Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
İmam Hatip Liseleri
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netİMAM HATİP LİSESİ & AÖ - ANADOLU İMAM HATİP LİSESİİHL & AÖİHL & AİHL & ÇPL Öğrencileri Buluşma Platformuİmam Hatip Liseleri
Mesaj icon Konu: Burdur - Tefenni İmam Hatip Lisesi Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 2781

Alıntı idinc Cevapla bullet Konu: Burdur - Tefenni İmam Hatip Lisesi
    Gönderim Zamanı: 29Haziran2009 Saat 01:48

Burdur - Tefenni İmam Hatip Lisesi

AÖF İlahiyat Önlisans Büro: 0212 631 76 93
IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 29Haziran2009 Saat 01:48

Okulumuz:

Okulumuz,1977–1978 Eğitim-Öğretim yılında açılmıştır. İlk olarak 1961 yılında Burdur Caddesi üzerinde, Kur’an Kursu binası olarak yapılmış olan ve sonra okulumuzun yaptırma ve yaşatma derneğine devredilen bir binada eğitim öğretime başlamış, daha sonra 1983–1984 eğitim öğretim yılında Tefenni Lisesi’nin yeni yapılan binasına taşınmasıyla bu binaya taşınmıştır. Bu binada da 1994 yılına kadar eğitim öğretime devam ettikten sonra 6 Aralık 1994 yılında şimdiki yeni binasına taşınmış, halen bu binada eğitim öğretime devam etmektedir.
        Okulumuzun ilk Müdürü Recep Bilgi’dir. Daha sonra şu an Bakanlık Başmüfettişi olan Yusuf Ziya Özcan müdürlük yapmıştır. Y.Ziya Özcan Tefenni İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak atanmasından sonra yerine Hasan Erdal gelmiştir. Son olarak 24.11.1989’da göreve başlayan Abdullah Çetin gelmiştir. Kendisi 01.05.2007 tarihinde Burdur Anadolu İmam Hatip ve İmam Hatip Lisesine Müdür Baş Yardımcısı olarak tayini çıkmıştır.
        Okulumuz şu ana kadar orta kısımdan 536,liseden de 300 öğrenci mezun vermiştir. Mezunlarımızın bazıları İmam-Hatip olarak, bazıları polis olarak, bazıları çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarında memur olarak çalışmaktadır. Bazıları da üniversiteyi bitirmiş öğretmen, avukat, savcı, doktor, diş tabibi olmuşlardır.

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 29Haziran2009 Saat 01:49

Burdur - Tefenni İmam Hatip Lisesi Arapça dersi öğretmenlerimiz;

- Zeyfe GİDER OĞUZ