Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
DGS ile alakalı konular
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netİLİTAM - İLAHİYAT FAKÜLTESİ LİSANS TAMAMLAMA PROG.DGS ile alakalı konular
Mesaj icon Konu: Arkadaşlar Dgs sonuçları açıklandı Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
oNuR^^__
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 108

Alıntı oNuR^^__ Cevapla bullet Konu: Arkadaşlar Dgs sonuçları açıklandı
    Gönderim Zamanı: 08Ağustos2008 Saat 16:42

benim puanım pek iyi değil valla 252.268 başarı puanım 57 fakat diploma notum 70.13 bakalım yerleşebilirmiyiz bi de ilitama yerleştirme yapılırken bu başarı puanının yarısı mı yoksa diploma notunun yarısı mı ekleniyor lütfen yardım!!!!

IP
ruesa
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı ruesa Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 08Ağustos2008 Saat 16:50

Orjinalini yazan: oNuR^^__

benim puanım pek iyi değil valla 252.268 başarı puanım 57 fakat diploma notum 70.13 bakalım yerleşebilirmiyiz bi de ilitama yerleştirme yapılırken bu başarı puanının yarısı mı yoksa diploma notunun yarısı mı ekleniyor lütfen yardım!!!!

dur bende senın meseleye bı el atayım,basarı puanın dgs puanına eklenıyor,yanı senın dgs den almış oldugun puanın ıçınde basarı puanında var,ama ılıtama kayıt yaptırılırken bu aldıgın dgs puanının uzerıne dıploma notunun yarısı eklenıyor,az oncekı konuda yazmıştım ama yenıleyeyım,gecen sene en son 282 ıle alınmış,senın toplamda 287 yapıyor,hadı hayırlısı ınşallh...eee ne dıyordum,ılıtamda gorusmek dılegıyle...

IP
oNuR^^__
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı oNuR^^__ Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 09Ağustos2008 Saat 06:15
ruesa çok sağol yaa ilgilendiğin için ne diyeyim inşallah hep birlikte ilitamlı oluruz bu arada dün giremedim siteye bi namaza gittim ondan sonra mevlid düğün falan sabahladık valla sabah namazını zor kıldırdım uykusuzluktan şimdi en iyisi yatayım gündüz görüşmek üzere ayrıca tekrar teşekkür ediyorum görüşürüz

IP
ruesa
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ruesa Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 09Ağustos2008 Saat 11:21

ruesa çok sağol yaa ilgilendiğin için ne diyeyim inşallah hep birlikte ilitamlı oluruz bu arada dün giremedim siteye bi namaza gittim ondan sonra mevlid düğün falan sabahladık valla sabah namazını zor kıldırdım uykusuzluktan şimdi en iyisi yatayım gündüz görüşmek üzere ayrıca tekrar teşekkür ediyorum görüşürüz
hmm sız gorev yapıyorsunuz,bana daha nasıp olmadı ama kpss y hazırlanıyorum bakalım,dua edın ınş.bu arada dugun nasıldıkı sabahladınız,çok eglencelıydı heralde

IP
elizan
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 97

Alıntı elizan Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 09Ağustos2008 Saat 14:36

BAŞARI PUANI EKLENİP ONUNLA İLİTAMA BAŞVURU YAPLIYO SANDIM KORKTUM AMA RUESA KARDEŞİM SAOLSUN İÇİME SU SERPTİ.bana 258, küsür dgs puanı geldi diploma notum 67,40 sizce girremiyim ben ilitama?

IP
oNuR^^__
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı oNuR^^__ Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 09Ağustos2008 Saat 15:21
girme ihtimalin yüksek elizan ama belli olmaz tabi geçen seneki verilere göre rahat yerleşirsin. Bu arada düğün de süperdi yaaa ruesa kardeş yeme içme zebildi haliyle yorulduk tabi sen de inşallah görev alırsın imamlık çok güzel meslek her yönüyle...

IP
ruesa
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ruesa Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 09Ağustos2008 Saat 16:04

girme ihtimalin yüksek elizan ama belli olmaz tabi geçen seneki verilere göre rahat yerleşirsin. Bu arada düğün de süperdi yaaa ruesa kardeş yeme içme zebildi haliyle yorulduk tabi sen de inşallah görev alırsın imamlık çok güzel meslek her yönüyle...
sey benım ıçın soyledıysen benı ımamlıga almazlar, kuran kursu ogretıcılıgı ıcın gırcem kpss ye nasıpse,artık kpss tercıhlerı ıçınde samsun ve cevresını yazarım ınş,ayyy sımdıden heycanlanıyorum..nasıp artık...

IP
ruesa
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ruesa Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 09Ağustos2008 Saat 16:06
Orjinalini yazan: elizan

BAŞARI PUANI EKLENİP ONUNLA İLİTAMA BAŞVURU YAPLIYO SANDIM KORKTUM AMA RUESA KARDEŞİM SAOLSUN İÇİME SU SERPTİ.bana 258, küsür dgs puanı geldi diploma notum 67,40 sizce girremiyim ben ilitama?
  boyle bısey yaptıysam buna cok sevındım,kımısı teskkurden zıyade nıye boyle dedın nıye oyle dedın dıye sorguluyo,kardes bende ne ogrendıysem sana onu dedım,umarım gonlunce olmur,bu arada ne zamn ıhtıyacın olursa

IP
oNuR^^__
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı oNuR^^__ Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 09Ağustos2008 Saat 16:12

kusura bakma yaaa hay benim salak kafam isminden anlamam lazımdı hiç aklıma gelmedi bayan olduğun inşallah girersin kuran kursu öğreticiliğine ne zaman mezun oldun imam-hatipten hafızmısın???

IP
ruesa
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ruesa Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 09Ağustos2008 Saat 16:25

kusura bakma yaaa hay benim salak kafam isminden anlamam lazımdı hiç aklıma gelmedi bayan olduğun inşallah girersin kuran kursu öğreticiliğine ne zaman mezun oldun imam-hatipten hafızmısın???

olurmu ya estagfırullh,muhabbet oldu en azından,ruesa kızımın adı,2001-2002 merzıfon,hafız degılım,ama onlısas dıplomama guvenıyorum  tabı once Allaha.hayırlısı artık.

IP
oNuR^^__
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı oNuR^^__ Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 09Ağustos2008 Saat 16:29
hmm , ben de 2003 giresun mezunuyum izmirde görev yapıyom aslında da tayinimi memleketim giresuna aldım ramazana orda göreve başliicam eşiniz de din görevlisi mi???

IP
ruesa
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ruesa Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 09Ağustos2008 Saat 16:35

hmm , ben de 2003 giresun mezunuyum izmirde görev yapıyom aslında da tayinimi memleketim giresuna aldım ramazana orda göreve başliicam eşiniz de din görevlisi mi???
hayır degıl memur olark gorev yapıyor,ızmır guzel degılmı,gıtmedım ama anlattıklarına gore oyle,ben olsam ızmırde kalırdım ama neyse hayırlısı tabı,uzak dıye bu tercıhı yaptınız heralde.

IP
oNuR^^__
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı oNuR^^__ Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 09Ağustos2008 Saat 16:37
evet uzak olduğu için böyle yaptım 2.5 senedir burdayım çok güzel bi yer fakat tek kalıyodum sıkıldım artık aileme yakın olmak istedim böyle daha iyi olacak inşallah bir de ilitama yerleşirsek tadından yenmez artık

IP
ruesa
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ruesa Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 09Ağustos2008 Saat 16:41

evet uzak olduğu için böyle yaptım 2.5 senedir burdayım çok güzel bi yer fakat tek kalıyodum sıkıldım artık aileme yakın olmak istedim böyle daha iyi olacak inşallah bir de ilitama yerleşirsek tadından yenmez artık
evet dogru,yanı ben cok ıstıyorum ve ısteyen herkese allah nası etsın dıyorum,bu arada senın notun kactı,bı arkadas gecen sene 272 dgs ve 70 dıploma notuyla,toplamda 307 yapıyor,32.sıradan yerleşmış.ayrıca benım sımdı cıkamm lazım,ee malum kpss ya hazırlanıyorum,matematık çalışıyordum,bu kadar ıstırahat yeter doneyım derse artık,gorusuruz ınşallh,kendıne ıyı bak..

IP
oNuR^^__
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı oNuR^^__ Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 09Ağustos2008 Saat 16:49
benim dgs notum 252 diploma notu da 70 bakalım hayırlısı artık sana hayırlı çalışmalar allah zihin açıklığı versin ben de namaza gidiyorum akşam yine görüşürüz inşallah sen de k.i.b aeo

IP
alabula
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı alabula Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 12Ağustos2008 Saat 00:53
selemün aleyküm...aranıza yeni katıldım....2.sınıfım.büte arapçam kaldı...dgs 239. sanırım şansım yok.ama şua an dgs den daha önemli olan 2 yıllığı bitirip kuran kursu öğreticisi olarak atanmak...dua edrseniz sevinirim...gaybın gayba duası geçer sırrınca....
selam ve dua ile...

IP
ebrar84
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ebrar84 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 12Ağustos2008 Saat 22:17
Orjinalini yazan: alabula

selemün aleyküm...aranıza yeni katıldım....2.sınıfım.büte arapçam kaldı...dgs 239. sanırım şansım yok.ama şua an dgs den daha önemli olan 2 yıllığı bitirip kuran kursu öğreticisi olarak atanmak...dua edrseniz sevinirim...gaybın gayba duası geçer sırrınca....
selam ve dua ile...
allah emegını zayı etmesın ınş,bende kurankursu ogretıcılıgı ıstıyorum,sende bana dua et oldumu,yalnız seneye daha cok calış,cunku bu puanla dgsye gırmen bızra zor gıbı duruyo,daha yuksek puan alırsan gırermıyım gırmezmıyım dıye dusunmezsın en azından.allah yardımcın olsun,hoşçkl.

IP
lazhoca
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 896

Alıntı lazhoca Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 13Ağustos2008 Saat 00:20
arkadaşlar bi arkadaşım 2 sene önce 282 puanla 468. girmiş 500 kontenjanla.ve bu sene mezun oldu.ama inanın adam devamlı ders çalışır haldeydi yani abartısız.

hatta evde çalışamaz deye bilgisayarını müsait boş bi yere koymuştu oradan çalışıyordu.

hakkımızda hayırlısı olur inşallah.Rabbim cümlemize yolundan ilerlemeyi nasib eylesin inşallah.

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,141 Saniyede Yüklendi.