslarına katıldım 1. sınav 88 2. sınav 88 bütünlemeye kalmadan geçtim Allah a çok şükür...

Mesajı Yazan: koray55
Mesaj Tarihi: 09Temmuz2007 Saat 17:12
Berre kardeş ismek kursları faydalı oldumu, ismek kurslarına ne kadar süre katılıp başarılı oldun ben 1.kuru bitirdim ancak o bilgiler sınavdaki sruları çözmek için yeterli olmuyor. 40 ı geçemiyorum. Sen ismeke ne kadar gittin?

selamlar

Mesaj Tarihi: 10Temmuz2007 Saat 14:36
evet ismek 1. kur yeterli değil biz hocamızla ilahiyat önlisans konularını işledik zaten sınıfın yarısı ilahiyat okuduğu için şanslıydık kademe olarak ta 3. kurdu ...ismek te olsa bence önemli olan hocanın ilahiyat konularını anlatması ....yoksa 3. kurda okumak yine bir anlam ifade etmez. size tavsiyem hangi kursa gidiyorsanız hocanızla kendi konularınızı anlatması yönünde konuşmanız...     

Mesajı Yazan: koray55
Mesaj Tarihi: 10Temmuz2007 Saat 17:40
cevabınız için çok tşk ederim.

Mesajı Yazan: lawinia
Mesaj Tarihi: 22Temmuz2007 Saat 13:54
bende 2 .sınıfım ıkı arapcadan da kaldım bu sefer gectım dıyorum sonuclar berbet ne yapıcam bılmıyorum calıssamda olmuyor

Mesajı Yazan: feyza84
Mesaj Tarihi: 24Temmuz2007 Saat 17:17
arkdaşlar ankarada hangi arapça kursunu tavsiye edersinz (aöf için) çok moralim bozuk ve bitsin istiyorumm.

Mesajı Yazan: semih
Mesaj Tarihi: 29Temmuz2007 Saat 17:02

Valla benim puanlar çok düşük aksine son yıl ve bu siteyi yeni buldum  nasıl hareket ediliyor onuda bilmiyorum

Mesajı Yazan: semih
Mesaj Tarihi: 29Temmuz2007 Saat 17:07
ya lavinia arkadaş bende senin gibi birinci dönem çalışmadım 48 almışım ikinci dönem çalıştım 42 almışım bende artık birazda umutsuzluk başladı ne edeceğim bilmiyorum böyle şaşırdım kaldım

Mesajı Yazan: Enteroğlu
Mesaj Tarihi: 07Ağustos2007 Saat 14:10
Berrecim    Anladığım kadarıyla senin 1.sınıf Arapçan çok güzel geçmiş.Ben 54+35 almışım, Lütfen yardıcı olurmusun....

Mesajı Yazan: zuhal
Mesaj Tarihi: 22Ocak2008 Saat 22:36
arkadaşlar ben ilahiyat 1.sınıftayım sınavlar nezaman bilgisi olan yazsın lütfen selametle

Mesajı Yazan: ibotea
Mesaj Tarihi: 23Ocak2008 Saat 09:42
Merhaba zuhal,
sınavınız Nisanın ilk haftasında yapılacak.

Çalışmalarında başarılar diliyorum.

-------------

Mesajı Yazan: iQra
Mesaj Tarihi: 11Mart2008 Saat 14:01
1.sınıf okuyorum notum : 93

-------------

Mesajı Yazan: Babessema
Mesaj Tarihi: 10Nisan2008 Saat 23:14
1.sınnıfta okuyan iqra arkadaşım daha sınaw olmadı 93 ü kanatten mi aldın bir şey sorucam belirli bir baraj puanı warmı yoksa genel başarıya göre yani çan eğrisi mi war.

Mesajı Yazan: muhammedisa
Mesaj Tarihi: 29Nisan2008 Saat 12:01
Orjinalini yazan: Nihatakyol

arapça 1. 46     2, imtihanda kaç almam lazım

en az 53 almanız lazım.yani 14 soru yaparsanız geçersiniz.başarılar

Mesajı Yazan: lorelai
Mesaj Tarihi: 01Mayıs2008 Saat 23:56
Orjinalini yazan: BERRE

evet ismek 1. kur yeterli değil biz hocamızla ilahiyat önlisans konularını işledik zaten sınıfın yarısı ilahiyat okuduğu için şanslıydık kademe olarak ta 3. kurdu ...ismek te olsa bence önemli olan hocanın ilahiyat konularını anlatması ....yoksa 3. kurda okumak yine bir anlam ifade etmez. size tavsiyem hangi kursa gidiyorsanız hocanızla kendi konularınızı anlatması yönünde konuşmanız...     
 Siz hangi ismek'e gittiniz acaba?

Mesajı Yazan: lawinia
Mesaj Tarihi: 09Haziran2008 Saat 17:51
BENİMDE 1.SINIF 73 ALDIM
İKİNCİ SINIF 31 COK KÖTÜ

Mesaj Tarihi: 12Haziran2008 Saat 15:32
benim arapçadan ilk sınawım  64 .arapça dersi alıyorum.ihl den bi hocamızdan.hocamız süper büyük şehirde olsa önü çok açık.herkese başarılar dilerim 

Mesaj Tarihi: 24Haziran2008 Saat 19:17
hepsinden geçtim çok şükür Allahıma.umarım bütün arkadaşlar da geçmiştir.arapça ortalamam 75.

Mesajı Yazan: sena suluvi
Mesaj Tarihi: 25Haziran2008 Saat 10:56
merhaba berre 2. sınıfmı okuyorsun?  bende çok şükür 1. sınıfı tamamladım burda bulunan  arkadaşlar genelde kursla  veya bir hoca eşliğinde çalışıyor.sanırım  ben arapçadan ve diğerlerinden hiç yardım almadım. ve arapçaya 4 yıl aradan sonra başladım yıl sonu notum 73. acaba herhanği bir hocadan yardım alsam ortalamam yükselirmi sizce diploma notu benim için önemli 

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide - http://www.webwizguide.info