Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
ÇPL - Çok Programlı Liseler
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netİMAM HATİP LİSESİ & AÖ - ANADOLU İMAM HATİP LİSESİİHL & AÖİHL & AİHL & ÇPL Öğrencileri Buluşma PlatformuÇPL - Çok Programlı Liseler
Mesaj icon Konu: Zonguldak - Çaycuma Çok Programlı Lise Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 2781

Alıntı idinc Cevapla bullet Konu: Zonguldak - Çaycuma Çok Programlı Lise
    Gönderim Zamanı: 27Haziran2009 Saat 14:27

Zonguldak - Çaycuma Çok Programlı Lise

AÖF İlahiyat Önlisans Büro: 0212 631 76 93
IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 27Haziran2009 Saat 14:28

Çaycuma Çok Programlı Lisesi 1991 yılında Çaycuma İmam-Hatip Lisesi Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından inşaatına başlanmış ve 1995 yılında inşaatı tamamlanmış; dernek tarafından Milli Eğitim Bakanlığına 10 yıllığına bedelsiz olarak tahsisi edilmiştir. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından da bünyesinde İmam-Hatip Lisesi, Ticaret Meslek Lisesi, Kız Meslek Lisesi ve Genel Lise bölümleri bulunmak üzere Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne bağlı olarak 22/08/1995 tarihinde Çaycuma Çok Programlı Lisesi adı ile açılmasına karar verilmiştir.

05/09/1995 tarihinde Zonguldak valiliği tarafından Müdür Vekili olarak görevlendirilen Saltukova Lisesi Müdür Yardımcısı Kadri ARSLAN yönetiminde 1995-1996 öğretim yılında faaliyete geçen okulumuz Kadri ARSLAN ‘ın Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube müdürü olarak atandığı 05/02/2004 tarihinden sonra Yüksel ARSLAN’ın Okul Müdürü olarak atanması ile halen eğitim ve öğretime devam etmektedir.

Okul 12 dönüm arazi üzerine 5 kat olarak inşa edilmiş olup 18 derslik, 2 laboratuar(FKB ve Bilgisayar), 1 Atölye(Giyim), kütüphane, kantin, çok amaçlı salon, idari odalar ile hizmet vermektedir.

Okulumuz sözleşme süresinin dolduğu 2006 yılı başından itibaren 5 yıllığına tekrar Milli Eğitim Bakanlığı’na bedelsiz olarak tahsis edilmiştir.

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 27Haziran2009 Saat 14:28

Zonguldak - Çaycuma Çok Programlı Lisesi Arapça öğretmenimiz: İhsan GÜNAY

IP
gunay06
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı gunay06 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 22Eylül2012 Saat 21:43
S.A. Çaycuma İmam Hatip Lisesi Çok Programlı Liseden ayrılarak, Çaycuma İmam Hatip lisesi ve İmam Hatip Ortaokulu olarak  2012-2013 Eğitim Öğretim Yılında eğitime başlamıştır. Hayırlı olsun. İrtibat Tel: 0372 600 00 46

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,125 Saniyede Yüklendi.