Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
İlitam Öğrencileri Tanışma Bölümü
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netİLİTAM - İLAHİYAT FAKÜLTESİ LİSANS TAMAMLAMA PROG.İlitam Öğrencileri Tanışma Bölümü
Mesaj icon Konu: ilitam da başörtüsü sorunu Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   2
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
aysegulergun
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 273

Alıntı aysegulergun Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 14Ekim2007 Saat 11:49
bunlar sizin hüsn-ü kuruntunuz!!! efendim...

selametle...

IP
martı
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı martı Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 14Ekim2007 Saat 14:40

sayın avensis07 verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederim ama ifaderimizi kullanırken biraz daha dikkatli  davransak iyi olacak sanki biz geleceğin din görevlileri olarak hoşgörülü davranmaya herkesten daha çok mecburuz aysegulergun arkadaşımız kendi bildiği doğrultusunda cevap vermiş hiçbirimizin diğerinini görüşünü saçama sapan diye nitelendirmeye hakkı yok  saygılarımla...

"bir kelimedir kaldıran ayağa
bütün devrilmiş kelimeleri..."
IP
martı
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı martı Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 14Ekim2007 Saat 14:45
sevgil berre_nur bugüne kadar verdiği ikamet ilmuhabirinde ve nufus cüzdanı örneğnde benimkilerde hep fotoğraf oluyordu birde ben muhtarlığa fotoğrafla gitmiştim fotografı vermeseydim isterlermiydi açıkcası bilmiyorum  

Düzenleyen martı - 14Ekim2007 Saat 14:47

IP
aysegulergun
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Alıntı aysegulergun Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 14Ekim2007 Saat 17:28
sevgili martı keşke herkes sizin gibi ince düşünebilse...
hakkınızda hayırlısı olsun...
sorunsuz kaydınız olur inşallah...

IP
avensis07
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı avensis07 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 14Ekim2007 Saat 18:04
syn martı, benim gayem sevgili aysegulergun kardeşimi veya bir başkasını karalamak, gururunu rencide etmek değildir... nasıl olabilir ki? neticede o da ben gibi bu dinin yücelmesi için uğraşan bir müslüman kardeşimdir. ikimizde aynı Allah'a inanan insanlarız. belki o çok kaliteli bir insan ve rabbimizin katında bizlerden çok daha fazla değerli birisidir. beni üzecek olan şey bir kardeşimizin hakkının yok yere kaybedilmesidir. bu sen de olabilirsin bir başkası da... halbuki ben ne seni, ne de syn aysegulergun'ü tanıyorum... ama şunu kesinlikle söyleyebilirim ki; senden başka birisi olsaydı yine aynı tepkiyi gösterirdim...Allah senin de, ayşegül kardeşimin de, benim de yolumuzu açık etsin inşallah...

IP
martı
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı martı Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 14Ekim2007 Saat 20:35
teşekkür ederim sevgili  aysegulergun inşaallah hiçbirimiz çarşamba günü problem yaşamayız ve ilitam hepimiz için hayırlı olur ..

IP
aysegulergun
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Alıntı aysegulergun Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 14Ekim2007 Saat 20:36
inşallah...
çarşamba olaa, hayrolaa

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 2781

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 15Ekim2007 Saat 17:11

Çarşambayı sel almış; bizim haberimiz yok yav... : )) Herkes bildiği kadarı ile ümmeti muhammede faydalı olmanın mücadelesini veriyoR. