Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Hikaye Çözerek Arapça Öğrenin - Prof. Dr. Musa Yıldız
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netONLİNE ARAPÇA DERSLERİMİZHikaye Çözerek Arapça Öğrenin - Prof. Dr. Musa Yıldız
Mesaj icon Konu: Hikaye Çözlümlü Arapça Kursiyerlerimizin(Kapalı Konu Kapalı Konu) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 2781

bullet Konu: Hikaye Çözlümlü Arapça Kursiyerlerimizin
    Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 16:12

Adınız: Kenan
Kategori:Hikaye Çözümlü Arapça Dersleri

Mesaj:Edebiyat Doçantiyim. Biraz Arapçamız var ama geliştirmek ve pratikleştirmek istiyorum. Neşeli ve ümit veren cevabınız için teşekkür ederim. Malum bizim en büyük problemimiz zaman. İnşallah zaman oluşturup devam edriz. Musa Bey'le tanışıyoruz. Demo dersini izledim ve sevdim. Çok güzeldi. Çalışmalarınızdan dolayı tebrik ve teşekkür ederim. Sizlere ve Musa Bey'e selamlar, saygılar..

AÖF İlahiyat Önlisans Büro: 0212 631 76 93
IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 16:13

Adınız: yalçın

Mesaj:Selam onlinearabic.net yetkilileri, Öncelikle sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Ben sizlerin sayasinde AÖF Arapça 1 ve 2 derslerini alarak gramer konusunda eksiklerimi giderebilme olanağına sahip oldum. Şimdi ise kelime hazinemi genişletebilmek için "Hikaye Çözümleme" derslerini almak istiyorum.

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2009 Saat 16:14

Adınız: gencer

Mesaj:Sevgili onlinearabic, Öncelikle yayın hayatının geniş ve devamlı olmasını dilerim. Arapçayı nasıl hallederim diye hep düşünürdüm.Geçen yıl internette araştırma yaparken seninle tanıştım.İlk önce Pratik arapça derslerini inceledim.Baktım ki bende temel denen bir şey kalmamış. Daha sonra Aof dersleri sayesinde bir nebze olsun temel sorunumu gidermeye çalıştım. "Metin çözümleme dersleri ile gramer olayını pekiştireyim diye düşünürken "Hikaye çözümleme"olayı ile karşıma geldin. Sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Ancak bu kadar hıza kimse dayanamz.Başarılarının devam etmesi dileğiyle.

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide