Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Üyelik İşlemleri
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netONLINE AÖF ARAPÇA DESTEK DERSLERİÜyelik İşlemleri
Mesaj icon Konu: üye oldum ama Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
aharapça
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 29

Alıntı aharapça Cevapla bullet Konu: üye oldum ama
    Gönderim Zamanı: 15Aralık2008 Saat 19:45

online derslere üye oldum ve bu sabah parayı yatırdım. ders falan göremiyorum hesabıma giriyorum . anlayamadım

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 16Aralık2008 Saat 11:16

ödemenizi bu sabah yaptıysanız (eğer ptt hesabı değilse) öğleden sonra veya akşama doğru ders girişleriniz açılmış olur.

IP
aharapça
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 29

Alıntı aharapça Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 16Aralık2008 Saat 18:05
bugün açıldı  teşekkürler.

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Aralık2008 Saat 10:48

Rica ederiz. Hayırlı olsun.

İyi çalışmalar.

IP
yag_mur_
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı yag_mur_ Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 25Aralık2008 Saat 16:03
üye olunca ne gibi işlemleri yapabiliyoruz ücretsiz olarak bir de onlinedil e giriş yapmak için öğrenci numarası istiyor o nedir ücretli üyeler içinmidir bilgi veren olursa sevinirim eğer üyelik ücretliyse iptal etmem gerekiyor :(

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 25Aralık2008 Saat 16:32
Merhaba yag_mur_ hoşgeldin
Online dersler haricindeki tüm site ve forum bölümleri ücretsizdir.

Onlinedil.net sitesindeki derslere katılabilmen için öğrenci kaydı yaptırman ve ücret yatırman gerekiyor. Bu işlemleri yaptıktan sonra bir öğrenci numarası veriliyor sana.
Sitedeki gerekli adımları takip edersen kayıt işlemleri sayfasında izahatları bulabilirsin.

İyi çalışmalar dilerim.

IP
yag_mur_
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı yag_mur_ Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 25Aralık2008 Saat 23:37
tşkler

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 2781

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Eylül2009 Saat 04:19
The city of Florence eats, sleeps and breathes art. Examples of man’s artis-tic genius (天才) stand on nearly every street. Dozens of museums and art shops wait to be explored. Florence in
Wow Power Leveling
Italy is an art lover’s paradise1.
flyff power leveling
During the Renaissance, Flo-rence was a paradise for artists themselves. In fact, the Renaissance began here more than 500 years
flyff power leveling
ago. Before this time, art focused completely on religious (宗教的) subjects. Renaissance art began to include more variety. Artists painted pictures of ordinary people. They painted scenes from history and characters from Greek and Roman myths.
2moons power leveling
Michelangelo was the greatest of Florence’s artists. Visitors line up2 for hours at the Accademia Mu-seum for a look at his  impressive David. This 140-foot-high statue (雕像) has become the ideal human figure of the Renaissance. David is an example of Michelangelo’s talent for sculpting people simply, yet powerfully.
More of Michelangelo’s works can be seen in the great Palazzo Vecchio. Paintings and carvings of famous Italian artists fill the palace rooms.
2moons power leveling
To get a feel of modern Flo-rence, join the evening promenade (散步). This traditional feature of Italian life begins around 6:00 p.m. when everyone gets off work. Peo-ple stroll3 down the streets of central Florence to do last minute shopping or just chat with friends. Be sure to stroll past Perche Noi, home of the oldest and best ice cream in the city.
knight online power leveling
Florence has given the world many great art treasures. Some stand in gardens and squares. Others line the walls of beautiful palaces. Still others are the palaces themselves. For art lovers, Florence is indeed paradise.
Tasks:True or false.
1. Before the Renaissance artists mainly painted pictures of ordinary people.
2. Michelangelo’s David was in the great Palazzo Vecchio.
3. Some palaces in Florence are art treasures themselves

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide