Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Üyelik İşlemleri
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netONLINE AÖF ARAPÇA DESTEK DERSLERİÜyelik İşlemleri
Mesaj icon Konu: selamun aleyküm Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
sevgi sevgi
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı sevgi sevgi Cevapla bullet Konu: selamun aleyküm
    Gönderim Zamanı: 16Şubat2009 Saat 00:11

selamun aleyküm ben aöf arapça derslerine 1 aylık ödeme yapmıştım.şimdi 1 ay sürem dolmadan 1 yılllık ücreti ödeyip derslere katılabilir miyim?eğer katıla bilirsem üyelik bilgilerimde herhangi bi değişiklik yapmam gerekiyormu?lütfen acele yardım edin...

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 16Şubat2009 Saat 00:59

ödemenizi bir yıllığa tamamlayarak yıllık kayda geçiş yapabilirsiniz.
üyelik bilgilerinizde herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek yok. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra info@onlinedil.net adresine mail atarak, daha önce bir aylık aldığınızı, üzerini tamamlayarak yıllık kayda geçmek için 110 TL daha ............ hesaba ........... tarihinde yatırdığınızı belirten bir mail atmanız yeterlidir.

IP
sevgi sevgi
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı sevgi sevgi Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 16Şubat2009 Saat 16:47
s.a. ben ödememi bir yıllığına tamamlamadan yani yıllık kayda geçiş yapmadan parayı yatırdım.şimdi ödemem kayda alınmayacak mı?lüffen yardımcı olun.tekrar yatıramam.

Düzenleyen sevgi sevgi - 16Şubat2009 Saat 21:36

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 16Şubat2009 Saat 22:46
Yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla 1 aylık ödeme yapmışsınız yani 20 TL yatırmışsınız. Şimdi yıllık kayda geçmek istiyorsunuz. Doğru mu anladım?

Eğer durum böyleyse yıllık kayıt bedeli AÖF İlahiyat Arapça derslerimiz için 130 TL'dir. Siz 20 TL yatırmış olduğunuz için bunu hesaptan düşüyoruz 110 TL daha yatırmanız halinde yıllığa geçiş yapabilirsiniz.

110 TL'yi zaten yatırdım demek istediyseniz, o takdirde info@onlinedil.net adresine yaptığınız ödeme miktarını belirterek yıllık kayda geçiş için şu hesaba yatırdım diye bir mail atmanız yeterli olacaktır.

IP
sevgi sevgi
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı sevgi sevgi Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Şubat2009 Saat 20:54
 Dersleri artık izleyebiliyorum....çok mutluyum..hepinize çok çok teşekkür ederim..Rabbim sizden razı olsun...

Düzenleyen sevgi sevgi - 17Şubat2009 Saat 20:54

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide