Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
AÖF Arapça Kursiyerlerimizin Görüşleri (Kilitli Forum Kilitli Forum)
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netAÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forumOnline AÖF İlahiyat Önlisans Arapça DersleriAÖF Arapça Kursiyerlerimizin Görüşleri
Mesaj icon Konu: AÖF Arapça Kursiyerlerimizin Görüşleri Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Sayfa   2 Sonraki >>
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 2781

Alıntı idinc Cevapla bullet Konu: AÖF Arapça Kursiyerlerimizin Görüşleri
    Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 14:44

Adınız: muhammed emin

Kategori:AÖF İlahiyat Dersleri
Soyadınız:küçük

Mesajı:değerli kardeşim sizin verdiğiniz bu hizmetten memnun olduğumu büyük birsevinçle söylemek istiyorum. sizin vesile oluşunuzla önlisansımı tamamladım. ancak okuma azmim her geçen gün bende daha fazla artması beni sizlere karşı dahada hizmet vermeniz konusunda yardım talep etmemi gerektiriyor.ilitam arapça dersleri konusunda bizlere destek olmanızı canı gönülden umuyoruz. eğer bizleri ilitamdada yanlız burakmazsanız çok sevindirirsiniz. allah gittiğiniz yolda sizleri başarılı ve daim etsin.cevabınızı bekliyorum değerli kardeşim.

Düzenleyen idinc - 10Kasım2009 Saat 14:45

AÖF İlahiyat Önlisans Büro: 0212 631 76 93
IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 14:48

Adınız: perihan geylani

Mesaj:esselanmunaleyküm sizin vermiş olduğunuz dersleri internetten takip etim ve geçerli not alarak 5 yıldır geçemediğim arapça 2 dersinden geçtim ve okuldan mezun oldum ALLAH sizden razı olsun. dersleri almaya başladığımda yakınlarım bu senede geçemiyeceksin dediler normal kuslara gitmem gerektiğini söylediler ama 2 tane küçük çocuğum olduğu için evden çıkmama imkan olmadığından sizin dersleri yeterli gördüm son bir ay günde bir saat çalışarak dersimi geçtim teşekkür ederim ALLAH!a emanet olun

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 14:49

Adınız: özden

Mesaj:hayırlı günler sizin sayenizde açıköğretim ilahiyat 2. sınıf derslerlerinden geçerek önlisansı aldım Allaha şükür çalıştığım için intibakım yapıldı teşekkürler

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 14:51
Adınız: Zeynep

Mesaj:sayın ihsan dinç hocama...merhabalr.yaklaşık bir senedir derslerinize katıldım allahın izni ve sizin yardımlarınızla arapçalarımı büte kalmadan verdim.ilahiyattan mezun oldum çok şükür.üyeliğim 23.10.09 tarihine kadar devam ediyo ayrıca,dgs sınavına giremedim çünkü mayıs ayındaydı başvurular diploma hazır değildi,inş.seneye giricem.aynı zamanda öss sınavına girdim söz1-220 eklemeli 290.ea1-204. söz2-213 imam hatip mezunu olduğum için alan dışı tercihte puan kırılıo biliyosunuz.alan dışı hangi bölümleri yazacağımı bilmiorum bayan olduğumuz içinde hala üzerimizde baskı var çıkıp araştırma imkanım olmuyo hocam.sizi bu siteye başladığım zaman aramıştım çok iyi yardımcı olmuştunuz samimiyetiniz beni cesaretlendirdi.seneye dgs sınavına girene kadar bu yılıda değerlendireyim diyorum ikinci ünv.yazayım diyorum açıköğretimden hangi bölümü tutar yada açıköğretim 4 yıllık için puanlarım tutar mı bi bilginiz var mı bana yardımcı olabilir misiniz.sanırım kpds sınavıda seneye olucak mecburen seneye kadar bekliycem.ben hem ilitama devam edip hemde başka bi bölüm 4 yıllık okumak istiyorum rica etsem yardımcı olabilirmisiniz hocam.. şimdiden tşkler hocam cvbınızı bekliyorum

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 14:51

Adınız: Kübra

Mesaj:Katkılarınızdan dolayı onlinearabic ekibine çok teşekkür ederim,hayırlı akşamlar.

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 14:52

Adınız: gönül

Mesaj:Hocam Merhabalar Ben öğrencinizim.İlahiyata nasıl başladığımı daha önceden kısaca yazmıştım. Ara sınavda arapçadan 58 almıştım fınalde 69 aldım. Rabbime çok şükür sınıfımı geçtim. Yaz döneminde 2. sınıfın arapça derlerine kayıt olmak istiyorum.Konularda herhangi bir değişiklik oluyormu. Bu sitenin hazırlanışında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorm.Hocam size ayrıca teşekkür ediyorum bana çok yardımcı oldunuz Rabbimde sizin yardımcınız olsun.

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 14:55

Adınız: Musa

Mesaj:sayın arabic yöneticileri selamlar belkide sizler de gördünüz arapçayı Allah Allahtan sonra sizler sayesinde bitirdim sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum. haddim olmayarak mutlaka bu işi iyi yapıyor sunuz ama ben şunu gördüm reklemınınzı iyi yapamadınız. ben arkadaşlarıma tavsiyede bulundum bence reklem amaçlı haber göndermenizi tavsiye ederim.

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 14:55

Adınız: Resul

Mesaj:selam.hayırlı günler hocam.önce allahın sonra sizin sayenizde arapça 1 den geçtim bizlere vermiş oldugunuz bu hizmetten dolayı teşekkür eder bu hizmetinizin devamını getirmenizi temenni ederim.alllah razı olsun sizlerden. aldıgınız parada son kuruşuna kadar helal olsun ALLAHA EMANET OLUN.G.ANTEP RESUL

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 14:56

Adınız: fatma

Mesaj:online arapçaya çoooooooooook teşekkür ederim.Allah sizlerden razı olsun verdiğiniz hizmet için.Arapça başta olmak üzere bütün derslerimden geçtim.Sizi herkese tavsiye ediyorum.Başarılarınızın devamını dilerim

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 14:57

Adınız: yusuf abdullah

Mesaj:Selamun aleykum.Teşşekür ederim.Hani bazı insanlar umursamaz bir şekilde her iyilik gördüğünde Allah razı olsun der ya ben öyle demicem.Hem gönülden Allah razı olsun diyorum hem de cennet te resulün yanında buluşmak üzere ,inşaallah.

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 14:58

Adınız: mehmet

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 14:58

Adınız: Resul

Mesaj:slm.Hayırlı günler hocam inşallah afiyettesinizdir.Hacam malumunuz final sınavına girdik.İnşallah iyi geçti kanısındayım gerçi aöf den final sorularuna baktım şu durumda inşallah bu okulu bitiriyorum.Hocam bildiginiz üzere arapça bu sınıfın en zor derslerinden biri ben bu sorunu sizin siteden arapça egitimi alarak aştım bize vermiş oldugunuz bu hizmetten dolayı teşekkürü bir borç bilir ve bu hizmetinizin devamını getirmenizi isterim.Hocam önce allahın sonra sizin sayenizde arapça dersinden başarılı oldum bunun içinde ayrıca allah razı olsun derim ve sizin bu hizmetinizi diger tüm ögrencilere tavsiye edecegimden hiç kuşkunuz olmasın.allahın rahmeti üzerinize olsun HOŞCAKALIN...

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 14:59

Adınız: gönül

Mesaj:Merhabalar Hocam Cevabınız,güzel yorumlarınız ve önerileriniz beni çok sevindirdi.Teşekkür ediyorum Eğer sonuçta bir başarı varsa,bu Rabbimin ve sizlerin yardımıyladır. Hocam benim amacım sadece ön lisans bitirmek değil,çıktığım bu yola İLİTAM ile devam etmek istiyorum.Bunun için not ortalamamı yüksek tutmak istiyorum.Ayrıca eşimin görevi nedeniyle de yaz dönemini yurt dışında geçiriyoruz bunun için bütünlemeye kalmak istemiyorum. Arapçayı çok seviyorum bundan sonraki hayatımı da onun ışığıyla aydınlatmak istiyorum. Dediğiniz gibi, o, da benim bir evladım oldu. Emek vermek gerekiyor. Saygılar bizden hocam. Allah yar ve yardımcınız olsun. Allah yar ve yardımcınız olsun

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 15:00

Mesaj:online arapçaya çok teşekkür ederim.arapça -1 ve 2 den çok korkmama rağmen geçtim.Çok mutluyum.Sizlere çok teşekkür ederim.

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 15:01

Adınız: mlkclk

Mesaj: hocam biraz önce cevaplara baktım.elhamdülillah 3 yanlış 23 netle geçmişim 2.sınıf arapçayı.1.sınıfı finalde geçmiştim.dualarınız ve başarılı anlatımınız için teşekkür ederim.allah ebeden ve daimen razı olsun...

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 15:02

Adınız: Fatih

Mesajı:sitenizden aldığım destekle bütünleme sınavlarında arapça dersini verdim yaptığınız çalışmalardan ötürü size teşekkür ederim

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 15:03

Adınız: NERMİN

Mesaj:Yaklaşık bir sene sitenizin İlahiyat Arapça 1-2 derslerini takip ediyorum çok faydalandım. Pazar günü sınav yapıldı. Hesaplamalarımıza göre dersleri geçtim. Yapılan sınavda sitenizden çalışmanın faydasını çok gördüm. Güzel program hazırladığınız için teşekkür ederim.

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 15:04
Adınız: Husniye

Mesaj:Sayın yetkili öncelikle hazırlamış oldunuz bu programdan dolayı sizleri tebrik ediyorum gerçekten ziyadesiyle faydalandım.Programı almmaış olsaydım muhtemelen derslerimde başarılı olamıycaktım.Emeği geçen herkese teşekür ediyor Allah razı olsun diyorum. bayramınızı tebrik ederim....allaha emanet olunuz tekrar teşekkür ederim...

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 15:05

Adınız: züleyha

Mesaj:hayırlı günler hocam haftası arapça 2den sınava girdim güzel geçti sınavım .çıkan sorulara baktım geçer puan alıyorum inşallah .inşallah mezun oluyorum sizlere çok teşekkür ederim arapçayı hiç bilmiyordum dinlediğim dersler sayesinde geçtim.tekrar tekrar teşekkür ederim

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 15:06

Mesaj:sa geçen yıl aldığım dersler vesilesiyle arapçada zorlanmadan geçtim,2.sınıf derslerini almak istiyorum,nasıl bir yol takip etmem gerektiğini bilmek istiyorum

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 15:06

Adınız: HÜSEYİN

Mesajı:S.ALEYKÜM... SİZDEN ALMIŞ OLDUĞUM AÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS DERSLERİMİ VERDİM. SİZLERE ÇOOOK TEŞEKKÜR EDER BUNDAN SORAKİ ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLER, ALLAH A EMANET OLUN...S.ALEYKÜM.....

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 15:07

Adınız: Emin

Mesaj:Öncelikle bu sitede emeği geçen herkesten Allah razı olsun, sitenizinde büyük yardımlarıyla 2 kez veremediğim arapça 1 ve arapça 2 sınavlarını bu sene vererek mezun oldum. Sizlere çok teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 15:07

Adınız: halil

Mesaj:arapça 2 de yuksek bir puan aldım ve geçtim sagolun varolun hocam sizi çorumda herkese tavsiye ediyorum hatta çorum müftülünü ne bile söyledim allaha emanet olun sizi unutmayacagimm

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 15:09

Adınız: bekirsami

Mesaj:sayın arabic onlay site yöneticileri ve degerli hocaları. sizin vermiş oldugunuz dersler sayasinde sınavı kazanıp lisansımı tamam ladım emeginize teşekkür eder saygı ve sevgilerimi sunar başarılarınızın devamını dilerim.

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 15:11

Adınız: fahrettin

Mesaj:Siteye büte bir ay kala üye oldum ve sıkı bir takip sonucu sınavı geçtim arabic online çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum.

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 15:12

Adınız: hülya

Mesaj:1.sınıfı sizlerin sayesinde gectım şimdi 2.sınıfın derslerini almak istiyorum süreyı uzatarak yanlız butun konulari alacam bu arada 1.sınıfında derslerını tekrar dınlemek ıstıyorum ne kadar ödemem gerekıyor en kısa zamanda bilgilendirmeniz dileğiyle selamlar

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 15:13

Adınız: Abdulkadir

Mesaj:Slm.. Ben Çorum Sungurlu Devlet Hastanesin de çalışan görevli memurum.Yaşım 64 olmakla beraber okuma azmi ben de hiç kaybolmadı.Bütün okulları dışardan bitirdim.Siteniz sayesinde de ilahiyatı bitirmek nasip oldu.Bu sene emekliye ayrılacam malum yaş dolayısıyla emekliye ayrılmadan okulu bitirmek gerçekten çok işime yarıyacak.Şimdilerde sitenizin reklamını tanıdığım herkese tavsiye ediyorum.Sitede emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilip herkese ayrı ayrı sevgi selam ve muhabbetlerimi gönderiyorum..

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 15:13

Adınız: remziye

Mesaj:çok teşekkür ederim, bizlere böyle bir fıratı sağladığınız için

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 15:14

Adınız: hamza

Mesaj:ben evvel allah sonrada sayenizde aöf ilk yılımda arapça dersinden ilk sınavlarda başarılı oldum ve ikinci sınıfa geçtim ikinci sınıf içinde aöf arapça destek derslerine katılmak istiyorum ne yapmam lazım

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 15:14

Adınız: NAZİKE