Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Atatürk Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatı
  Forum Anasayfası Onlinearabic.net www.onlinearabic.netArapça eğitimi veren fakültelerAtatürk Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatı
Mesaj icon Konu: 2011 Atatürk Arap Dili kazanan öğrenciler-duyuru Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 2781

Alıntı idinc Cevapla bullet Konu: 2011 Atatürk Arap Dili kazanan öğrenciler-duyuru
    Gönderim Zamanı: 22Ağustos2010 Saat 15:16

2010-2011 Eğitim-Öğretim Yılında Atatürk Üniversitesi'ne Kesin Kayıt Hakkı Kazanan Öğrenciler İçin Duyuru

2010-2011 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA ATATÜRK ÜNİVERSİTESİNE
 KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİLERİN KESİN
KAYITLAR İÇİN GEREKLİ BİLGİ VE BELGELER

a.Adayın mezun olduğu okuldan aldığı diplomanın aslı ya da yeni tarihli mezuniyet belgesi. Aday 0.8 katsayısında veya ek puandan yararlanarak ya da sınavsız geçişle yerleştirilmiş ancak alanı diplomasında veya mezuniyet belgesinde belirtilmemişse, hangi okul ve alandan mezun olduğunu gösterir resmi belge. (METEM programlarından mezun olanların diplomalarında okul adı olarak, diplomayı düzenleyen merkezin adı yazılmaktadır.)
b. 1988 ve daha önceki yıllarda doğmuş erkek adaylar için askerlik şubelerinden alınacak Askerlik Durum Belgesi
c. 12 adet 4.5x6 cm boyutunda fotoğraf(Fotoğraflar son altı ay içinde, önden, başı açık, adayı kolaylıkla tanıtabilecek şekilde çekilmiş olmalıdır.)
ç. Katkı payının ödenmesi ile ilgili belge,
KAYITLAR İLE İLGİLİ AÇIKLAMALAR

1. KAYIT İŞLEMLERİ İÇİN ÖĞRENCİNİN BİZZAT BAŞVURMASI GEREKMEKTEDİR.
2
. Kayıt için ÖSYM Sınav Sonuç belgesinde belirlenmiş olan günlerde kayıt merkezlerine başvurmanız kayıt işleminizin daha kolay ve rahat yapılmasını sağlayacaktır
3. Kayıt için aşağıdabelirlenen belgelerin dışında belge istenmemektedir. Ancak;
a. Sağlık Bilimleri Fakültesinin Ebelik ve Hemşirelik Bölümlerine kayıt yaptıracak öğrencilerin 2010 Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzunda belirtilen koşul 87de belirtilen sağlık raporunu getireceklerdir.
b.Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım Bölümüne kayıt yaptıracakların 2010 Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzunda koşul 6 ve 274de belirtilen koşulları taşımaları gerekir.
4.Atatürk Üniversitesine kayıt yaptıracak adaylar; Katkı payının birinci taksitini fakülte/yüksekokul numaranızı belirterek bulunduğunuz yerdeki Vakıfbank Bankası şubelerine yatırabilirsiniz.
5. Kayıt işlemi sırasında Lise diplomasının yeterince fotokopisini yanında bulundurmanız daha sonra yapacağınız kredi ve burs başvurularında gerekli olacaktır.
6. Kayıt için mezuniyet belgesinin ( Diploma veya Geçici Mezuniyet belgesi) onaylı da olsa örneği kabul edilmez.
7.Öğrenci Katkı Payları (harç) ile ilgili Bakanlar Kurulu kararı açıklandıktan sonra yatırılacak miktarlar ilgili bankaya bildirilerek Üniversitemiz web sitesinde gerekli açıklamalar yapılacaktır.
8.4-5 Eylül 2010 (cumartesi,pazar) kayıt işlemleri yapılmamaktadır.
9.Yurt, Burs ve Kredi başvuruları Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğünün web sitesi üzerinden (http://www.kyk.gov.tr) yapılmaktadır.

Link: http://beta.atauni.edu.tr/university/?lp=News&h=2010-2011-egitim-ogretim-yilinda-ataturk-universitesine-kesin-kayit-hakki-kazanan-ogrenciler-icin-duyuru

AÖF İlahiyat Önlisans Büro: 0212 631 76 93
IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 2781

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 22Ağustos2010 Saat 15:59

2010-2011 Eğitim-Öğretim Yılında Atatürk Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatı bölümünü kazanan;

- Yeni "Sevgili Meslektaşlarımızı" tebrik ediyoruz.
- Sevgili hocalarımıza yeni eğitim ve öğretim sezonunda başarılar diliyoruz.

AÖF İlahiyat Önlisans Büro: 0212 631 76 93
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide