Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Pratik Arapça Nedir? Nasıl İşler?
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netONLINE PRATİK ARAPÇA DERSLERİPratik Arapça Nedir? Nasıl İşler?
Mesaj icon Konu: Sadece Arapça Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   2
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
selinmelin
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı selinmelin Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Aralık2010 Saat 20:39
merhaba arkadaşlar, ben yeni katıldım aranıza arapça kurslarına da yeni yeni gidiyorum ama bir sorunum var ben sizin yazdıklarınızı okuyamıyorum harekesiz oldukları için siz nasıl okuyorsunuz ki:))yardımcı olursanız sevinirim:)

IP
hikmetullah
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı hikmetullah Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 28Eylül2011 Saat 13:22
ben yeni üyeyüm ilahiyat 1.sınıftayım geçen sene çalışamadım kaldım bu sene güzel bi şekilde başlıyorum daha doğrusu başladım düz lise mezunuyum arapça sınıf geçme garantiyi seçtim üyeyim verim alacağımı düşünüyorum çünkü dersler güzel de benim sormak istediğim 1.dönem yarıyılı geçersem 2.yarı yılı geçemessem sınıf tekrarı mı yapacam 

IP
saniye
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 1570

Alıntı saniye Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 28Eylül2011 Saat 14:07
Orjinalini yazan: hikmetullah

ben yeni üyeyüm ilahiyat 1.sınıftayım geçen sene çalışamadım kaldım bu sene güzel bi şekilde başlıyorum daha doğrusu başladım düz lise mezunuyum arapça sınıf geçme garantiyi seçtim üyeyim verim alacağımı düşünüyorum çünkü dersler güzel de benim sormak istediğim 1.dönem yarıyılı geçersem 2.yarı yılı geçemessem sınıf tekrarı mı yapacam 
himetullah kardeş
Ben, normal sistemin en son öğrencilerindenim.
Benden sonra kardeşim ilk kredili sistemi geçen sene okudu, bu sene de ikinci sınıfta.
Kredili sistemde sınıfta kalmak yok, Dönem geçme var.
Yani 1. Yarıyıl yani Güz Dönemi geçtiniz ama 2. Yarıyıl yani Bahar Döneminde kaldınız. Bu sefer seneye alttan sadece 2. Yarıyıl yani Bahar Dönemi dersleri alacaksınız.
Yani sınıfta kalma olmadığı için sınıf tekrarı diye bir şey yok!

IP
hikmetullah
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı hikmetullah Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 28Eylül2011 Saat 14:38
saniye kardeş allah razı olsun ilgilendiğiniz için. kredili sistem hakkında bir bilgim yok galiba güz ve bahar dönemindeki dersleri de veremedim kayıt yenileme olduğu zaman 2.sınıftan mı devam edecem bide 3dersten FF m var arapça,ilk dönem islam tarihi,islam sanatları tarihi ne olcak anlamadım gitti yardımcı olursanız sevinirim

IP
messevim
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı messevim Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 11Ekim2011 Saat 09:35
انشالله...

IP
saniye
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 1570

Alıntı saniye Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 11Ekim2011 Saat 13:00
Orjinalini yazan: hikmetullah

saniye kardeş allah razı olsun ilgilendiğiniz için. kredili sistem hakkında bir bilgim yok galiba güz ve bahar dönemindeki dersleri de veremedim kayıt yenileme olduğu zaman 2.sınıftan mı devam edecem bide 3dersten FF m var arapça,ilk dönem islam tarihi,islam sanatları tarihi ne olcak anlamadım gitti yardımcı olursanız sevinirim

Rica ederim, mevlam sendende razı olsun kardeş.
Zamanında bizlere de bu forumda sürekli yardımcı olmuşlardı

FF puanı aldığın derslerden kaldın, bu dersleri tekrardan vermen gerekir. Zaten sistem otomatik olarak verecektir.
Zannediyorum İlk Dönem İslam Tarihi, İslam Sanatları Tarihi derslerinden FF puanı aldın!
Bu dersleri yeniden almak gerekecek.

Kayıt yenilemede 2. sınıfın derslerini alacaksın ve aynı zamanda da alttan kalan dersleri alacaksın. Dikkat et, Güz Döneminde hem 1. sınıfın hem de 2. sınıfın Ara Sınavı, Dönem Sonu Sınavlarına girmen gerekir.

Umarım bilgilendirme faydalı olmuştur.

IP
hikmetullah
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı hikmetullah Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 11Ekim2011 Saat 13:51
saniye kardeş allah yine senden razı olsun aöf bürosu bile bukadar yardımcı olmamıştı muhtemelen 1.2.sınıfı aynı anda veremem 1 in sınavlarını verdikten sonra 2yi verebilirim ilginiz için teşekkürler

IP
su_fi_07
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 86

Alıntı su_fi_07 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 29Kasım2011 Saat 12:04
سلام عليكم انا فى العربية الجديدة

IP

<< Önceki Sayfa   2
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla