Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
İlitam Öğrencileri Tanışma Bölümü
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netİLİTAM - İLAHİYAT FAKÜLTESİ LİSANS TAMAMLAMA PROG.İlitam Öğrencileri Tanışma Bölümü
Mesaj icon Konu: SAKARYADA İKAMET EDEN İLİTAMLILARDAN YARIMM Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
aelmadrid
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 281

Alıntı aelmadrid Cevapla bullet Konu: SAKARYADA İKAMET EDEN İLİTAMLILARDAN YARIMM
    Gönderim Zamanı: 29Eylül2009 Saat 11:36

Sakaryada oturan arkadaşlarım, kardeşlerim, lütfen okula gidip durumumuzu izah edermisiniz. Sistem habire kopuyo. Neden sistemden sürekli düşüyoruz. Ben bilgisayarıma indiremedim. Çıktı alamadım. Böyle  öğrencilik olurmu anlamadım lütfen okula gidip mağdur olduğumuzu söylermisiniz bir şekilde çözüm üretmek zorundalar. Lütfen bu konuda yardımlarınızı bekliyoruz.

IP
laz imam
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 108

Alıntı laz imam Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Ekim2009 Saat 22:51

aelmadrid kardeşim haklı. Sakaryalı kardeşler Allah rızası için gidin şu üniversiteye de bilgi alın bizimle paylaşın.telefonda pek bilgi alamıyoruz

IP
ezmert
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 201

Alıntı ezmert Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Ekim2009 Saat 23:10
ben gitmeyi düşünüyorum gidince sizi bilgilendiririm

Aczini itiraf eden,ehliyetini isbat eder.
IP
ezmert
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ezmert Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 05Ekim2009 Saat 22:21
s.a. arkadaşlar ben bugün sakarya üniversitesine gittim ilitam hakkında görüştüm hocalarla ama biraz canım sıkıldı biz sakaryada oturuyoruz derslere katılabilir miyiz dedim sınıflar çok kalabalık yer yok dediler ancak sayımızın fazla olması durumunda ilahiyat vakfında ücretli ders verebiliriz dediler ayrıca kitapta şimdilik yokmuş daha sistem yeni birdahaki döneme olmazsa seneye ancak yetişir diyorlar sorularınızı internetten hocalara sorabilirsiniz dersleri indirip izlememiz gerekiyormuş çünkü içerik indirince daha ayrıntılıymış

IP
birelifim
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 54

Alıntı birelifim Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 05Ekim2009 Saat 22:41

selamun aleyküm

ezmert derslere girmemize izin yokmuymuş yani..:( üzüldüm.. biz bu kadar ücret yatırdık birde paralı mı ders vereceklermiş hayret bişey..

Benim adım adım kûfi bir yazıyla yazılmış bir kez...
Bu yüzden adları italik yazılanlar arasında eğilmedikçe yerim olmadığını bilirim...
IP
ezmert
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ezmert Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 05Ekim2009 Saat 22:43
yatırdığımız para üniversiteye gidiyormuş hocalarla ilgisi yokmuş hocalar biz gerçekten özveriyle çalışıyoruz diyorlar

IP
aelmadrid
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 281

Alıntı aelmadrid Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 06Ekim2009 Saat 10:33

Allah Allah derslerede girilmeye izin verilmiyo. Buda nasıl iş. Kitapta yok.

IP
irşâd
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 62

Alıntı irşâd Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 08Ekim2009 Saat 00:19
verdıgımız paranın karsılıgında hızmet alabılsek bızde ozverıyle calısacaz ama ogrencımıyız musterı mı bellı degıl bende telefonla aradım acaba kaynak verırler mı dıye onu dahı vermıolar sadece ılıtam ogrencılerınden alacakları para 1 trılyona yakın okulun fızıkı  durumuda kendı dusuncem cok vahım olmaz boyle yaaa allah herkese kolaylık versın

inandığın gibi yasamazsan, yasadığın gibi ınanmaya başlarsın
IP
laz imam
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 108

Alıntı laz imam Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 08Ekim2009 Saat 16:02
sağol kardeşim zahmet edip sormuşşun.ama haberler iyi değil tabi.neyse.kitapsız yaşayan insanlar var memlekette.biz de kitapsız okuruz

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,125 Saniyede Yüklendi.