Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

İSTANBUL İLİTAMLI ARKADAŞLAR NERDE ACABA

Nereden Yazdırıldığı: Onlinearabic.net
Kategori: İLİTAM - İLAHİYAT FAKÜLTESİ LİSANS TAMAMLAMA PROG.
Forum Adı: İstanbul İlahiyat İLİTAM 1. Sınıf Dersleri
Forum Tanımlaması: İstanbul İlahiyat İLİTAM 1. Sınıf Dersleri
URL: http://www.onlinearabic.net/forum/forum_posts.asp?TID=10205
Tarih: 09Aralık2016 Saat 23:15
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.03 - http://www.webwizforums.com

Konu: İSTANBUL İLİTAMLI ARKADAŞLAR NERDE ACABA
Mesajı Yazan: global
Konu: İSTANBUL İLİTAMLI ARKADAŞLAR NERDE ACABA
Mesaj Tarihi: 22Ekim2010 Saat 23:12
  Arkadaşlar dersler nasıl gidiyor?Neler yapıyorsunuz?Derslere katılıyor musunuz?Biraz ses verin.

Cevaplar:
Mesajı Yazan: esra777
Mesaj Tarihi: 23Ekim2010 Saat 00:52
ıstanbul kac puanla bıttı:)

Mesajı Yazan: crazyboy181905
Mesaj Tarihi: 23Ekim2010 Saat 11:27
bu sitede fazla istanbul ilitamlı yok sanırım benden başka biz siz mi varsınız....
geçend ders arapça hocamız önermişti bu siteyi... gerçi ben daha önceden b eri varım ama diğer arkadaşların gelmesini bekliyodumm...derslere katılıyoruz başlarda bazı teknik sorunlar oldu ama şu an iyi gidiyo yani...sınavlarda yyaklaştı

Mesajı Yazan: meczub
Mesaj Tarihi: 24Ekim2010 Saat 01:42
ist. a yerleşmiştim ama ben ankaraya kaydoldum fakat aklım ist da kaldı aceba dersleri nasıl biraz bilgi verir misiniz? gerçi ankaranın bişeyi yok yani dersleri felsefe haricinde iyi sayılır.sizdeki derler nasıl felsefe var mı? yada türk dili inkılap tarihi gibi lüzumsuz dersler var mı? bizde bu sene türk dili seneyede inkılap var.

Mesaj Tarihi: 24Ekim2010 Saat 16:33
Meczub kardeşim şimdi yiğidi öldür hakkını yeme ben İst. Ünv. nin derslerini çok beğendim.Verilen dökümanlar hem öyle aşırı değil hemde içerik olarak çok güzel hazırlanmış.Hiçbir gereksiz teferruat yok.Ders sayısı 6 tane.Üstelik akşamları hocalar canlı olarak ders anlatımı yapıyorlar.Arapça ve Osmanlıca için bence çok faydalı. Benim çocuğum varken bile elhamdülillah derslere çalışabiliyorum.Biraz Osmanlıca yüklemesi var ve Arapçası kapsamlı.Zaman ayırmak gerekiyor.Geçen sene Ankarayı kazanamadım diye çok üzülmüştüm ama böylesi demek daha hayırlıymış.Diğer ünv.leri kazanan arkadaşlarımada başarılar diliyorum.

Mesajı Yazan: nurzzz
Mesaj Tarihi: 24Ekim2010 Saat 17:19
bende kur an ve tecvid derslerini çok beğendim hoca çok iyi ders anlatıyor yaptıgı işin farkında

Mesaj Tarihi: 24Ekim2010 Saat 21:11
demeyin arkadaşlar
ne biliyim ya onlıne sözşü falan gözümü korkuttu bide ilk sene olmasndan dolayı tedirgin oldum.bizde kuran tecvid hak getire.bizimde yarn nette eğitim başlyo bakalm neler var.
bide bilginiz var mı ben ist da oturuyorum formasyonu mezun olduktan sonra illaki ankaradan mı almam gerekiyor yokda ist da da her hangi bir ünv de alabilir miyim?illa ilahiyat mı olması gerekiyor

Mesaj Tarihi: 25Ekim2010 Saat 00:23
 Bende onu merak ediyorum.Okurken formasyon neden almıyoruz acaba?Böyle bir hakkımız olacak mı?

Mesajı Yazan: gozdenur
Mesaj Tarihi: 25Ekim2010 Saat 12:11
arkadaşlar istanbul ü. örgün 274 ile kapatmış ilitam kaçla aldı ve kapattı?

Mesajı Yazan: nurzzz
Mesaj Tarihi: 25Ekim2010 Saat 14:17
ben galiba en sonda bir önceki kişiydim 248 puanla yerleştim
tabi seneye böyle olmaz bence bir çok kişi parası fazla diye tercih etmemişti seneye puanlar yükselir gibi

Mesajı Yazan: gozdenur
Mesaj Tarihi: 25Ekim2010 Saat 20:29
seneye neden yükselsin fiyatlar artıcak mı acaba birde kaç net yaptığınızı söylerseniz çok memnun olucam benm mat 30 40 oluyor ama türkçe 60 ın üzerine çıkmıyor zamanda sıkıntı tabi inş olur

Mesajı Yazan: karanfill
Mesaj Tarihi: 30Ocak2011 Saat 23:53
Orjinalini yazan: crazyboy181905

bu sitede fazla istanbul ilitamlı yok sanırım benden başka biz siz mi varsınız....
geçend ders arapça hocamız önermişti bu siteyi... gerçi ben daha önceden b eri varım ama diğer arkadaşların gelmesini bekliyodumm...derslere katılıyoruz başlarda bazı teknik sorunlar oldu ama şu an iyi gidiyo yani...sınavlarda yyaklaştı
 cumali  sensin  demi  :)     bizde  buradayız  hocam ...

Mesajı Yazan: meclub
Mesaj Tarihi: 28Ağustos2011 Saat 04:44
dgs den 289 aldım , ilk tercihim istanbul ilitam. global kardeşin dediği beni mutlu etti :) canlı ders ve döküman olması çok iyi cidden. inşallah bu sene de vardır

Mesaj Tarihi: 28Ağustos2011 Saat 16:31
ist da kitap yok sadece netten döküman var bilmeyenlere...

Mesajı Yazan: zeynep azra
Mesaj Tarihi: 29Ağustos2011 Saat 00:59
kitap sadece ankarada varmış diğerlerinde yokmuş netten canlı sözlü nasıl oluyor ya çok merak ediyorum okuyan varsa yardımcı olabilirmi

Mesajı Yazan: zeynep azra
Mesaj Tarihi: 29Ağustos2011 Saat 01:04
istanbulu istanbulda olduğum için tercih ettim,yapılan müspet yorumlar rahatlattı teşekkürler...

Mesajı Yazan: tohru
Mesaj Tarihi: 01Eylül2011 Saat 23:10
istanbul ilitam okuyan arkadaşlarım ist üniversitesinde derslere katılabiliyor musunuz?mesela osmanlıca dersine katılmak istesek dahil olabilir miyiz<?

-------------
Bir daha ki bahara...

Mesajı Yazan: charmangel
Mesaj Tarihi: 04Eylül2011 Saat 21:33
288 aldım....bende istanbul ilitam yazıcam  inş....sadece harcın toplam nekadar olduğunu halen öğrenemedim..geçen yılla aynı olacakmış..geçen yıl kayıt yapanlar toplam nekadar ödeme yaptılar acaba ?

Mesajı Yazan: artzey
Mesaj Tarihi: 17Eylül2011 Saat 00:30
selam aleykum ben de yeni kaydoldum ama burası da pek kullanılır değilmiş ki yeniyim ve bihaberim, okuyan öğrencilerin oluşturmuş oldugu bi platform yok mu tecrubelerinden faydalanabileceğimiz?

Mesajı Yazan: umut00
Mesaj Tarihi: 17Eylül2011 Saat 15:05
selamünaleyküm kıymetli arkadaşlarımbu yıl ilahiyat fakültesini kazandım yalnız arkadaşlar bi sorun var benim, hem arapça hemde k.kerim derslerim baya bir zayıf sizce bunların zayıf olması ilahiyatta benim için sorun olur mu  ilahiyatta temelden eğitim mi veriyorlar yoksa belirli bir seviyeye göremi cvplarınız için şimdiden Allah razı olsun :( :(

Mesaj Tarihi: 19Eylül2011 Saat 21:07
Orjinalini yazan: umut00

selamünaleyküm kıymetli arkadaşlarımbu yıl ilahiyat fakültesini kazandım yalnız arkadaşlar bi sorun var benim, hem arapça hemde k.kerim derslerim baya bir zayıf sizce bunların zayıf olması ilahiyatta benim için sorun olur mu  ilahiyatta temelden eğitim mi veriyorlar yoksa belirli bir seviyeye göremi cvplarınız için şimdiden Allah razı olsun :( :(

aleyküm selam hayırlı olsun. ben ank ilitamlıyım bizim dersler sırf çeviri diyebilirim aralarda ufak tefek gramerler var ama şimdiye kdr sınavlarda sorulmadı.mesela sınavda aşağıdaki metinde ne anlatılmak isteniyor veya ne anlatılmıyor,eş anlam zıt anlam gibi şeyler soruluyor.ist ilitamı bilemem ama zannımca onlarda da aynıdır

Mesajı Yazan: aysen...
Mesaj Tarihi: 25Eylül2011 Saat 00:20
s.a. arkadaşlar bu uzaktan eğitimin içi boş kısımlarının nasıl doldurulması hakkında önerileri yada bilgisi olan war mı??
dini eğilimi pek olmayan şehirde çewremdede yardımcı olmayacak birortamda pişmanlıklar yaşamak üzereyim...kaç sene olduğuna bakmadan herşeyi göze alıp örgünü tercih mi etmeliydik acaba??

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide - http://www.webwizguide.info