Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Sakarya İlahiyat İLİTAM 1. Sınıf Dersleri
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netİLİTAM - İLAHİYAT FAKÜLTESİ LİSANS TAMAMLAMA PROG.İlitam Öğrencileri Tanışma BölümüSakarya İlahiyat İLİTAM 1. Sınıf Dersleri
Mesaj icon Konu: sınavlar bitti... Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
arapça aşığı
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 54

Alıntı arapça aşığı Cevapla bullet Konu: sınavlar bitti...
    Gönderim Zamanı: 30Kasım2009 Saat 16:19

s.a arkadaşlar sınavlarımız bitti ya da bir kaç saat sonra bitecek. peki nasıl geçti sınavlarımız...
benim sınavlarım biraz kötü geçti malesef. çoğunu son zamana bıraktım malesef ki ilk çağ felsefesinin zamanını kaçırdım:))) diğerlerinden de artık kaç beklediğimi ben de bilmiyorum Allah-u alem...

Alim olmak yetmez beyim, arif olmak gerek.
Arif olmak dahii yetmez, aşık olmak gerek...
IP
MeSLiNa
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı MeSLiNa Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Kasım2009 Saat 19:25

İyi diyelim de iyi olsun... Allaha şükür güzel geçti ama sonuçlar ne gösterir bakıcaz..felsefede birazcık zorlandım onun dışında orta şekerdi sorular...Rabbim hepimizin sonuçlarını hayırlı ve güzel eylesin...Sıra dönem ödevlerinde vee tabiki Sakaryadaki sınava hazırlık...Allah yardımcımız olsun...

مع السلامة

IP
sgüler
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı sgüler Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Kasım2009 Saat 22:40
Çok şükür en son bu akşam arapçaya girdim ve umduğumdan çok çok daha kolaydı.Benim için güzel bir kapanış oldu inşallah sonuçlarda yüz güldüren cinsten olur hepimizin.En sorunlu geçen felsefe idi oda sürpriz olur güzel sonuç gelir diye ümit ediyorum.hepimizin yüzü gülsün inş......

IP
taha yasin
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 54

Alıntı taha yasin Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Kasım2009 Saat 23:02
benim bütün dersler arapça dahil süper geçti elbette çok zordu ama ben bayağı umutluyum inşallah sakaryada ki finallerdende yüzümüzün akıyla çıkarız.sakaryada görüşmek üzere ALLAHA EMANET OLUN...

IP
marziye_nisa
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı marziye_nisa Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 01Aralık2009 Saat 09:37
benimkide cok şukur iyi gecdi ( islam hukuk usulü haric ),inşallah finallerde  hepimizin ki  iyi geçer

Düzenleyen marziye_nisa - 01Aralık2009 Saat 10:59

IP
global
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 260

Alıntı global Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 01Aralık2009 Saat 14:11
Arkadaşlar size kitap vermediler.Peki sadece özetlere mi çalıştınız?Yoksa kitapların sayfa sayfa çıktısını mı aldınız?Peki bu kitaplarlar gördüğünüz kadarıyla kaçar sayfa?Yarım dönemde bitebilecek gibi mi?Mesela A.Ö in kitapları kalındı.

IP
MeSLiNa
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı MeSLiNa Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 01Aralık2009 Saat 16:34
ben bütün pdf lerin çıktısını alarak çalıştım.aöf ninki kadar kalın bir kitap çıkmadı ortaya ama gene ona yakındı.yarım dönemde bitebilecek gibi..selametle..

IP
sgüler
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı sgüler Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 01Aralık2009 Saat 19:23
Orjinalini yazan: global

Arkadaşlar size kitap vermediler.Peki sadece özetlere mi çalıştınız?Yoksa kitapların sayfa sayfa çıktısını mı aldınız?Peki bu kitaplarlar gördüğünüz kadarıyla kaçar sayfa?Yarım dönemde bitebilecek gibi mi?Mesela A.Ö in kitapları kalındı.
Global kardeş açıkçası ben önce çıktı almayı düşündüm sonra kendim not tutarsam daha iyi olur diye karar kıldım ve elhamdülillah faydasını da gördüm.Tabi bayağı zahmetli oluyor.Kaç tükenmez kalem bitti bilmiyorum.Kalem tutan parmağım nasır tuttu.İnsanın parmağı ağrır mı?benim ağrır oldu ama gel gör ki zahmet olmadan rahmet olmuyor......Herkese kolay gelsin.Sakarya da görüşmek üzere.....

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,109 Saniyede Yüklendi.