Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Sınavlara hazırlık - TEK DERS SINAVI
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netAÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forumSınavlara hazırlık - TEK DERS SINAVI
Mesaj icon Konu: geç kaldım Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
essma
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı essma Cevapla bullet Konu: geç kaldım
    Gönderim Zamanı: 14Ekim2008 Saat 20:06

s.a. arkadaşlar ben öss den sınavsız geçiş yaptım birde tercih yapmam gerekiyormuş bunu bilmediğim hala bekliyordum bugün aöf tercihimi yaptım ama ancak ek kontenjandan girebilirmişim vede girersem şayet kitaplar 1 ay sonra gelecekmiş şimdi benim ek kontenjandan kabul edilme olasılığım nedir  korkuyorum başıma ne geldiyse bilinçsizliğimden geldi bana bir fikir verirmisiniz ayrıca derslere bir ay gecikmeli başlayacağım için üzgünüm bu bir ay içinde hangi konulara çalışayım ne yapmalıyım sizce

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 2781

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 14Ekim2008 Saat 20:23

a.s essma korma inşaallah ek kontenjanla yerleşirsin ilahiyat dersleri içinde yardımcı kitap al şimdiden çalışmaya başla senin için daha iyi olur

AÖF İlahiyat Önlisans Büro: 0212 631 76 93
IP
essma
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı essma Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 14Ekim2008 Saat 20:54
inş. sağolun

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 15Ekim2008 Saat 11:01
Merhaba essma, aramıza hoşgeldin

Merak etme hiçbirşey için geç kalmış değilsin. Kimse kitapları gelir gelmez oturup harıl harıl çalışmıyor zaten  Daha var daha var diye erteliyorlar, sonra sınava bir ay kala gerilim altında hazırlanmaya çalışıyorlar. Sen öyle yapma.. Kitapların geç bile gelse geldiği günden itibaren muntazaman her gün çalış.

Ayrıca online derslerimize de katılmanı tavsiye ediyorum. Kitabınızdaki tüm üniteler birebir sesli ve görüntülü olarak anlatılıyor. Kayıtlarımız devam ediyor. Online derslerimizle ilgili genel ders tanıtımı, ders programı, örnek ders sunumu, kayıt işlemleri gibi bilgileri aşağıdaki adreste bulabilirsin:

Şimdiden çalışmalarında başarılar diliyorum

IP
essma
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı essma Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 15Ekim2008 Saat 11:19
ibotea adrese girdim ve okudum gördümki ücretliymiş benim iki çocuğum var ve eşim okumamı fazla desteklemiyor aslında sadece izin veriyor o kadar onunda kendine göre gerekçeleri var tabi iki çocukta okuyor mali sorunlar vs. dolayısıyle ücretli olan herhangi bir derse girmem çocuklarım adına doğru olmaz artık bu site de çok güzel faydalanırım inş.  duyarlılığın ve zerafetin için çok teşekkürler söylediklerini uygulayacağım inş.
rabbim ahirette peygamber efendimize komşu olmayı nasip etsin

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 15Ekim2008 Saat 11:50
essma kardeşim, Allah yardımcın olsun. Zihin açıklığı ve başarılar nasip etsin.
Beni yanlış anlamayın, derslerimize üye olun diye söylemiyorum, ancak üstüme vazife olmayarak belirttiğiniz hususla ilgili bir iki şey söylemek istiyorum.

İlim edinmek her insanın (sadece müslümanın değil) boynunun borcudur. Eşinizin bu konuda size destek veriyor olması bile çok güzel bir şey. Nice eşler var ki bu konuda maalesef zorluklar çıkartıyorlar. Sizin hassasiyetiniz ise ayrı bir incelik, tebrik ederim. Ancak ister istemez en azından bir yardımcı kitap alarak bazı masraflar yapmak zorunda kalacaksınız. Bu konuda muzdarip olmayınız, zira siz bir ilimle uğraşıyorsunuz ve sizin de çocuklarınızın da eşinizin de rızkını veren Allahu Teala'dır. Hani bu bir hobi olsa ve sırf keyfine ben ayda şukadar harcamak zorundayım deseniz o zaman işte bu hakka girmek olurdu, çünkü kendi keyfiniz için onların rızkından çalmış olurdunuz. Ama şimdi durum öyle değil. Müsterih olunuz. Size, eşinize ve çocuklarınıza hürmetlerimi sunuyorum.

Düzenleyen ibotea - 15Ekim2008 Saat 11:51

IP
essma
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı essma Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 15Ekim2008 Saat 15:32
teşekkür ederim demokratik bir bakış açınız var bu beni rahatlattı insanların bana destek olduğunu bilmek beni motive ediyor fikirlerinizden faydalanacağım rabbim cümlemizi kabir azabından korusun

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,094 Saniyede Yüklendi.