Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
İmam Hatip Lisesi & Anadolu İmam Hatip Lisesi & ÇPL
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netİMAM HATİP LİSESİ & AÖ - ANADOLU İMAM HATİP LİSESİİmam Hatip Lisesi & Anadolu İmam Hatip Lisesi & ÇPL
Mesaj icon Konu: Açık öğretim ek sınav müracaatı başladı Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
scelik
Moderator
Moderator
Simge
Yabancılar için Türkçe Öğrenimi

Gönderilenler: 7217

Alıntı scelik Cevapla bullet Konu: Açık öğretim ek sınav müracaatı başladı
    Gönderim Zamanı: 23Eylül2010 Saat 12:30

Açık Öğretim Lisesi Önemli Duyurusu
Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi
Açık Öğretim Meslek Lisesi

Okulumuza kayıtlı 8. ve üzerinde döneme sahip, ama mezun olamamış (12 kredi eksiği olan) öğrencilerimize 26 Eylül 2010 tarihinde bir sınav hakkı daha verilmiştir. Ek sınav için kayıt yenileme tarihlerinde aynı zamanda yeni kayıt işlemleri de yapılacağından gün içerisinde ek sınav için kayıt yenileme işlemi aşağıdaki saatler arasında yapılacaktır. Döneme ait ek sınav için kayıt yenileyen öğrenciler ders seçimlerini de yapacaklardır. Teknik nedenlerle sistemde sadece bir bir döneme ait işlem yapılabilmesi nedeniyle ek sınav için kayıt yenileme yapıldığı saatlerde yeni kayıt işlemi yapılmayacaktır.

Not: Ek sınav için müracaatlar 21 Eylül 2010 Salı günü saat 13:00'de başlayıp, 22 Eylül 2010 Çarşamba günü saat 17:00'de sona erecektir.

الطالب المجتهد
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,094 Saniyede Yüklendi.

gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | konut kredisi hesaplama | teb bankası | akbank kredi | ihtiyaç kredisi hesaplama | en uygun konut kredisi | garanti kredi | en uygun kredi rüya yorumları tabirleri