Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Dersler-Sorular
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netAÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forumDersler-Sorular
Mesaj icon Konu: 2.sınıf sorular ve cevapları gönderebilirmisinizz Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
colban
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı colban Cevapla bullet Konu: 2.sınıf sorular ve cevapları gönderebilirmisinizz
    Gönderim Zamanı: 03Mart2009 Saat 21:15

s.a  kardeşler  arapça sorularını 2.sınıf bana göndeiriseniz sevinirim  bir tek arapça  dersim kaldı inş. veirim alalh razı olsun aeo  dua ile

IP
ebunnur
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ebunnur Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 16Mart2009 Saat 21:00

msn ver kardeş yollıyayım

IP
pamukkale_20
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı pamukkale_20 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Mart2009 Saat 16:43

arapçayı nasıl çalışabiliriz arkadaşlar yardımçılardan anlayamıyoruz ne yapmamız gerekiyorr

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 31Mart2009 Saat 09:39
Merhaba pamukkale_20 hoşgeldin.

Arapça düzenli çalışmayı gerektiren bir dildir. Yani konuları bir iki güne sıkıştırıp çalışırsanız bu sıkıntı yaratır, çorba olur. O nedenle hem size hem tüm arkadaşlara tavsiyemiz zamanlı ve düzenli çalışmaları. Hergün en azından yarım saatinizi, bir saatinizi Arapçaya ayırmalısınız. Böyle çalışırsanız tereyağından kıl çeker gibi sınıfınızı geçersiniz emin olun. Ancak anladığım kadarıyla siz de çalışmaya geç başlayanlardansınız.. Hayırlısı olsun diyelim. Yardımcı kitaplar konuyu oldukça özet olarak ele alıyorlar, daha ziyade sizi soru çözmeye yönlendiriyorlar. Eğer konuyu bilmiyorsanız oradaki bilgi ile yetinmeniz sizi yanıltır. Mutlaka elinizin altında bir sarf ve nahiv kitabı bulunmalı. Konuları o kitaplardan da bakarak pekiştirmelisiniz.

Biz bir çok üyemizle sene başından beri online derslerimizle çalışmaktayız. Hepsi de Allah'ın izniyle bu sınavdan yüksek puanlar alacaklar. Siz de online derslerimize katılmak isterseniz aşağıdaki adresten inceleyebilirsiniz:

Sınavda başarılar diliyorum. İkinci dönem daha sıkı çalışmanızı acizane tavsiye ediyorum.

IP
pamukkale_20
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı pamukkale_20 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 31Mart2009 Saat 12:27
evet sanırım biraz geç kaldım çünkü yardımçılardan pek bişiy anlamadımm baktıkça canım sıkıldı.yine de tşklerr yine de açıklamaların için allah razı olsun

IP
alaybey61
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı alaybey61 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 08Mayıs2009 Saat 16:32
ya biri bana arapçadan 2008ve 2007 final sorularını göndersin lütfen  mail adresi vermek yasaktır

IP
alper50
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı alper50 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 09Mayıs2009 Saat 12:33
aleyküm selam,bana da gönderirmisiniz soruları? ALLAH razı olsun.mail adresi vermek yasaktır

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,109 Saniyede Yüklendi.