Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
DGS ile alakalı konular
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netİLİTAM - İLAHİYAT FAKÜLTESİ LİSANS TAMAMLAMA PROG.DGS ile alakalı konular
Mesaj icon Konu: 2008 dgs ye girenler Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   4 Sonraki >>
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
elhakan
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı elhakan Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 21Ağustos2008 Saat 10:25
S.A ARKADAŞLAR DGS SONUÇ BELGELERİ MÜRACAT TARİHİNE YETİŞMEZ LÜTFEN ANKUZEME MAİLL ATALIM MÜRACAAT ESNASINDA OSYM SORGU SAYFASINDA BAKSINLAR YOKSA DGS SONUÇ BELGESİ BİZDEN İSTENSE HİÇ KİMSE MURACAAT EDEMEZ

IP
elhakan
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı elhakan Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 21Ağustos2008 Saat 10:27
BEN PTT ULAŞTIRMA BAKANLIĞINA ANKUZEME DEKANLIĞA HEPSİNE MAİLL TIYORUM LÜTFEN SİZDE ATINKİ BU SORUN HALL OLSUN

IP
mahir12
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı mahir12 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 22Ağustos2008 Saat 23:38
selamun aleykum.ben bu siteye yeni üye oldum.ben de bu yıl mezun olup ilk defa dgs ye girdim.dgs de 262 kusur ham puan aldım.acaba bu puanla ilitama yerleşebilir miyim.biri yardımcı olsa sevinirim

IP
ebrar84
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ebrar84 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 22Ağustos2008 Saat 23:52
Orjinalini yazan: mahir12

selamun aleykum.ben bu siteye yeni üye oldum.ben de bu yıl mezun olup ilk defa dgs ye girdim.dgs de 262 kusur ham puan aldım.acaba bu puanla ilitama yerleşebilir miyim.biri yardımcı olsa sevinirim
arkadasım bu puanının ustune dıploma notunun yarısını eklıceksın,dgs puanın çok ıyı buyuk olasılıkla olur,ama basvuru hafataya kacırma.

IP
mahir12
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı mahir12 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Ağustos2008 Saat 00:01
diplomam 67.93

IP
mahir12
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı mahir12 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Ağustos2008 Saat 00:02
toplamda 296 kusur ediyor
geçen yıl yerleşenlerin ortalamasını bilmiyorum nasıldır.inşaalllah bütün arkadaşlar yerleşriler ben de beraberlerinde

IP
ebrar84
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ebrar84 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Ağustos2008 Saat 00:03
Orjinalini yazan: mahir12

toplamda 296 kusur ediyor
geçen yıl yerleşenlerin ortalamasını bilmiyorum nasıldır.inşaalllah bütün arkadaşlar yerleşriler ben de beraberlerinde
gecen sene en son 282 ıle yerlesılmış,senınkı ınşllh rahat rahat olur,endıselnme hayırlsyla.

IP
**lebik**
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 97

Alıntı **lebik** Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Ağustos2008 Saat 00:05
puanın 296 ediyor geçen sene en son 283 civarı aldı  100 - 200. sıralarda girersin belki 50. sıralarda eee hayırlı olsun.

en kalbî saygılarımla...
IP
mahir12
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı mahir12 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Ağustos2008 Saat 00:09
allah razı olsun.bir şey daha sormak istiyorum musaadenizle.bu siteden okul adına nasıl istifade edebilirim.bu konuda da yardımcı olsanız

IP
**lebik**
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı **lebik** Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Ağustos2008 Saat 00:13
furumdaki ilitamla ilgili konuları tek tek dolaş orada arkadaşlar bir çok şey paylaşmış arapça yardımcı notlar çeşitli şekillerde tüyolar falan bir dolaş işine yarayacak şeyler olduğunu göreceksin.daha olmadı kafana takılanı forumda sor bir çok arkadaş yardımcı olacaktır.

en kalbî saygılarımla...
IP
eferm
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı eferm Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 25Ağustos2008 Saat 02:36
271 ham puan aldım ama girremiyoz yaw bütünlemeye kalana hakkat kayıt yok.hayırlısı

IP
aelmadrid
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 281

Alıntı aelmadrid Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 25Ağustos2008 Saat 08:45
Sayın eferm siz bu 271 puanı kaç netle aldınız. Çok güzel bir sonuç üzüldüm sizin için ya. Büte kaldığınız içinmi başvuramıyorsunuz?

IP
ezmert
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 201

Alıntı ezmert Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 25Ağustos2008 Saat 17:14
s.aleyküm arkadaşlar bugün başvurular başladı müracat edenler bir sorunla karşılaştı mı acaba benim de sınav sonuç belgem gelmedi yardımcı olursanız sevinirim

Düzenleyen ezmert - 25Ağustos2008 Saat 17:15

IP
lazhoca
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 896

Alıntı lazhoca Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 25Ağustos2008 Saat 22:16
Orjinalini yazan: ezmert

s.aleyküm arkadaşlar bugün başvurular başladı müracat edenler bir sorunla karşılaştı mı acaba benim de sınav sonuç belgem gelmedi yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşım ben bugün başvuruda bulundum ilitama,hiçbir sorunla karşılaşmadım.dgs sonuç belgesini internet çıktısı olarak götürün orada internetten tekrar kontrol ediyorlar beklemeyin sonuç belgesi yani.

puanım toplamda 285.168 yapıyor benim sınırdasın dediler bana...

selam ve dua ile....

Haksizlik karsisinda egilmeyiniz;çünkü hakkinizla beraber SEREFINIZI de kaybedersiniz... (hz.ALI [r.a] )
IP
ezmert
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ezmert Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 25Ağustos2008 Saat 22:51
allah razı olsun ben sonuç belgesi gelince gideyim diyodum yarın giderim o zaman bana da geçen sene 282 ile sınırdasın demişlerdi gerçektende yedekte kaldım ama sizin 285 iki puanla 200 kişi oynuyor girersiniz inş.bugün punlar nasıldı genel olarak baktınız mı şimdiden sağolun

IP
lazhoca
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Alıntı lazhoca Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 25Ağustos2008 Saat 22:54
walla bana kayıttakiler sorular bu sene zordu dediler genele göre,ama puanı yüksek olanlarda vardı tabi mesela bi tane 293 gördüm.bugün tenhaydı kimse yoktu denilebilir yani... sizin puanınız kaç acaba kardeşim...

Haksizlik karsisinda egilmeyiniz;çünkü hakkinizla beraber SEREFINIZI de kaybedersiniz... (hz.ALI [r.a] )
IP
ezmert
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ezmert Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 25Ağustos2008 Saat 22:59
benim puanım eklemeli 287 ben de sınırda sayılırım inş. bu sene de yedekte kalmayız

Düzenleyen ezmert - 25Ağustos2008 Saat 23:01

IP
lazhoca
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Alıntı lazhoca Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 25Ağustos2008 Saat 23:02
Orjinalini yazan: ezmert

benim puanım eklemeli 287 ben de sırda sayılırım inş. bu sene de yedekte kalmayız

inşallah kardeşim ama sen girersin tahminim.inşallah gönlünce olur.Rabbim gönlüne göre versin...

IP
ezmert
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ezmert Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 25Ağustos2008 Saat 23:05
inşallah ben kpss ye de hazırlanıyorum atanamazsam iki yıl sonra lisans mezunu oluca şansım artar tabi herşey nasip işi biz deveyi bağlayalım da..

IP
lazhoca
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Alıntı lazhoca Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 25Ağustos2008 Saat 23:05
arkadaşlar benim bildiğime göre bu ililtama yerleşirken asıl önemli olan dgs puanı değil ortalamaymış.yani dgs nin bir puanı 15-20 kişi atlatıyoken ortalamanın ki 50-60 kişiş atlatıyomuş.böyle bişey varmı?bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

hatta geçenlerde burada bi arkadaş yazmıştı,benden daha düşük puan aldığı halde ortalaması benden yüksek olan girdi diye...

bilgisi olanlar paylaşalım inşallah,bilgilerinizin zekatını verin kardeşim...

Düzenleyen lazhoca - 25Ağustos2008 Saat 23:21

IP
**lebik**
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı **lebik** Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Ağustos2008 Saat 14:19
kural şu : dgs puanına diploma notunun yarısı ekleniyor.diploma da dgs de önemli değil.önemli olan bu ikisinin toplamıyla 750 kişi arasına girebiliyor musun?işte bütün mesele bu...

en kalbî saygılarımla...
IP
**lebik**
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı **lebik** Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Ağustos2008 Saat 14:24
geçen sene 70 sözel 32 sayısal net yaptım ama yedeklerde bile giremedim.bir kız sadece 70 sözel netle girdi geçen sene .diploma notu benden yüksekti tabi.diploma ilitama girerken 2 defa etkili oluyor.1-dgs hesaplanırken 2-dgs puanına yarısı ekleniyor.ee senin diploma 60sa sana 30 ekleniyor.ötekininki 80 se onun dgs puanına 40 ekleniyor.ee arada 10 puan gibi dağlar kadar fark oluşuyor.mesele bu..

en kalbî saygılarımla...
IP
İMAMMAHMUT
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı İMAMMAHMUT Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Ağustos2008 Saat 17:24
SELAM ARKADAŞLAR!!!
İLİTAM İÇİN İZMİR DE BAŞVURUMU YAPTIM BENİM PUANIM 269, DİPLOMA NOTUM SA 68. BÖYLECE TOPLAM 303 YAPIYOR . İLİTAMI İNŞALLAH KAZANIRIZ AMA BENİM ASIL MERAKIM İLİTAM OKUL ÜCRETİ. ACABA KESİNLEŞMİŞ Bİ RAKAM VARMI YADA GEÇEN SENE Kİ ÜCRETLERDEN HABERİ OLAN? MERAKLA BEKLİYORUM.

IP
lazhoca
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Alıntı lazhoca Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 31Ağustos2008 Saat 11:58
ARKADAŞIM SENDE HER YERE PUANINI YAZMIŞSIN HEE .  BENİM PUANIM 285.168 BENDEN 15-20 PUAN FAZLAN VAR,BEN BİLE ÜMİDİMİ KAYBETMİYORUM,SENDE ACABA KAZANABİLİR MİYİZ DİYORSUN?BU NE ÇELİŞKİDİR.

ARKADAŞIM BİR YANLIŞLIK OLMASSA SEN KAZANIRSIN,ÇÜNKÜ BURADA GÖRDÜĞÜM EN YÜKSEK PUANLARDAN BİRİSİ SENİN.

SEN BİZEDE DUA ET İNŞALLAH OLUR Mİ?

ÜCRETLERE GELİNCE TAHMİNİM 2 SENE TOPLAM 3.450 GİBİ BİR RAKAMA ULAŞIYOR.3.SINIFTA 1800 YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM..

VES-SELAM...

Fİİ EMANİLLAH...

IP
caparel
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 108

Alıntı caparel Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Eylül2008 Saat 10:12
arkadaşlar benim puanım 286.812 yapıyor  inşallah hepimiz gireriz

IP
lazhoca
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Alıntı lazhoca Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Eylül2008 Saat 11:37
Orjinalini yazan: caparel

arkadaşlar benim puanım 286.812 yapıyor  inşallah hepimiz gireriz

ben girersem sende girersin kardeşim ortalaman kaç acaba bir mahsuru yoksa?

IP
*VeRa*
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 209

Alıntı *VeRa* Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 06Eylül2008 Saat 11:14
Orjinalini yazan: İMAMMAHMUT

SELAM ARKADAŞLAR!!!
İLİTAM İÇİN İZMİR DE BAŞVURUMU YAPTIM BENİM PUANIM 269, DİPLOMA NOTUM SA 68. BÖYLECE TOPLAM 303 YAPIYOR . İLİTAMI İNŞALLAH KAZANIRIZ AMA BENİM ASIL MERAKIM İLİTAM OKUL ÜCRETİ. ACABA KESİNLEŞMİŞ Bİ RAKAM VARMI YADA GEÇEN SENE Kİ ÜCRETLERDEN HABERİ OLAN? MERAKLA BEKLİYORUM.

hocam bu puanla ilitamlısınız inşallah.içiniz rahat olsun.şimdiden hayırlı olsun..

ücrete gelince 1. yıl toplam 1614ytl -- 2. yıl toplam 1446ytl

umarım faydalı olmuşumdur...

IP
İMAMMAHMUT
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı İMAMMAHMUT Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 06Eylül2008 Saat 13:58
SAOL VeRa KARDEŞİM. GEREKLİ BİLGİYE ULAŞTIRDIN ....İNŞALLAH 15 EYLÜL DE SEVİNEN VE 15 EKİMDE ANKARADA BULI-UŞMA MUTLULUGUNA ERİŞİRİZ. CÜMLEMİZLE BİRLİKTE.......

IP
*VeRa*
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 209

Alıntı *VeRa* Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 06Eylül2008 Saat 20:01

siz de sağolun hocam...amin inşallah siz de isteyen herkes de ilitamlı olursunuz....

IP
lazhoca
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Alıntı lazhoca Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Eylül2008 Saat 12:30
  yapılan dualar ve temenniler için teşekkürler arkadaşlar.az kaldı artık vakit yaklaşıyor bakalım ihtiyar kalbim dayanabilecek mi buna....

kazanamazsak ta artık seneye bırakırız ümitlerimizi,ama bomboş bir sene yazık günah yaw,dgs nin çalışılacak bir tarafı yok ki kardeşim,çıkmış sorulara bakıp fikir sahibi olacaksın o kadar,istersen hiç çalışma...ben bu sene hiç çalışmadım 248.468 aldım,üstüne birde sınav günü evlat sürpriz yaptı ve dünyamıza teşrif etti anlayacağınız 2-3 gün uykusuzluktan sonra sınava girdim ve inanın gözlerimi açamadım.normalde çok sevdiğim soru tiplerini bile belki 5 er defa okumuşumdur,kafa yerinde değilki,uyku bir yandan,çocuk doğmuş acaba nasıl,bir rahatsızlığı var mı diye düşünürken bir baktım zil çaldı topladılar kağıtları veeee sonuç 248.468---toplamda ise 285.168.ortalamam 73.40.Allahtan ortalamam iyi yoksa      

selametle....

IP

<< Önceki Sayfa   4 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide