Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
İlitam Öğrencileri Tanışma Bölümü
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netİLİTAM - İLAHİYAT FAKÜLTESİ LİSANS TAMAMLAMA PROG.İlitam Öğrencileri Tanışma Bölümü
Mesaj icon Konu: AMA BU ÇOK BÜYÜK BİR HAKSIZLIK DEĞİL Mİ? Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Sayfa   2 Sonraki >>
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 2781

Alıntı idinc Cevapla bullet Konu: AMA BU ÇOK BÜYÜK BİR HAKSIZLIK DEĞİL Mİ?
    Gönderim Zamanı: 14Eylül2009 Saat 20:25

arkadaşlar! sakarya 2. yedek listeye baktım da 240 puan (arkadaşı tenzih ederim)  bile var. madem yüksek puan almak hiç bir işe yaramayacaktı sakarya ilitam başvuranlardan ÖBP si yüksek olanları sıradan alsaydı ya, dgs ye girmeye hiç gerek yoktu o zaman, yüksek puan almanın hiç bir anlamı kalmıyor, o kadar strese girmenin, dersaneye gitmenin, kafa patlatmanın, zaman harcamanın...

sakaryanın taban puanı düştükçe düştü, ankaranın geçen seneki tabanı 288 di bu yıl 295, arttıkça arttı arada 7 puan var ve hiç te az değil...

herkes kontenjan arttı, 500 kişi daha alacaklar, puanlar düşer diye beklerken hiç beklenmeyen bir şey oldu; sakaryanın taban puanı 240 oldu,
ankaranın taban puanı yükseldi 295 oldu, aradaki fark 55 puan, ne mantıksızlık, ne acemilik, ne baştansavmalık, ne lakaytlık...

hani ilk kez ilitam açılsa anlıycam, kardeşim bak senden önce adam açmış ilitamı, sor, soruştur, onun yaptığı hataları sen yapma, danış, konuş, düşün, taşın, yok ben yaptım oldu mantığı her yerde, bunlar bide akademisyen olacak, bizi eğitecekler, hassssas konular bunlar, EYİTİM ŞART......

NEDEN EYİTİM ŞART yazdım. bir gün 9. sınıfta 12. sınıfların yazılı kağıtlarını okuyorum çocuk bir soruyu cevaplarken "eğitim" yazacağına "eyitim" yazmış sınıfta cevabı okudum ve yorum geldi bir kız öğrenciden "EYİTİM ŞART" hocam....

IP
ebrar43
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 288

Alıntı ebrar43 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 14Eylül2009 Saat 23:24

çok haklısın rozcan yazdıklarının tamamına katılıyorum 240 alan yerleşti sakaryaya 260 alan önlisansı düşük olduğu için yerleşemedi. yerleşemeyen arakadaş seneye girse ne olacak sanki önlisans puanı aynı değişmiyo kazanması için 270 üstünde alması gerekiyo270 alanda örgünü seçer zaten diycem sakaryanın puan sistemi çok adaletsiz.. ankaraya gelince puanlar niye bukadar arttı hala anlayamıyorum sakaryada açıldığı halde ankara yedeklere zor girdik sakarya ilitam açılmasaydı ankara yedeklerdede adımız olmayacakmış neredeyse

IP
hafızbekir
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 95

Alıntı hafızbekir Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 15Eylül2009 Saat 01:00
gerçekten katylyyorum size arkada?lar saçmalyk bu ben ham 262 aldym dip 69 zorla yerle?tm ank ya 587.

IP
çavdarlı
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı çavdarlı Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 15Eylül2009 Saat 07:17
bende katılıyorum arkadaşlar.dgs 257 puan aldım ama yedeklere bile giremedim.adalet bunun neresindeallah sonumuzu hayır eylesin.

Düzenleyen çavdarlı - 15Eylül2009 Saat 07:22

IP
digergam
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı digergam Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 15Eylül2009 Saat 09:48
haklısınız arkadaşlar belki haksızlık gibi gözüküyor ama başvuru yapan kişi sayısını da hesaba katmanız gerekiyor.Bir çok imam hatipli açıkta bekliyor.Bu durumda da puanların yükselmesi doğal..Ben de Ankara da yedeklere giremedim.İyi ki bu sene Sakarya açılmış oraya yerleştim çok şükür.

IP
ebrar43
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 288

Alıntı ebrar43 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 15Eylül2009 Saat 12:33

önlisans puanla alınmamalı sadece. madem öyle dgs ye niye giriyoruz arkadaşlar okadar yüksek puan alan arkadaşlara yazık oldu..

Düzenleyen ebrar43 - 15Eylül2009 Saat 12:34

IP
fmar
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı fmar Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 15Eylül2009 Saat 22:47
uzaktan eğitim okuyacakların önlisans notu bence önemli,değilse o zaman örgünü tercih etmeleri daha mantıklı olmazmıydı?ben 2sene herşeyden ama herşeyden fedakarlık yaptım.90 ortalamayla ankaraya yerleştim elh.260dgs ile.ama notum 60 olsaydı yerleşemezdim.

IP
halid_63
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 108

Alıntı halid_63 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 16Eylül2009 Saat 22:19

hocam burdayım günlük yazılanları takip ediyorum ,bir sorun olursa hazırım hiç canını sıkma hayırlısı olsun ,bide ankarada 31. yedekteydin değilmi yanlış hatırlamıyorsam, sen kendini ankarada bil hocam sadece sabır.

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 16Eylül2009 Saat 22:46
arkadaşım teşekkür ederim kadir gecesi çok dua ettim Allah kabul ederse olur inşallah AEO

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Eylül2009 Saat 07:13

arkadaşlar madem ki konu başlığımız AMA BU ÇOK BÜYÜK BİR HAKSIZLIK, kayıttı, koşturmaydı, evraktı derkene çoğumuzun unuttuğu bişi daha var, ankara ilitamın başvuru sırasında herkesten talep ettiği 45 ytl, kayıt hakkı kazansın kazanmasın herkes bunu ödemek zorunda kaldı, bunun da haksızlık olduğunu düşünüyorum kayıt hakkı kazananlar tamam da, ya kazanamayanlar, 45ytl ve  ayrıca da 5 ytl form parası alındı ve karşılığında hiç bir hizmet verilmeden, sakarya başvuru sırasında hatta başvuruları online olarak kabul etti ve ücret talebinde de bulunmadı, demek olabiliyomuş başvuru online  ve tek kuruş ödemeden, ben ankara yedeklerdeyim eğer kayıt hakkı kazanırsam param yanmayacak, kayıt hakkı kazanamazsam param yanacak ve ben de tabiiki hakkımı arayacağım ve paramın iadesini isteyeceğim

IP
yabanci
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 53

Alıntı yabanci Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 18Eylül2009 Saat 13:14
hiç te öyle değil arkadaşım.. çünki en başından ortalamanın dgsyi etkileyeceği belliydi biz boş yere çalışıp ortalama yüksetlmedik sizde çalışsaydınız ortalamanız yüksek olsaydı böyle tek taraflı sadece dgs ye çalışmakla olmuyor çok ta mantıklı %60 dgs %40 öbp... hakaden kazandı.. sınavlara zamanında sadece ders geçmek için girmeseydiniz şimdi böyle olmazdı üzgünüm sizin için ama keşke zamanında önem verseydiniz o dgsye çalışırken döktüğünüz teri keşke ders çalışırkende dökseydiniz yazık oldu sizee.. bizde 2 yıl ders çalışırken döktüğümüz terin karşılığını aldık mutluyuz

Düzenleyen yabanci - 18Eylül2009 Saat 13:19

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 18Eylül2009 Saat 21:07
Orjinalini yazan: yabanci

hiç te öyle değil arkadaşım.. çünki en başından ortalamanın dgsyi etkileyeceği belliydi biz boş yere çalışıp ortalama yüksetlmedik sizde çalışsaydınız ortalamanız yüksek olsaydı böyle tek taraflı sadece dgs ye çalışmakla olmuyor çok ta mantıklı %60 dgs %40 öbp... hakaden kazandı.. sınavlara zamanında sadece ders geçmek için girmeseydiniz şimdi böyle olmazdı üzgünüm sizin için ama keşke zamanında önem verseydiniz o dgsye çalışırken döktüğünüz teri keşke ders çalışırkende dökseydiniz yazık oldu sizee.. bizde 2 yıl ders çalışırken döktüğümüz terin karşılığını aldık mutluyuz

ben fii tarihinde mezun olduğumda dgs yoktu, notu yüksek olan ortalamayla veya öss ye girerek 4 yıllığa geçebiliyordu, hak eden kazandı tabiiki benim onlara bi sözüm yok, olamazda zaten  ben sakaryaya 240 la giren varken 259 puanla ankaraya nası girilemiyor ben bunun cevabını bulmaya çalışıyorum, evet haklısınız sınavlara sadece ders geçmek için giriyodum çünkü evim okula o kadar uzaktıki hayatım okula gitmek ve uyumakla geçiyordu, ben terimi yollarda döküyodum,  o yüzden benim de yapabileceğim tek şey dgs  ye çalışmak son tahlilde, bir kaç yıl önce de dgs kursuna gittim dersane birincisi oldum ama evli olduğum için şehir dışı yazamadım o zaman ilginçtir puanım sakarya ilahiyatı tutuyordu, marmara ilahiyatın kontenjanı 1 kişi olduğu için kazanamadım, geçen yıl ki puanım 272 ve kayıtları kaçırdım, bu yıl son bir aylık çalışmayla 259, bilmem anlatabildim mi arkadaşım evet yazık oldu banaa...

