Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Arapça Yazışma Örnekleri
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netالدراسات الترجمة - TERCÜME ÇALIŞMALARIArapça Yazışma Örnekleri
Mesaj icon Konu: Bir işin kabul edildiğini teyit eden bir mektup Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
scelik
Moderator
Moderator
Simge
Yabancılar için Türkçe Öğrenimi

Gönderilenler: 7217

Alıntı scelik Cevapla bullet Konu: Bir işin kabul edildiğini teyit eden bir mektup
    Gönderim Zamanı: 10Şubat2007 Saat 10:23

تأكيد للموافقة على قبول العمل

............: التاريخ

.....سيدي الميدر

إن عليّ أن أعبر عن عظيم شكري لأساتذتي و مدرائي السابقين إذ بفضلهم، و بسبب إخلاصهم و طول تجربتهم فزت بمتعة العمل تحت إشرافك

لقد أخبرتني أن العاشر من الشهر الجاري سيكون موعدا لبداية عملي في مكتبك بصفتي ضاربة على الآلة الكاتبة و مختزلة و أشكرك على ثقتك التي أوليتنيها و سأسعى جهدي لكي أستحق تقديرك الدائم، و أكون خلال عملي دائما كما كنت في اليوم الذي امتحنت فيه و أعدك بانني بل سأحاول التفوق على نفسي

تفضلوا بقبول فائق الاحترام

..........سعاد

Bir İşin Kabul Edildiğini Teyit Eden Bir Mektup

Tarih: ............

Sayın Direktör: ..........

İlk profesör ve direktörlerime çok derin minnettarlığımı belirtmem bir vazifemdir. Zira onların yardımseverliği, bağlılığı ve tecrübeliği sayesinde sizin yönetminizde çalışma imkanına sahip oldum.

Bana bu ayın onunda şirketinizde daktilo-steno olarak başlayabileceğimi belirtmemiz nedeniyle göstermiş olduğunuz itimattan teşekkür ederim. Sizin devamlı takdirinizi kazanabilmek için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum.

Muhterem Beyefendi! Size, her zaman imtihan günündeki kadar başarılı olacağıma ve bunu daha da geçeceğime dair söz veriyorum.

Saygılarımla
Suad

Düzenleyen scelik - 10Şubat2007 Saat 10:43

الطالب المجتهد
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme