Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
Önlisans Öğrencileri Tanışma Bölümü - Yeni Kayıt - Yenileme
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netAÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forumÖnlisans Öğrencileri Tanışma Bölümü - Yeni Kayıt - Yenileme

Mesaj icon Konu: 2.sınıflar buraya

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
gulsum_06
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 108

Alıntı gulsum_06 Cevapla bullet Konu: 2.sınıflar buraya
    Gönderim Zamanı: 13Şubat2010 Saat 12:11

Arkadaşlar çok şükür 1.sınıfı geride bıraktık,geçen sene buradaki arkdaşlarla çok güzel paylaşımlarımız oldu ınş bu yılda olur sizleri buraya davet eidyorum...

derslerde kimler nerelerde yazarsa hepimize gaz olur ınş
IP
meymune
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 38

Alıntı meymune Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 15Şubat2010 Saat 19:12
haklısınız kardeşim.. benm tüm dersler bitti de sadece arapça kaldı.. şimdi de ona ayırıyorum inş tüm zamnımı..sınava kadar sadece arapça yani =)..
sizler nerdesiniz baklm?=)

IP
kılıçarslan
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı kılıçarslan Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 16Şubat2010 Saat 22:26
benimde arp kaldı ama ben başlamışken bütün kitapları bitirsemmi diyorum acaba sınavda kafam karışır mı
IP
fadik
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 69

Alıntı fadik Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 18Şubat2010 Saat 01:12
benim 3 ders kaldı anca vallahi yetişir inşaallah
IP
sebnur
Aktif Üye
Aktif Üye
Simge

Gönderilenler: 191

Alıntı sebnur Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Şubat2010 Saat 21:17
kılıçarslan kardeşim..!! bence yapmayın.. nasılsa yine unutacaksınız.. ben hesapladm;bir ayda tüm derlseri çalışıp yetiştirebiliyorum..sanırm bu durum sizin içinde geçeerli..yani finallere kadar bu süre yeterli..ama tabi siz daha iyi bilirsniz.. 
IP
sebnur
Aktif Üye
Aktif Üye
Simge

Alıntı sebnur Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Şubat2010 Saat 21:18
fadik kardeşim!!inş yetişir.. henüz süre var..ama yine de elimizi çabuk tutsak iyi olur.. hazırlıksız yakalanmaktan iyidir=))

Düzenleyen sebnur - 20Şubat2010 Saat 21:18
IP
nur.s
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 29

Alıntı nur.s Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 24Şubat2010 Saat 14:51

Selamun aleyküm.Yeni kaydoldum bu siteye.İnşallah faydalanırım.Bende ikinci sınıftayım.Arapçadan bütünlemeye kalmıştım.Allah a şükür verdim. Bu senede direk geçerim .  Bide birşey sormak istiyorum bilgisi olanlar varsa cevap verebilirlermi ? Dgs de en az kaç matematik sorusu lazım?

IP
gulsum_06
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı gulsum_06 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 24Şubat2010 Saat 21:03

maaşallahınız var arkdaşlar

ben bu yıl görev yaptığım için tembellik ettim gibi..:(
şimdi tam gaz çalşmaya çalışıyorum ne yapcam bakalım
dua edin ve bana moral verin
IP
sebnur
Aktif Üye
Aktif Üye
Simge

Alıntı sebnur Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 26Şubat2010 Saat 20:24
yok yok..endişeye mahal vermeyin... zaman henüz çok kısa değil..hele yardımcıdan çalışıyorsanız daha da çabuk halledersiniz diye umuyorum inş..hem sizinki tembellik değil estağfirullah..görev icabı imiş..baksanıza..benm gibi sadece ders olsa meşgaleniz ve yetişmedi diyorsanız eyvallah derim,tembellik diz boyu....Allah hepimizin işini kolay kılsın inş.. sizinde.. hadi bakalım.. şimdiden iyi derslerrrr...
IP
sebnur
Aktif Üye
Aktif Üye
Simge

Alıntı sebnur Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 26Şubat2010 Saat 20:33
Orjinalini yazan: nur.s

Selamun aleyküm.Yeni kaydoldum bu siteye.İnşallah faydalanırım.Bende ikinci sınıftayım.Arapçadan bütünlemeye kalmıştım.Allah a şükür verdim. Bu senede direk geçerim .  Bide birşey sormak istiyorum bilgisi olanlar varsa cevap verebilirlermi ? Dgs de en az kaç matematik sorusu lazım?

slm kardeşim.. aslında ben cevap vermek istememiştim bu sorunuzu görünce,emin olmadığım için ama baktım hiçkimseden de ses yok.. belki kafanızda fikir olur diye yazıyorum.kesinliği olduğundan değil..
bakın şimdi;mat.herkesin zorlandığı bir alan.sınav da da aslında bize türkçenin getireceği puan kadar bir getirisi de sözkonusu değil ne yazık ki..yani;en önemlisi türkçeden çok puan toplamak olacak..lakin mat. bölümünden de (duyduğum rivayetlere göre ve onların da teyit ettiklerine göre) yaklaşık  20 tane yapsanız yeterli oluyor..bunun yanısıra ortalamanız da iyi olmalı..şimdilk bilgim bundan ibaret..varsa sorunuz buna dair yine bildiğimiz kadar cevap aramaya çalışırız.. ve şayet varsa da hatam bilen arkadaşların da düzeltmeleri efdal olur..iyi çalışmalar dilerm

bu arada aramıza hoşgeldiniz..umarız ki istifade edersiniz..

Düzenleyen sebnur - 26Şubat2010 Saat 20:37
IP
gulsum_06
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı gulsum_06 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 28Mart2010 Saat 20:51
Orjinalini yazan: sebnur

yok yok..endişeye mahal vermeyin... zaman henüz çok kısa değil..hele yardımcıdan çalışıyorsanız daha da çabuk halledersiniz diye umuyorum inş..hem sizinki tembellik değil estağfirullah..görev icabı imiş..baksanıza..benm gibi sadece ders olsa meşgaleniz ve yetişmedi diyorsanız eyvallah derim,tembellik diz boyu....Allah hepimizin işini kolay kılsın inş.. sizinde.. hadi bakalım.. şimdiden iyi derslerrrr...
Allah razı olsun kardeşim valla yetiştirdim ama arapça dışındaileri
benim bu arapça ile aramdaki olumsuz ilişki ne  olcak bakalım
aslnda anlıyorum ama benim ön yargım var
sevmiyorum,o kadar çok kural var ki insanı bıktırıyor
ama başkada çarem yok biliyorum
şimdi çıkmş sorlara bakıyorum
IP
sebnur
Aktif Üye
Aktif Üye
Simge

Alıntı sebnur Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 28Mart2010 Saat 22:49
=))olur bunlar olur..rabbim kolaylaştırsın inş..hepimizin inş..

IP
kirik
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı kirik Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 08Nisan2010 Saat 18:21
Merhaba , bende 2.sınıftayım.Geçen seneden iki dersim kaldı.Bunlardan biri arapça dili.
İSMEK kursuna gidiyorum arapça için ama zor . Hem iş hem kurs hem ev hemde derslere çalışmak çok zor oluyor.Arapça için vakit ayırmak gerekiyor.Çok zengin bir dil.Bu bölümde ikinci senem ama 3.seneyi göze aldım mecburen.1.Sınıfta okurken arapça hariç bütün derslere çalışıyordum.2.sınıfta mümkün olmadı. Tahmin edersiniz ki sınavlarda pek iyi geçmedi.Yardımcı kitaplardan çalışamıyorum nedense.10 dersten sadece 4 derse çalışabildim.Sınav zamanı ise daha kötü.Sabah başka bir okul öğleden sonra başka bir okul.
Zaman yolda yorgun bir şekilde geçti.Finale ne yapacağım bilmiyorum artık.Durumum vahim yani:(

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,109 Saniyede Yüklendi.

gebelik hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı | kombi servisi | kredi mevduat | krediler bankalar | arapça sözlük | arapça çeviri | uygun krediniz | banka şubeleri | finansbank internet bankacılığı | akbank müşteri hizmetleri | ziraat bankası internet bankacılığı | ziraat internet bankacılığı | finansbank internet bankacılığı | en uygun ihtiyaç kredisi