sana aynı puanı almış iki örnek vereyim bunlar ilitam puanlarından alınmıştır inanmayabilirsin ama ben yine de yazayım;

DGS puanı-258                                                     DGS puanı-258

72,5 söz-9 sayısal                                                  67,5 söz-12,5 sayısal

ÖBP-44,773                                                         ÖBP-65

sakarya puanı-172,790                                           sakarya puanı-180

burada anlatmak istediğim neyse anlayan anladı zaten

IP
EKİCİ
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 55

Alıntı EKİCİ Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 18Eylül2009 Saat 23:27
rozcan Kardeş haksızlık filan yok.sen yatarken biz ders çalışıyorduk.asıl adalet budur.dgs ile değil diploma esas alınmalı.çünkü 2 yıllık birikimin karşılığı bu.3 saat lik sınavın değil.çünkü dgs sınavı bir anlık mesele.o an işler ters gidebiliyor.mesela dışarıda simit sataan birisinin"Simmmiiiiiiit vaaaar!"diye bağırması sizin konsantrasyonunuzu bozabiliyor.ve sınavınızı etkileyebiliyor.mesela ben denemelerden hep 260 alırken,gerçek sınavda klimanın beni üşütmesi sonucu kafamı toparlıyamadım ve 245 aldım.ama diplomam 85 olunca adalet tecelli etti ve sakarya öğrencisi oldum.haksızlık bunun neresinde?

IP
mbagci9
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 535

Alıntı mbagci9 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 19Eylül2009 Saat 00:10
  İstanbul üniversitesi Avcılar kampüsünde dgs sınavına girdim.  yan tarafta kantin gibi bir yer vardı. televizyonun sesini son ses açmışlar.öss sınavının puanlarını açıklıyorlardı. Ünal yarımağan konuşuyor biz sınav salonundan dinliyorduk. Neyse 10 -15 dakikada mesele çözüldü. haydi bir hanımefendiyi muhtereme almış eline cep telefonunu çan çan çan çan beynimizin içini kemirdi. Görevliler bağırıyor çağırıyor.bayana ulaşamıyorlar binanın çıkışı arka tarafa çok uzak bayana ulaşana kadar yine bir 15 dakikamız gitti.

ben kendimi dikkati dağılmayan biri olarak tarif etmeme rağmen öyle bir dikaktim dağıldı ki inanın o 25 -30 dakikanın 20 dakikası kesin kayıp oldu benim için.

ben Dgs den 271 alarak ankaraya girdim. ancak bu ilahiyat lisans tamamlama olduğu için bencede diploma notu önemli.

Tabi arkadaşlar geçmişe bağlı kalmanın . geçmişte yapılan ihmallerin tüm geleceği etkilemesini kabullenemiyorlar bir bakıma doğru ama. hayatın bir çok yerinde bu var.

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 19Eylül2009 Saat 12:49
Orjinalini yazan: EKİCİ

rozcan Kardeş haksızlık filan yok.sen yatarken biz ders çalışıyorduk.asıl adalet budur.dgs ile değil diploma esas alınmalı.çünkü 2 yıllık birikimin karşılığı bu.3 saat lik sınavın değil.çünkü dgs sınavı bir anlık mesele.o an işler ters gidebiliyor.mesela dışarıda simit sataan birisinin"Simmmiiiiiiit vaaaar!"diye bağırması sizin konsantrasyonunuzu bozabiliyor.ve sınavınızı etkileyebiliyor.mesela ben denemelerden hep 260 alırken,gerçek sınavda klimanın beni üşütmesi sonucu kafamı toparlıyamadım ve 245 aldım.ama diplomam 85 olunca adalet tecelli etti ve sakarya öğrencisi oldum.haksızlık bunun neresinde?

lütfen arkadaşım "sen yatarken biz ders çalışıyoduk" demeyin evet yatıyodum ama uyumak için hayatım iki şeyden ibaretti uyumak ve okula gitmek...

siz de dip notu alınmalı diyosunuz dgs ile değil, niye, çünkü dip notunuz yüksek ondan heralde,

ben ortadaki sistemsizlikten kaynaklanan haksızlığı dile getirmeye çalıştım, ben sistem maduruyum uğradığım haksızlık bundan kaynaklanıyor.ve sessiz de kalamazdım doğal olarak, sizlerin sınav salonunda maruz kaldığınız şey haksızlık değil ki ortam sınava müsait değilmiş ve itiraz etsenizde bişi değişmezdi, ben uğradığım haksızlığın giderilmesi için girişimde bulunabilirdim ve bulundum da,

ayrıca sınav sırasında meydana gelen olaylar gerçekten çok sinir bozucu size katılıyorum,
belki bir fikir verir diye puanlarımı aşağıya yazıyorum ,

dgs puanı:259.150
öbp:44.542
diploma:70.01
sakarya puanı. 173.306
sakarya sırası:1159
ankara puanı:294.155
ankara sırası:31. yedek

ben bu işin içinden çıkamadım, bunları forumda yazdığımda arkadaşlar ankarada 31 yedeksen sakaryayı nasıl kazanamazsın, öbp puanın çok düşük bir yanlışlık olmasın seninle aynı diploma notu ve dgs puanına sahip arkadaş var o kazandı vs. dediler, bende dersaneye tlf ettim bu diploma notuna göre öbp niz çok düşük, öbp puanı dip notunun  0.8 ile çarpımından elde ediliyor dediler, çarptım 56.008 gibi bi puan çıkıyor ben de ösym ye itiraz dilekçesi yazdım cevap geldi incelenmiştir ama bir hata bulunamamıştır diyolar

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 19Eylül2009 Saat 13:29

ARKADAŞIM AHMEEEEEEEDDDD

SINIRLANDIRILMIŞ MESAJ SAYISINI AŞTIĞIN İÇİN SANA MESAJ GÖNDERİLEMİYOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 19Eylül2009 Saat 13:49
Orjinalini yazan: mbagci9

Tabi arkadaşlar geçmişe bağlı kalmanın . geçmişte yapılan ihmallerin tüm geleceği etkilemesini kabullenemiyorlar bir bakıma doğru ama. hayatın bir çok yerinde bu var.
arkadaşım bana hayat dersi veriyor teşekkür ederim ama hayat devam ediyor ve kimin başına ne zaman ne geleceği hiç belli olmuyor, bizim de tevekkül denen o
güvenli kucakta rahat rahat uyumaktan başka çaremiz kalmıyor
HAYIRLI BAYRMLAR HERKESE

IP
med_cezir
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı med_cezir Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 19Eylül2009 Saat 17:50
Orjinalini yazan: rozcan

Orjinalini yazan: EKİCİ

lütfen arkadaşım "sen yatarken biz ders çalışıyoduk" demeyin evet yatıyodum ama uyumak için hayatım iki şeyden ibaretti uyumak ve okula gitmek...

siz de dip notu alınmalı diyosunuz dgs ile değil, niye, çünkü dip notunuz yüksek ondan heralde,

ben ortadaki sistemsizlikten kaynaklanan haksızlığı dile getirmeye çalıştım, ben sistem maduruyum uğradığım haksızlık bundan kaynaklanıyor.ve sessiz de kalamazdım doğal olarak, sizlerin sınav salonunda maruz kaldığınız şey haksızlık değil ki ortam sınava müsait değilmiş ve itiraz etsenizde bişi değişmezdi, ben uğradığım haksızlığın giderilmesi için girişimde bulunabilirdim ve bulundum da,

ayrıca sınav sırasında meydana gelen olaylar gerçekten çok sinir bozucu size katılıyorum,
belki bir fikir verir diye puanlarımı aşağıya yazıyorum ,

dgs puanı:259.150
öbp:44.542
diploma:70.01
sakarya puanı. 173.306
sakarya sırası:1159
ankara puanı:294.155
ankara sırası:31. yedek

ben bu işin içinden çıkamadım, bunları forumda yazdığımda arkadaşlar ankarada 31 yedeksen sakaryayı nasıl kazanamazsın, öbp puanın çok düşük bir yanlışlık olmasın seninle aynı diploma notu ve dgs puanına sahip arkadaş var o kazandı vs. dediler, bende dersaneye tlf ettim bu diploma notuna göre öbp niz çok düşük, öbp puanı dip notunun  0.8 ile çarpımından elde ediliyor dediler, çarptım 56.008 gibi bi puan çıkıyor ben de ösym ye itiraz dilekçesi yazdım cevap geldi incelenmiştir ama bir hata bulunamamıştır diyolar

ekici hocam,belliki bir yanlışlık olmuş çünkü 70 ortalamaya gerçekten o kadar düşük öbp gelmemesi lazim açıköğretim bürolarına sorsan belkı daha yardımcı olurlar bence peşini bırakma benım ortalamam 74 önlisans basarı 61 aöbp sözel 68 olarak geldi

Düzenleyen med_cezir - 19Eylül2009 Saat 17:51

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Eylül2009 Saat 20:19
med-cezir arkadaşım ilgine teşekkür ederim şansımı bir de aöf de deneyeyim bari, siz yerleşebildiniz mi?

HAYIRLI BAYRAMLAR.............

IP
med_cezir
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı med_cezir Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Eylül2009 Saat 20:21
ben bu sene son sınıfım hocam geçen sene yerleştım... sızede hayırlı bayramlar

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Eylül2009 Saat 20:28
bu arada forum yöneticisinden bir ricam vardı nacizane,
arkadaşıma mesa yazıp gönderdiğimde "sınırlandırılmış mesaj sayısını aştığı için mesaj gönderilemiyor" uyarısı alıyorum  ama arkadaş bana mesaj gönderebiliyor bu durum nasıl düzeltilebilir, tşkkr...........

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Eylül2009 Saat 20:29
kutlarım walla ilitama yerleşmekte sorun oldu baksanıza başıma gelenlere, halbuki ben geçen yıl 272 almıştım

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Eylül2009 Saat 20:36
halid-63 arkadaşım RAMAZAN BAYRAMIN MÜBAREK OLSUN

IP
med_cezir
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı med_cezir Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Eylül2009 Saat 20:37
272 hampuan mı? ,kısmet nasıp ama yıne tekrarlıyorum peşini bırakmayın hocam,aöf ile kesin konuşun hatta transkırıptle filan başvurun ösym ye hatta ornek  olarak baska varsa sızınle aynı puanla mezun olan tanıdığınız onunkı ıle karsılastırmalı  gonderebılırsınız

Düzenleyen med_cezir - 20Eylül2009 Saat 21:54

IP
halid_63
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 108

Alıntı halid_63 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Eylül2009 Saat 21:59
rozcan hocam sizinde bayramınız mübarek olsun.  Rabbim daha nice bayramlara ulaştırsın inş.

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Eylül2009 Saat 09:26
Orjinalini yazan: rozcan

bu arada forum yöneticisinden bir ricam vardı nacizane,
arkadaşıma mesa yazıp gönderdiğimde "sınırlandırılmış mesaj sayısını aştığı için mesaj gönderilemiyor" uyarısı alıyorum  ama arkadaş bana mesaj gönderebiliyor bu durum nasıl düzeltilebilir, tşkkr...........

Merhaba rozcan,
arkadaşın mesaj kutusu dolmuş. Eski mesajlarını silerse sorun ortadan kalkar.

İyi çalışmalar diliyorum.

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 24Eylül2009 Saat 00:16
sayın ve pek değerli yönetici ibotea arkadaşım iyi de mesaj kutusunu boşaltana kadar biz bu arkadaşa ulaşamayacak mıyız? yaaaa yok mu bunun bi yolu

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 24Eylül2009 Saat 10:08
Mail adresi paylaşıma açıksa mail atıp durumu anlatabilirsiniz. Bunun dışında bizim kişinin özel mesajlarına müdahale etme gibi bir hakkımız söz konusu değil. Kullanıcı adı nedir bu arkadaşınızın? Yukarıda Ahmeeeeeed diye bir yazınız var ama emin olamadık "ahmed" mi kullanıcı adı?

IP
global
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 260

Alıntı global Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 24Eylül2009 Saat 16:16
Evet şu msj silme olayında problem yaşıyoruz.Karşı tarafa bağlıyız.Bunun için site yetkilileri bir çözüm düşünürse çok seviniriz.

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 24Eylül2009 Saat 17:09
Üzgünüm ama bu konuda bizim yapabilceğimiz birşey yok. Bu tüm mesaj ve mail sistemlerinde böyledir. Siz gidip arkadaşınızın mail kutusunu doldu diye boşaltamazsınız. Diğer mail sistemlerinde de karşı tarafın alım kapasitesi dolmuşsa mail atamazsınız. Bu kullanıcının hassasiyetiyle alakalı bir durum. Mailllerini veya mesajlarını biryerde arşivlesin, saklamak istiyorsa başka bir ortamda saklasın. Bunun dışında hiçbir sistem mesaj kotası dolmuş bir üyesinin mesajlarını silemez.  Yani bizim yapabileceğimiz tek şey, sizleri mesaj kutunuzu zaman zaman temizlemek yönünde uyarmak olabilir

IP

Sayfa   2 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide