Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Sınavlara hazırlık - TEK DERS SINAVI
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netAÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forumSınavlara hazırlık - TEK DERS SINAVI
Mesaj icon Konu: onlinedil Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
ırmakk
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 0

Alıntı ırmakk Cevapla bullet Konu: onlinedil
    Gönderim Zamanı: 27Mart2010 Saat 21:23

slm arkadaslar ben aranıza yeni katıldım vize sınavından sonra derslere online larak katılmak stiyorum son iki ayda ikinci sınavdan mesul konuların hepsi mi işlenecek bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 28Mart2010 Saat 14:26

Merhaba ırmakk aramıza hoşgeldin
İkinci sınav ile kastettiğin sanırım final sınavı değil mi?

Final sınavında tüm kitaptan sorumlusunuz. Yani sadece son iki ayda işlenen konulardan değil. Dolayısıyla tüm ünitelere çalışman lazım. Bizim derslerimiz için yıllık üyelik bedeli 130 TL dir. Yani şu demek:

1. Kayıt olduğun sınıfa ait tüm üniteleri bir yıl boyunca günün istediğin saatinde izleyebilirsin.
2. Anlamadığın üniteleri daha iyi anlayabilmek için dilediğin sayıda tekrar tekrar izleyebilirsin.
3. Takıldığın yerleri mail atarak hocalarımıza sorabilirsin.
4. Sınavlara girmiş olmana rağmen, başarısız olur da bütünlemeyi de geçemezsen, önümüzdeki sene bu aldığın dersleri tekrar bir sene boyunca bedava izleyebilirsin.

İyi çalışmalar diliyorum.

Düzenleyen ibotea - 28Mart2010 Saat 14:27

IP
ırmakk
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ırmakk Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 29Mart2010 Saat 17:40
hoşbuldum ilgilendiginiz için teşekkür ederim yani yıllık üye mi olmam lazım final sınavlarında bütün ünitelerden sorumluyuz biliyorum ama şu vize sınavından sonra işlenecek derslere katılmak istiyorum mümkün mü acaba?

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Mart2010 Saat 10:40
Evet yıllık üye olmanız gerekiyor. Sistem öğrencileri bu şekilde takip ediyor. Yani yarısından başlamak gibi bir durum yok maalesef.

IP
ırmakk
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ırmakk Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Mart2010 Saat 10:42
ilgilendiginiz için teşekkür ederim artık seneye kaldı :S

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Mart2010 Saat 10:51

Sınıfta kalmayı mı planlıyorsunuz  inşallah sınıfınızı geçersiniz, seneye de ihtiyacınız kalmamış olur.

Bu arada yanlış anlatmış olmayayım, vizeden sonrası için de kayıt yaptırabilirsiniz. Ancak final ve bütünlemede tüm ünitelerden sorumlu olacağınız için tüm üniteleri görebilmeniz lazım yani "yıllık üyelik" statüsünde kayıt yaptırmanız lazım. Kayıt tarihinizden itibaren 1 yıl boyunca tüm üniteleri sınırsız izleyebilirsiniz.

Her haliükarda başarılar diliyorum

IP
ırmakk
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ırmakk Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Mart2010 Saat 11:52
arkadasım sınava bir hafta kala panik içerisindeyim zaten hepten kafam karıştı ben vizeden sorumlu oldugumuz konuları biliyorum ancak final sınavında bütününden sorumlu olunca vizeden sorumlu olgumuz konular yeterli kalmıyor ben vizeden sonra ki derslere katılmak istiyorum mümkün mü yani nisan ayında üyelik ücretimi yatırırsam aylık üniteleri işleyebilecem değil mi ?? sizde sıktım belki sorumla ama bu son sorum :)başarı dileklerinz için teşekkür edrim sizede başarılar

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Mart2010 Saat 12:01
Peki daha net yazayım.
vizeden sonra tüm ünitelere kayıt yaptırabilirsiniz. Yani "ben sadece 17-29 arası üniteleri almak istiyorum 1-16 arasını almak istemiyorum" gibi bir opsiyon yok. Ki zaten sadece 17-29 arasına çalışmanız yetersiz olur. Nisandan sonra 130 TL yatırırsınız, kayıt tarihinizden itibaren bir yıl boyunca tüm ünitelerle ilgili derslere sınırsız katılırsınız.

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,105 Saniyede Yüklendi.