Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
İlitam Öğrencileri Tanışma Bölümü
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netİLİTAM - İLAHİYAT FAKÜLTESİ LİSANS TAMAMLAMA PROG.İlitam Öğrencileri Tanışma Bölümü
Mesaj icon Konu: 2.YEDEKLERDEN İSTENECEK BELGELER Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
EKİCİ
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 55

Alıntı EKİCİ Cevapla bullet Konu: 2.YEDEKLERDEN İSTENECEK BELGELER
    Gönderim Zamanı: 11Eylül2009 Saat 23:45

17 EYLÜLDE bizden tam olarak hangi belgeler istenecek arkadaşlar.mesela ikametgah ilmuhaberi istiyorlar mı?1973 lülerden askerlik belgesi olarak tam net hanhi belgeyi istitorlar?11 Eylülde kayıt yaptıran arkadaşlar yardımcı olabilir mi?hiç sorun yaşayan var mı?nasıl davranıyorlar?lütfen yazalım.çünkü finallerde hep beraber olacağız.şimdiden birbirimize yardımcı olalım diyorum.şehirler arası otobüs terminalinden kaç numaralı otobüse bineceğiz ilahiyata gitmek için.veya dolmuşlar mı gidiyor?ben izmirden geleceğim bulabilir miyim ilahiyatı acaba.....

IP
imamemin
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı imamemin Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 12Eylül2009 Saat 00:14

lise dibloması önlisans dib.dgs sonuç belgesi.6 adet fotoğ.katk payı 870.40tl.dekonto.askerlik durum belgesi.

IP
vuslat41
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 108

Alıntı vuslat41 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 12Eylül2009 Saat 13:04
ben 2. yedek liste diye birşey göremedim. tek yedek liste var. nerede yazıyor o bilgi. yadımcı olursanırz sevinirim. gerçi sıranın banada geleceğinden pek umudum yok ya :(

IP
EKİCİ
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı EKİCİ Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 12Eylül2009 Saat 14:37
vuslat41  kardeş,biz kaç gündür bakıyoruz göremedikte sen bir bakışta mı göreceksin?sabret 14 eylül günü saat 09:30 da göreceksin inşaallah.bu iş sırayla herkes göreceğini görecek bu dünyada.sahi senin sıran genel listede kaçıncı be kardeş.söyle de bi tahmin yapalım.

IP
vuslat41
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı vuslat41 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 12Eylül2009 Saat 14:53
bu yıl çalışmadan girmiştim.. herkese çalıştığının karşılığı vardır..seneye inş.. siz kaçıncı sıradasınız??

Düzenleyen vuslat41 - 14Eylül2009 Saat 15:24

IP
EKİCİ
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı EKİCİ Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 12Eylül2009 Saat 15:12
 HERŞEYİ MEVLA BİLİR..

Düzenleyen EKİCİ - 12Eylül2009 Saat 15:27

IP
vuslat41
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı vuslat41 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 12Eylül2009 Saat 15:19
evet biliyorum. yanlız ismimi silerseniz çok memnun olurum. bu arada bana 57 kişi yok daha fazla var. 790 listenin sonu. ben neredeyse 2000 lerdeyim. küsüratlar çok fazla.. onlar bizi baya geride bıraktı. hayırlısı.. 

IP
imamemin
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı imamemin Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 12Eylül2009 Saat 15:20

KAYIT YERİ : SAKARYA ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ OZANLAR KAMPÜSÜ ADAPAZARI

KESİN KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER

1- Lise Diplomasının Aslı (*)veya Geçici Mezuniyet Belgesinin Aslı (**)

2- Önlisans Diplomasının Aslı veya Önlisans Geçici Mezuniyet Belgesinin Aslı.

3- DGS Sınav Sonuç Belgesi (web çıktısı)

4- Fotoğraflı Nüfus Cüzdan Fotokopisi.

5- 6 adet 4.5x6 ebadında çekilmiş vesikalık fotoğraf (Fotoğraflar kılık kıyafet yönetmeliğine uygun çekilmiş olmalıdır).

6- 1987 ve daha önceki yıllarda doğmuş erkek adaylar için Askerlik Şubelerinden alınacak Askerlik Durum Belgesi, (Askerliği yapmış olanlar için terhis belgesinin aslı)

7- Eğitim-Öğretim Gideri ve Katkı Payı Dekontu (*)

8- Öğrenci Önkayıt Formu (www.obis.sakarya.edu.tr adresinden girilerek doldurulacak, çıktısı alınıp imzalanarak kayda getirilecektir.)

(*) Lise diploması olmayanlar sadece mezun oldukları liseden aldıkları diploma kayıp belgesi ile kayıt yaptırabileceklerdir.

(**)Eğitim-Öğretim Gideri ve Katkı Payı 870,40 TL’dir. Öğrenci numaranızı söyleyerek bulunduğunuz yerdeki Garanti Bankası Şubelerinden yatırabilirsiniz.

!!! Mazeretli kayıt hakkı yoktur.

!!! Kayıt süresi içerisinde bir yakını tarafından kayıt yapılabilir.

Öğrenci Numarası Sorgulamak için;

www.ogrisl.sakarya.edu.tr adresinde yer alan “Numara Sorgulama Servisi” kullanılarak TC Kimlik Numarası girilerek öğrenci numarası ve e-posta kullanıcı adı öğrenilebilir.(Şekil 1)

www.ogrisl.sakarya.edu.tr adresinde yer alan “Numara Sorgulama Servisi” kullanılarak TC Kimlik Numarası girilerek öğrenci numarası ve e-posta kullanıcı adı öğrenilebilir.(Şekil 1)

Şekil 1

Önkayıt Formunu doldurmak için;

www.obis.sakarya.edu.tr adresinden  Kullanıcı Adı kısmına numara sorgulama siteminden elde ettiğiniz e-posta kullanıcı adı, şifre alanına ise TC Kimlik Numarası girilmelidir.(Şekil 2)

IP
imamemin
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı imamemin Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 12Eylül2009 Saat 15:23

SAÜ İLİTAM KAYIT BİLGİLERİ

KAYIT YERİ : SAKARYA ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ OZANLAR KAMPÜSÜ ADAPAZARI

KESİN KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER

1- Lise Diplomasının Aslı (*)veya Geçici Mezuniyet Belgesinin Aslı (**)

2- Önlisans Diplomasının Aslı veya Önlisans Geçici Mezuniyet Belgesinin Aslı.

3- DGS Sınav Sonuç Belgesi (web çıktısı)

4- Fotoğraflı Nüfus Cüzdan Fotokopisi.

5- 6 adet 4.5x6 ebadında çekilmiş vesikalık fotoğraf (Fotoğraflar kılık kıyafet yönetmeliğine uygun çekilmiş olmalıdır).

6- 1987 ve daha önceki yıllarda doğmuş erkek adaylar için Askerlik Şubelerinden alınacak Askerlik Durum Belgesi, (Askerliği yapmış olanlar için terhis belgesinin aslı)

7- Eğitim-Öğretim Gideri ve Katkı Payı Dekontu (*)

8- Öğrenci Önkayıt Formu (www.obis.sakarya.edu.tr adresinden girilerek doldurulacak, çıktısı alınıp imzalanarak kayda getirilecektir.)

(*) Lise diploması olmayanlar sadece mezun oldukları liseden aldıkları diploma kayıp belgesi ile kayıt yaptırabileceklerdir.

(**)Eğitim-Öğretim Gideri ve Katkı Payı 870,40 TL’dir. Öğrenci numaranızı söyleyerek bulunduğunuz yerdeki Garanti Bankası Şubelerinden yatırabilirsiniz.

!!! Mazeretli kayıt hakkı yoktur.

!!! Kayıt süresi içerisinde bir yakını tarafından kayıt yapılabilir.

Öğrenci Numarası Sorgulamak için;

Şekil 1

Önkayıt Formunu doldurmak için;

www.obis.sakarya.edu.tr adresinden  Kullanıcı Adı kısmına numara sorgulama siteminden elde ettiğiniz e-posta kullanıcı adı, şifre alanına ise TC Kimlik Numarası girilmelidir.(Şekil 2)

IP
taha yasin
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 54

Alıntı taha yasin Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 14Eylül2009 Saat 14:56
ben 11 eylülde kayıt yaptırdım ikametgah ilmuhaberini almadılar askerlikiçinde askerlikdurumbelgesini aldılar sadece ama yinde işini sağlama al derim

IP
taha yasin
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 54

Alıntı taha yasin Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 14Eylül2009 Saat 14:59
otobüsler şehire girmiyor girişte shell var ordan dolmuşa binip çarşıda iniyorsunuz tekrar dolmuşa binip ozanlar kampüsüne gidiyosunuz tam kampüsün önünde iniyosunuz ve 2 dakika içinde işler bitiyor

IP
EKİCİ
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı EKİCİ Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 14Eylül2009 Saat 23:54
TEŞEKKÜRLER!taha yasin ciğim..

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme