Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Önlisans Öğrencileri Tanışma Bölümü - Yeni Kayıt - Yenileme
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netAÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forumÖnlisans Öğrencileri Tanışma Bölümü - Yeni Kayıt - Yenileme
Mesaj icon Konu: 2010-2011 Yılı AÖF İlahiyat Sınav Tarihleri(Kapalı Konu Kapalı Konu) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 2781

bullet Konu: 2010-2011 Yılı AÖF İlahiyat Sınav Tarihleri
    Gönderim Zamanı: 26Eylül2010 Saat 22:43

2010-2011 Öğretim Yılı AÖF İlahiyat Sınav Tarihleri

2010 - 2011 Öğretim Yılı Akademik Takvimi

AÖF İlahiyat Ön lisans 2010 - 2011 Öğretim Yılı Akademik Takvimi

Güz Dönemi

İnternet Başvurusu ve Yeni Kayıtlar 13 - 17 Eylül 2010
Yeni Kayıtlar Kredi ve Not Transferi Talepleri için Dilekçelerin Kabul Edilmesi 13 - 17 Eylül 2010
Derslerin Başlangıcı 27 Eylül 2010
Kayıt Yenileme, Ek Yerleştirme, İkinci Üniversite, Yatay Geçiş Kayıtları 18 - 23 Ekim 2010
Ek Yerleştirme - Yatay Geçiş, İkinci Üniversite Kredi ve Not Transferi Talepleri için Dilekçelerin Kabul Edilmesi 18 - 23 Ekim 2010
Arasınavlar 11 - 12 Aralık 2010
Derslerin Bitimi 21 Ocak 2011
Dönem Sonu Sınavları 22 - 23 Ocak 2011

Bahar Dönemi

Kayıt Yenileme 7 - 11 Şubat 2011
Derslerin Başlaması 14 Şubat 2011
Arasınavlar 2 - 3 Nisan 2011
Derslerin Bitimi 27 Mayıs 2011
Dönem Sonu Sınavları 28 - 29 Mayıs 2011

AÖF İlahiyat Önlisans Büro: 0212 631 76 93
IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

bullet Gönderim Zamanı: 26Eylül2010 Saat 22:47

İlahiyat Önlisans Programı için hazırlanan kılavuz, tanıtım ve broşürleri kullanarak programın genel yapısı, uzaktan eğitim ortamları ve ideal çalışma yöntemi vb. gibi pek çok konuda detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Program kılavuzunun, tanıtımının ve buroşürünün en güncel sürümlerini bu bölümden takip edebilirsiniz.

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

bullet Gönderim Zamanı: 26Eylül2010 Saat 22:52

İlahiyat Önlisans Programı

İlahiyat Önlisans Programı, örgün öğretimde mevcut İlahiyat programının ilk iki yılıyla içerik itibariyle örtüşen, ancak daha büyük toplum kesimlerine benzer fırsatları sunma amacına yönelik olarak açılmış bir programdır. İlahiyat Önlisans programı, lise mezuniyeti, yaşı ve mesleği ne olursa olsun herkese açık, büyük toplum kesimlerini doğru dinî bilgiyle buluşturmayı amaçlayan bir programdır.

Bölümden mezun olan öğrenciler, "Meslek Yüksekokulları ve Açıköğretim Ön Lisans Programları Mezunlarının Lisans Öğrenimine Devamları Hakkında Yönetmelik" hükümleri uyarınca kendi alanlarında örgün öğretim veren programlara dikey geçiş yapma olanağına sahiptir.

İlahyiat Önlisans Programında temel ders malzemesi ders kitaplarıdır. Ders kitapları kayıt yaptıran öğrencilere AÖF bürolarından dağıtılmaktadır.

Öğrencilerin ders çalışma süreçlerini desteklemek amacıyla Açıköğretim e-Öğrenme Portalında e-Kitap, e-Alıştırma/e-Ders, e-Televizyon, e-SesliKitap, e-Danışmanlık ve Eşzamanlı e-Danışmanlık gibi bir dizi e-öğrenme hizmeti sunulmaktadır. Dersler sayfasında ilgili ders adına tıklayarak e-Öğrenme Portalını görüntüleyebilirsiniz. T.C. Kimlik numaranız ile e-Öğrenme Portalında oturum açarak Fakülte/Bölüm/Ders seçimi yaptığınızda ilgili dersin e-Öğrenme hizmetlerine erişebilirsiniz.

İlahiyat Önlisans Programındaki mesleki ders kitaplarının tümü yeniden yazıldığından dolayı bu derslere yönelik e-Alıştırma/e-Ders, e-Televizyon, e-SesliKitap, e-Sınav gibi yardımcı ders içerikleri henüz hazırlanma aşamasında olup, elektronik içeriklerin üretimi tamamlandıkça hizmete konulacaktır. e-Kitap hizmeti tüm dersler için verilmeye başlanmıştır.

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide