Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Üyelik İşlemleri
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netONLINE AÖF ARAPÇA DESTEK DERSLERİÜyelik İşlemleri
Mesaj icon Konu: anasayfaya uye olamiyorumm Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
Gulsummm
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı Gulsummm Cevapla bullet Konu: anasayfaya uye olamiyorumm
    Gönderim Zamanı: 05Eylül2008 Saat 06:52

Merhaba ben anasayfada uye olup ucretli derslere kayit olmak istiyorum ama bir turlu basaramiyorum..Yani uye oldum gibi oldu ama tekrar girdigimde yazdigim bilgileri kabul etmiyor..Bende sifremi unuttum yazdim email adresime gondersin bilgilerimi diye..ama verdigim emaili de tanimadi..anlamiyorum neden boyle oluyor bilen var mi?

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 05Eylül2008 Saat 09:25

merhaba gulsumm, hoşgeldin

info@onlinearabic.net adresine mail atarak üye olmaya çalışırken girdiğin bilgileri gönderir misin bir de biz kontrol edelim.

IP
Gulsummm
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Gulsummm Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 06Eylül2008 Saat 00:22
Ben bilgilerimi size gonderdim..bir sorum daha olucak.benim niyetim arapcayi konusmaktan ziyade okudugumu anlayabilmek. Sinava da girmeyecegim. Kisisel olarak kendimi gelsitirmek istiyorum, ileride doktoraya basvuracagim icin. onlisans derslerine mi kayit olsam yoksa pratik arapca derslerine mi tam karar veremedim. Pratik arapca dersleri gunluk dil mi ogretiyor yoksa formal dil mi? ben daha cok kitap okuma dili uzerine ogrenmek istiyorum. Hangisine kayit olsam, bir tavsiyeniz olur mu?

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 2781

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 06Eylül2008 Saat 01:18
Orjinalini yazan: Gulsummm

Ben bilgilerimi size gonderdim..bir sorum daha olucak.benim niyetim arapcayi konusmaktan ziyade okudugumu anlayabilmek. Sinava da girmeyecegim. Kisisel olarak kendimi gelsitirmek istiyorum, ileride doktoraya basvuracagim icin. onlisans derslerine mi kayit olsam yoksa pratik arapca derslerine mi tam karar veremedim. Pratik arapca dersleri gunluk dil mi ogretiyor yoksa formal dil mi? ben daha cok kitap okuma dili uzerine ogrenmek istiyorum. Hangisine kayit olsam, bir tavsiyeniz olur mu?

Merhabalar Gulsummm
Neşeniz bol olsun.

Ana sayfaya (www.onlinearabic.net) üyeliğinizi gerçekleştirdik.
Üyelik bilgileriniz tarafınıza gönderilmiştir.

Hangi derslere üye olayım? sorunuza gelince!
Her online derslerin amaçları farklı ancak birbirilerini tamamlayan özellikteler.
- AÖF İlahiyat Önlisans Arapça dersleri sizin tanımladığınız amacınıza yöneliktir.
- Online Görüntülü Pratik Arapça dersleri de tamamen (fasih dilde) pratik kazandırmaya yöneliktir.

Yani sizin amacınıza yönelik istifade edeceğiniz AÖF İlahiyat Arapça derslerine üye olmanız lazım gelir.

Bu arada Ramazan münasebetiyle de hediye kampanyası başlattık, hediyelerimizden de istifade etmiş olacaksınızdır.

Çalışmalarınızda sınırsız başarı, iç dünyanızda esenlikler dileriz.

IP
Gulsummm
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Gulsummm Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 06Eylül2008 Saat 02:49
ama ben hala giremiyorum..yani uyeliginiz basaarili bir sekilde gerceklesti diyordu zaten.hala oyle diyor ama ben rumuzumu ve sifremi yazinca yanlis kullanici adi veya sifre diyor hepp...siz benim yerime uye olsaniz olmaz mi? Sonra da bana rumuz ve sifre verseniz..biranonce derslere baslamak istiyorum da..

IP
Gulsummm
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Gulsummm Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 06Eylül2008 Saat 02:52
pardon pardon pardon soylediklerimi geri aldim...uye olabildim...cok mutluyum..
One more question:

online arapca pratige yonelik ama onda da baya bir sey ogreniliyor aslinda..gramer..ben onu da almak istiyorum aslinda..ikisini alinca bir indirim kapmpanyasi yok mu?

IP
Gulsummm
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Gulsummm Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 06Eylül2008 Saat 03:21
bir sorum daha var..simdi ben onlisans dersine kaydolunca, onu illede 7 ayda mi bitirmek zorundayim? ben aslinda bazi konulara asinayim o yuzden cabuk ilerleyip ikinci sinif derselrini de almak istiorum..7 ay cok uzun bir sure..Bu mumkun olamaz mi? 

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 2781

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 06Eylül2008 Saat 04:39
Orjinalini yazan: Gulsummm

bir sorum daha var..simdi ben onlisans dersine kaydolunca, onu illede 7 ayda mi bitirmek zorundayim? ben aslinda bazi konulara asinayim o yuzden cabuk ilerleyip ikinci sinif derselrini de almak istiorum..7 ay cok uzun bir sure..Bu mumkun olamaz mi? 

Merhabalar Gulsummm

AÖF İlahiyat I. sınıf Arapça derslerine kaydolmuşsun. Bu dersleri 12 ay boyunca sınırsız bir şekilde mükerreren izleyerek istifade edebilirsin.

Arzu edersen daha kısa zamanda AÖF İlahiyat I. sınıf Arapça derslerini bitirerek, AÖF İlahiyat II. sınıf Arapça deslerine devam edebilirsin.
Bu sırada üyeliğin devam ediyor olmasından dolayı hem I. hem de II. sınıfın üyelikleri de devam edeceğinden, arşivden sürekli istifade etmeye devam edebilirsin.

Hayatın faydalı ilim ve başarılarla süslensin diliyoruz.

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,078 Saniyede Yüklendi.