Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
İlitam Öğrencileri Tanışma Bölümü
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netİLİTAM - İLAHİYAT FAKÜLTESİ LİSANS TAMAMLAMA PROG.İlitam Öğrencileri Tanışma Bölümü
Mesaj icon Konu: arkadaşlar ankara ilitam kayıt ayrıntılar Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
lazhoca
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 896

Alıntı lazhoca Cevapla bullet Konu: arkadaşlar ankara ilitam kayıt ayrıntılar
    Gönderim Zamanı: 04Ekim2009 Saat 13:56

Esselamü aleyküm arkadaşlar ramazan münasebetiyle görev yerimden farklı bir yerde ramazan görevindeydim.yeni katıldım aranıza.bu kayıtlarda yatırılacak olan paralar nasıl ve ne şekilde yatacak.?mesela öğrenci numarası demiş öğrenci no'sunu nerden alacaz veyahutta öğrenci no'su bizim tc kimlik no'muz mu?öğretim gidei olarak yatırılacak para nasıl yatacak bunlar hakkında bilgisi olan varsa paylaşalım artık zamanımız kalmadı.son anlara bırakıp sıkışmayalım.şimdiden teşekkür eder kayıt işlemleri ve öğretim süreniz boyunca hepinize başarılar ve muvaffakiyetler dilerim.

sağlıcakla kalınız...

Haksizlik karsisinda egilmeyiniz;çünkü hakkinizla beraber SEREFINIZI de kaybedersiniz... (hz.ALI [r.a] )
IP
semakunduz
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 259

Alıntı semakunduz Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 05Ekim2009 Saat 20:10

Cari Hizmet Maliyetine Öğrenci Katkısı Dekontu: İlitam adayları 2009-2010 öğretim yılında iki eşit taksit halinde toplam 80 tl  Cari Hizmet Maliyetine Öğrenci Katkısı ödeyeceklerdir.Katkı payı ödemelerinizi Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki veya yurtdışındaki herhangi bir Akbank şubesinden 1 Ekim 2009 tarihinden itibaren öğrenci numaranızı belirterek ücretsiz olarak yapabilirsiniz.Yatırdığınız tutarlar için Bankadan her zaman iki dekont isteyiniz ve kayıt için bunlardan birini getiriniz.İkinci dekontları saklayınız.Akbank şubelerinde ödeme sonrasında verilen ödeme dekontunda "ATS Fatura Ödemesi " Şeklinde ibare bulunacaktır.

Öğretim Gideri Dekontu: Türkiye'deki İLİTAM öğrencileri 2009-2010 öğretim yılında öğretim gideri olarak iki eşit taksit halinde toplam 1614 tl
ödeyeceklerdir.Kayıt yaptırabilmek için ,taksitlerden ilki olan 807 tl yi Üniversitemizin ,Ziraat Bankası Tandoğan Şubesi'ndeki 7064113-5001 numaralı hesabına yatırdığınıza dair dekontun bir nüshasını kayıt masası görevlilerine teslim ediniz.

Kaydınızın yapılabilmesi için birisi Akbank'a 40 TL, diğeri Ziraat Bankası'na 807 TL  olmak üzere iki ayrı ödeme yapmanız gerekir

http://ilitam.ankara.edu.tr bu adreste ögrenci no yu bulabilirsiniz.

Kerem kendi suretini görmeden
Sen artık Aslı'na bürün demişler
Ferhat doğduğu gün isim vermeden
Bu çocuk ne kadar Şirin demişler
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme