Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Dersler-Sorular
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netAÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forumDersler-Sorular
Mesaj icon Konu: 2008 Arapça2 vize,fin.ve büt.sorular(test süreli) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
kaan06
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı kaan06 Cevapla bullet Konu: 2008 Arapça2 vize,fin.ve büt.sorular(test süreli)
    Gönderim Zamanı: 29Ocak2010 Saat 03:23

Selamlar.. 2008 yılına ait AÖF Arapça 2.Sınıf Vize, Final ve Bütünleme sorularını tek test altında topladım.. Testi cevapladıktan sonra doğru cevapla karşılşatırmanız mümkün..Toplam 78 soruluk test.. Bilgisayarınızda çözebileceğiniz şekilde..Aynı zamanda süreli.. Umarım faydası olur...

Not: Dosyayı indirdikten sonra klasöre çıkarınız.. Klasörde test isimli dosyayı çalıştırarak teste başlayabilirsiniz.. Dosya swf(flash) dosyasıdır.. Internet Explorer ile de çalıştırabilirsiniz...

İndiren arkadaşlar.. Lütfen yorumunuzu esirgemeyiniz...

IP
rusen27
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı rusen27 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Ocak2010 Saat 13:16

arkadaşım indirdim ama açamıyorum bu forumda çözsek daha iyi olmazmı çıkmış 2 sınıf vize sorularını ben sayfaya sorulaı aktaramıyorum..

IP
kaan06
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı kaan06 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Ocak2010 Saat 15:24

selamlar..açmak için test isimli dosyaya çift tıklayın..gelen ekranda "Listeden programı seçmek" seçeneğini seçip tamam deyin..Karşınıza gelen ekranda Önerilen programlar bölümünde Internet Explorer seçili iken aşağıya tamam diyoruz..ve explorer ile açılıyor..Explorer açıldığında araç çubuğu altında sarı bir uyarı çıkar..oraya sağ tıklayıp Engellenen içeriğe izin ver seçeneğine tıklayarak çalıştırabilirsiniz.. Test flash dosyası olarak hazırlandığı için forum iizn vermiyor.. o yüzden.. yardımcı olmaya çalıştım ..inşaallah yapabilirsiniz...

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,117 Saniyede Yüklendi.