Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Pratik Arapça Nedir? Nasıl İşler?
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netONLINE PRATİK ARAPÇA DERSLERİPratik Arapça Nedir? Nasıl İşler?
Mesaj icon Konu: selamun aleykum bir sorumolacaktı ... Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
alagul
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 0

Alıntı alagul Cevapla bullet Konu: selamun aleykum bir sorumolacaktı ...
    Gönderim Zamanı: 08Şubat2007 Saat 15:39

selamun aleykum arkadaşlar bir şey sorucam ben kararımı verdim Allah izin verirse bu dlili öğrenmeye çalışıcam tek sorun öncede belirttiğim gibi pc olmayışı.şöyle bir yol düşündüm acaba olur mu;ben 1 aylık üye olucam ancak dersleri herhangi bir cafe den dinlersem verimli olur mu?? bir de dinlediğim bir dersi üst üste dinleme olanağım varmı ,ayrıca diyelimki ben ilk dersin tekrarını görmek istiyorum daha sonraki günlerde de istediğim zaman görebilirmiyim görebilirsem bunun görme sürem ne kadardır yani beli bir tarih varmı ?dersler 45 dakikalık haftanın belli günleri diye biliyorum,peki o günlerde ayrı ayrı konularmı işlenicek yoksa hep aynı konumu???.ya çok karışık olmadı değil mi anlatmak istediklerim benim de kafam karıştı da sorulardan neyse umarım anlatabilmişimdir teşekkürler... <SPAN style="FONT-SIZE: 10px">Düzenleyen alagul - Bugün Saat 15:35</SPAN>

ya sanki boşuna yer işgal ediyormuşum gibi oldu boşa başlık ta yazmak istemezdim; ama sorumun okunması ve acil cevap için böyle yaptım helal edin hakkınızı cevabımı aldıktan sonraa da silersiniz( boşuna yer kaplamasın diye )

Düzenleyen idinc - 08Şubat2007 Saat 15:46

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 09Şubat2007 Saat 23:42

Merhaba alagul,
internet cafeden de giriş yapabilirsin tabiki. Ancak ders çalışmaya uygun bir ortam olur mu bilmiyorum yani sessizlik konsantrasyon vs. sorunları olabiliri.
derslerimize üye olduktan sonra üyelik süresi içerisinde dersleri istediğin kadar izleyebilirsin. Bunda herhangi bir sınırlama yok. Ancak üyeliğin bittiğinde üyeliğini yenilemezsen o zaman dersleri göremezsin. Her bir ders bir sonraki dersin konusuna basamak teşkil eder. Ve seviyen her derste biraz daha artarak ilerler. Umarım sorularına cevap olmuştur :)
Çalışmalarında başarılar diliyorum.

IP
alagul
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 0

Alıntı alagul Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Şubat2007 Saat 00:14
çok teşekkrüerler ALLAH razı olsun ilgilendiğiniz için ama ben kararımı verdim inşalah 1 aylık bir deneme süreci olcak zor olcak ama olsun eğer Allahtan bir mani  gelmezse tabi AEOLUN SELAMETLE....

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,172 Saniyede Yüklendi.