Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Online Görüntülü Arapça Dersler
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netONLINE PRATİK ARAPÇA DERSLERİOnline Görüntülü Arapça Dersler
Mesaj icon Konu: online derslerden ne derece faydalanabili Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
berkaytugkun
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı berkaytugkun Cevapla bullet Konu: online derslerden ne derece faydalanabili
    Gönderim Zamanı: 28Ağustos2008 Saat 14:39

Merhaba arkadaşlar! Buraya üye olan ve buradan yararlanan arkadaşlardan acaba ARAPÇA yı günlük hayatta kullanıp memnun olan var mı? Bize de nasıl çalıştığınızı ve nelere dikkat etmemmz gerektiğini mümkünse anlatır mısınız
tesekkurler...

IP
berkaytugkun
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı berkaytugkun Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 28Ağustos2008 Saat 14:42

مع السلامة الى القاء

IP
hacer
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 108

Alıntı hacer Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 01Eylül2008 Saat 10:13
  SELAMUN ALEYKÜM
ben online arabic derslerini takip edenlerdenim dersler çok güzel konuşmaya yönelik ben evden takip ediyorum günlük konuşma yapabileceğim ortam yok bunun sıkıntısı var mekkeye gittiğimde araplarla konuşabildiğimi gördüm yani dersler işe yaradı.şuan ara verdiğim için unuttuğumu düşünüyorum.Sçelik ağbeyde dersleri takip edenlerden onun avantajı arapça ile ilgili bir işte çalışması.
 benim çalışmam dersleri tekrar tekrar dinlemek ..arapsat uyduya bağlanıp arapça kanallara bakmak.Allah kolaylık versin..

Elhamdülillah
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide