Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
DGS ile alakalı konular
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netİLİTAM - İLAHİYAT FAKÜLTESİ LİSANS TAMAMLAMA PROG.DGS ile alakalı konular
Mesaj icon Konu: DGS 235 aldım. Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
züre
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 204

Alıntı züre Cevapla bullet Konu: DGS 235 aldım.
    Gönderim Zamanı: 09Ağustos2008 Saat 22:10

merhaba arkadaşlar ben 235 aldım sizce ilitama bu sene yerleşir miyim.bide bu ham puan mı?diploma notu sonradan mı eklenecek?haberi olan yardım etsin lütfen.önlisans puanına 57 yazmışlar.acaba onun yarısımı alınacak yoksa bize verilen not kagıdındaki 70 mi?

IP
ruesa
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı ruesa Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 09Ağustos2008 Saat 23:09

Orjinalini yazan: züre

merhaba arkadaşlar ben 235 aldım sizce ilitama bu sene yerleşir miyim.bide bu ham puan mı?diploma notu sonradan mı eklenecek?haberi olan yardım etsin lütfen.önlisans puanına 57 yazmışlar.acaba onun yarısımı alınacak yoksa bize verilen not kagıdındaki 70 mi?
arkadasım onlısans puanı degıl,elındekı dıploma notun ,yanı ders ortalamaların olan not,dgs den aldıgın puana dıploma notunun yarısını eklıyorsun,herkesın kaç aldıgını bılmedıgımız ıcın bısey soyleyemem olur yada olmaz dıye ama gecen sene en son 282 ıle alım olmuş,hayırlısı ınş kardes..

IP
züre
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı züre Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Ağustos2008 Saat 18:50
çok sagolun ama galiba şansım çok düşük.ben bu sene öylesine başvuracam.ne olur ne olmaz.tercihler nezaman yapılır onuda bilmiyorum.bu sene ilitam olmasada tecrube olacak.selamlar

IP
maria
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı maria Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Ağustos2008 Saat 21:03
iki hafta sonra ilitam başvuruları başlar geçen sene öyle oldu hatırladığım kadarıyla eylülün 3 de başlamıştı.belki yarın duyuru olur.

IP
huspinar
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı huspinar Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 11Ağustos2008 Saat 11:05
selamün aleyküm ,dgs puanım 255.16       diploma notum:83.17      sizce ilitama girebilirmiyim. ilitama geçen sene girenler aşağı yukarı kaç puanla girdi.bu dgs de puanlar nasıl. giren varsa yazsın lütfen.

IP
züre
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı züre Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 11Ağustos2008 Saat 11:43
sen çok rahat girebilirsin arkadaşım.geçen sene 282 ile son giren olmuş.senin puanın 297 yapıyor hemen hemen.garanti girersin.bide bu sene  fazla net yapan olmadıgı iin puanlardüşecek.inşallah girersin.selamlar

IP
huspinar
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı huspinar Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 11Ağustos2008 Saat 15:24
benim diploma notum 83 fakat önlisans başarı puanım 50 yazılmış. bir yanlışlık olduğunu düşünüyorum. bu tamamen diploma notu değil yansıma biliyorum ama an azından 70 yansıması gerekmezmiydi?bu sıkıntıyı yaşayan oldumu acaba.

IP
şirin
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı şirin Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 11Ağustos2008 Saat 16:10
benim diploma notum 68 önlisans basarı da 57 geldi ama sizinki daha düşük gelmiş

IP
ruesa
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ruesa Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 11Ağustos2008 Saat 16:30
Orjinalini yazan: huspinar

benim diploma notum 83 fakat önlisans başarı puanım 50 yazılmış. bir yanlışlık olduğunu düşünüyorum. bu tamamen diploma notu değil yansıma biliyorum ama an azından 70 yansıması gerekmezmiydi?bu sıkıntıyı yaşayan oldumu acaba.
arkadasım beım dıploma notum 84 basarı puanım 75 geldı,bence sen onu bı arastır,acıkogretımı ara sonra osym yı,belkı geceıkmeden ıtıraz edersen halledebılırsın,bence hemen ara ıhmal etme.

IP
huspinar
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı huspinar Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 11Ağustos2008 Saat 18:06
teşekkürler araştırıcam

IP
ebvab
Faal Üye
Faal Üye

Gönderilenler: 352

Alıntı ebvab Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Ağustos2008 Saat 00:41
arkadaşlar diploma notu yüksek olup önlisans başarı puanı düşük gelenler araştırma yaptı mı acaba.

IP
ebvab
Faal Üye
Faal Üye

Gönderilenler: 352

Alıntı ebvab Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Ağustos2008 Saat 00:45
huspinar kardeş sende muhakkak bi yanlışlık var mezuniyet tarihinde önemli ama bu kadarda olmaz.diploma notlarını aöf büroları gönderiyor bazen yanlış yolluyolar.dolayısıyla yanlış hesaplanıyor.aöf bürosundaki arkadaşlar sevgilisiyle tel görüşmesi yaparken notları göndermese çok memnun olacağız...

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,109 Saniyede Yüklendi.