Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
DGS ile alakalı konular
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netİLİTAM - İLAHİYAT FAKÜLTESİ LİSANS TAMAMLAMA PROG.DGS ile alakalı konular
Mesaj icon Konu: ilitamlılar lütfen bana yardımcı olur musunuz? Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
albatros
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 61

Alıntı albatros Cevapla bullet Konu: ilitamlılar lütfen bana yardımcı olur musunuz?
    Gönderim Zamanı: 27Temmuz2009 Saat 18:18

merhabalar... benim birkaç sorum olacaktı.ben önümüzdeki yıl dgs ye gireceğim inşallah diyelmki kazandım ve 3.sınıf ilahyata başladım.mesela Ankara veya sakarya  ilitam. şimdi bu sınıfın soruları nasıl oluyor test mi benim ankaraya gidip üniversite demi sınava girmem gerekiyor?yoksa aynen aöf gibi sınav yerlerinde test usülü mü oluyor.yazılı sınav falan oluyor mu teşekkr ederim cvplarınızı bekliyorum

IP
albatros
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı albatros Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 28Temmuz2009 Saat 14:41

benim soruma cvp yok mu

IP
Pesimist
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 62

Alıntı Pesimist Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 01Ağustos2009 Saat 09:43
Bildiğim kadarıyla Ankara Üniversitesi İLİTAM'a yerleşenler Ankara'ya girmek zorunda değiller. Türkiye'de bazı üniversitelerde sınav yapılabiliyor ve kendine en uygun şehirde giriyorsun. Sakarya İLİTAM'da ise final sınavı için Sakarya Üniversitesine gidilmesi gerekiyor. Yanlış hatırlıyor olabilirim ama böyle olması lazım.

Sınavlara gelince AÖF gibi çoktan seçmeli test usulü yapılıyor. Ara, final, bütünleme. Geçme notu 70, yanlışlar doğruları götürüyor. :)

Düzenleyen Pesimist - 01Ağustos2009 Saat 09:44

IP
albatros
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı albatros Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 01Ağustos2009 Saat 12:14
çok teşekkür ederim pesimist beni aydınlattın:) 
"Sınavlar coğrafi koşullar, ulaşım ve teknik alyapı olanakları dikkate alınarak belirlenecek, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Erzurum, Sivas, Adana, Samsun, Isparta ilahiyat fakültelerinde yüz yüze ya da gözetmen kontrolünde online olarak gerçekleştirilecektir" bu cümledeki yüz yüze ya da gözetmen kontrolünde online olarak gerçekleştirilecektir bu ibare benim kafamı karıştırdı.ben de senin dediğingibi test usulü olarak biliyordum ama yüz yüze onlıne deyince kafam karıştı.bide biyerlerden mülakat falan diye bişeyler okudum tabi işler çorba oldu

IP
gurbetim
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı gurbetim Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Ağustos2009 Saat 22:32
Orjinalini yazan: albatros

çok teşekkür ederim pesimist beni aydınlattın:) 
"Sınavlar coğrafi koşullar, ulaşım ve teknik alyapı olanakları dikkate alınarak belirlenecek, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Erzurum, Sivas, Adana, Samsun, Isparta ilahiyat fakültelerinde yüz yüze ya da gözetmen kontrolünde online olarak gerçekleştirilecektir" bu cümledeki yüz yüze ya da gözetmen kontrolünde online olarak gerçekleştirilecektir bu ibare benim kafamı karıştırdı.ben de senin dediğingibi test usulü olarak biliyordum ama yüz yüze onlıne deyince kafam karıştı.bide biyerlerden mülakat falan diye bişeyler okudum tabi işler çorba oldu
mülakat falan olmuyor kardeş .sınavlar sınav merkezlerinde test usulu olarak gerçekleştiriliyor.yanlışlar doğruları götürmüyor.geçme notu 70 olmak üzere çan sistemi uygulanıyor.bir ilitamlı olarak bilgilendirme ihtiyacı hissettim.allah muvaffak etsin

IP
albatros
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı albatros Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Ağustos2009 Saat 23:14
gurbetim çook teşekkür ederim bu benim için çok önemliydi Allah hepinizden razı olsun.Allah hepimizi muvaffak eylesin kardeşim 

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,125 Saniyede Yüklendi.