Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Türkçe'den Arapça'ya Tercüme Çalışmaları
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netالدراسات الترجمة - TERCÜME ÇALIŞMALARITürkçe'den Arapça'ya Tercüme Çalışmaları
Mesaj icon Konu: otobiyografi... Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
deli rüzgar
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 0

Alıntı deli rüzgar Cevapla bullet Konu: otobiyografi...
    Gönderim Zamanı: 13Nisan2010 Saat 17:40

17 yaşındayım.imamhatip lisesine gidiyorum.lise 3 ü okuyorum.evin en büyük çocuğuyum.annem ev hanımı çok güzel yemekler yapar ve pastalar yapar.babam işçi.bize bakabilmek için sabah akşam çalışır.ailemi çok seviyorum.ama en küçük kardeşim çok farklı benim için.onun olmasını istemiyordum ama şimdi ona en düşkün olan benim.yaramaz hiç yerinde durmuyo ama çok tatlı çok seviyorum onu.imamhatıp lisesine başlayınca herşey çok değişti.okulumu arkadaşlarımı ve öretmenlerimi çok seviyorum.arkadaşlarımla vakit geçirmeyi seviyorum.hep onlarla birlikte olmak istiyorum.müzik dinlemeyi kitap okumuyı severim.evde tek kalmayı çok istiyorum.yalnızlığı çok seviyorum.sessiz ortamları tercih ediyorum o yüzden.küçükken bi hayalım vardı.öğretmenlerim sordugunda hep öğretmen olmak istiyorum derdim.şimdi de aynı düşüncedeyım.öğretmen olmayı çok istiyorum
benım de öğrencilerim olsun isterim.inşallah başarabilirim.

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,094 Saniyede Yüklendi.