Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Üyelik İşlemleri
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netONLINE AÖF ARAPÇA DESTEK DERSLERİÜyelik İşlemleri
Mesaj icon Konu: Es selamu Aleykum.... Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
EvvaH
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı EvvaH Cevapla bullet Konu: Es selamu Aleykum....
    Gönderim Zamanı: 17Eylül2008 Saat 01:05

Es selamu aleykum.... Selamların en güzeli üzerinize olsun dostlar.... Kabul ederseniz nacizane ben de aranızdayım artık inşAllah.... Önlisan İlahiyat 2. sınıf öğrencisiyim..... Arapça 2 yüzünden 2. sınıfa tekrar kayıt yaptırıcam bu yıl... Online arapça dersleri 2. sınıf için kayıt yaptırdım.Havale yoluyla yatırıcam parayı ama nasıl yatıracağımı bilmiyorum...Elimde bi forum mu olması gerekiyor... Kayıt yaptırırken bi forum doldurdum ama yoksa onun fotokopisimi gerekiodu.Oraya geri döenmiyorum.Ayrıca kayıt yaptırdım 12 aylık için ama adresime bilgilendirme mesajı falan gelmedi....Yani kısacası anlayamadım...  Yardımcı olursanız çok sevinirim...

Çok hoş bi site emeği geçen herkesten Allah razı olsun.... Çok beğendim Maşallah....

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 2781

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Eylül2008 Saat 01:28

Orjinalini yazan: EvvaH

Es selamu aleykum.... Selamların en güzeli üzerinize olsun dostlar.... Kabul ederseniz nacizane ben de aranızdayım artık inşAllah.... Önlisan İlahiyat 2. sınıf öğrencisiyim..... Arapça 2 yüzünden 2. sınıfa tekrar kayıt yaptırıcam bu yıl... Online arapça dersleri 2. sınıf için kayıt yaptırdım.Havale yoluyla yatırıcam parayı ama nasıl yatıracağımı bilmiyorum...Elimde bi forum mu olması gerekiyor... Kayıt yaptırırken bi forum doldurdum ama yoksa onun fotokopisimi gerekiodu.Oraya geri döenmiyorum.Ayrıca kayıt yaptırdım 12 aylık için ama adresime bilgilendirme mesajı falan gelmedi....Yani kısacası anlayamadım...  Yardımcı olursanız çok sevinirim...

Çok hoş bi site emeği geçen herkesten Allah razı olsun.... Çok beğendim Maşallah....

A.s. Evvah
Neşen bol olsun.

Öncelike hoş geldin. Başarı ve güzellikler hayatını süslesin diliyoruz.

Güzel dileklerin için müteşekkiriz, iç dünyanın güzelliğini yanşıtmışsın, ziyadesiyle memnun olduk. Mevla da hayatınıza başarılar vererek sizleri memnun etsin.

Kayıt için fotokopi veya yazıcıdan çıktı almaya gerek yok! Her şey tamamen online yapabiliyorsunuz.

AÖF üyeliğini tamamlamışsın, ancak üyelik enasında mail adresini ....@otmail.com şeklinde yazdığın için sistem tarafından gönderilen bilgilendirme mail tarafına ulaşmamış.

Arkadaşlar mail adresini ....@hotmail.com olarak düzelttiler.

Yıllık (12 ay) AÖF 2. sınıf arapça online ders ücretini "130YTL", "PTT Posta Çeki Hesabı 5034116" nolu hesaba yatırırken muhakkak öğrenci numaranı not ettir.

Bir gün sonra derslere girişin aktifleşecektir.

Sağlık, başarı ve güzellikler diliyoruz.

IP
EvvaH
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı EvvaH Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Eylül2008 Saat 10:52
hmm farketmemiştim.Teşekkürler de  ben posta çeki hesabına değil havaleyle yatırmayı tercih etmiştim. Ayrıca nasıl yatıracağımı hala anlamadım...Yani elimde bi form olması gerekmiomu...Prayı neyle birlikte yatıracam.... Direk gidip bu hesaba paramı yatırıcam.   Banka havalesini tercih etmiştim. Siz şimdi posta çeki hesabı diosunuz yani formu doldurduktan sonra garanti bankasına yatırmam gerektiği yazdı. Nasıl olacak anlayamadım... Ya kesin yanlış bişi yapacam ben

Düzenleyen EvvaH - 17Eylül2008 Saat 11:07

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Eylül2008 Saat 11:34

merhaba EvvaH

herhangi bir belgeye gerek yok, ödemeni en yakın PTT şubesine giderek adını soyadını vererek PTT hesabımıza yatırabilirsin veya garanti bankasından havale yapmak istiyorsan yine adını soyadını tam olarak vererek havale yaptırabilirsin. Hangi hesabımıza ödeme yaptığın önemli değil, yeterki ödemeni yaptıktan sonra info@onlinearabic.net adresine bir mail at, ben şu şu hesabınıza şu kadar para yatırdım, adım şu gibi bilgi ver, şifrelerin sana gönderilir.

Hesap numaralarımız şu adreste var:

hadi kolay gelsin

IP
EvvaH
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı EvvaH Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Eylül2008 Saat 11:52
Allah razı olsun şimdi anladım..... Teşekkür ederim.

IP
EvvaH
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı EvvaH Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Eylül2008 Saat 16:23

.İhsan dinç 5034116 nolu hesaba 130 ytl yatıdım 12 ay için. Ayrıca müşteri notu bölümüne öğrenci şifremi yazdım. Yazmam gerekiodu değil mi. Ne zaman aktif olabilirim.. Şimdi ne yapmam gerek.

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Eylül2008 Saat 16:27

şimdi birşey yapmanıza gerek yok, PTT ödemesi olduğu için ödeme teyidiniz yarın elimize ulaşmış olur ve biz de yarın sizin derslere girişinizi açarız. Ders kayıdında kullandığınız kullanıcı adınız ve şifrenizle yarından itibaren giriş yapabilirsiniz. Arada atlanmaması için info@onlinearabic.net adresine de mail atarak tam adınızı, soyadınızı, ödeme yaptığınız hesap nosu ve miktar bilgilerini vermeyi unutmayınız.

IP
EvvaH
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı EvvaH Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Eylül2008 Saat 16:27

mail attım ama geldimi.Atamamış olabilirmiyim acaba

IP
EvvaH
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı EvvaH Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Eylül2008 Saat 16:31
ya siz baksanız gittimi acaba mail. mail olmazsa ne olur ki.  ayrıca öğrenci numaramı da yazdım müşteri notu bölümüne bi sakıncası yok değilmi.

IP
EvvaH
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı EvvaH Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 19Eylül2008 Saat 22:55
Peki acaba bu ramazan kampanyası hediyesine nasıl ulaşıcam.Cd lere yani.

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 2781

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 19Eylül2008 Saat 23:07
Orjinalini yazan: EvvaH

Peki acaba bu ramazan kampanyası hediyesine nasıl ulaşıcam.Cd lere yani.

Merhabalar EvvaH
Neşen bol olsun.

AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ İLAHİYAT ÖNLİSANS ARAPÇA DERSLERİ Ramazan Kampanyası hediyelerini gönderebilmek için senden email yoluyla posta adresini talep etmişlerdir.
Posta adresinizi gönderdiğinde tarafına ulaştırılacaktır.

Çalışmalarında sınırsız başarılar

AÖF İlahiyat Önlisans Büro: 0212 631 76 93
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma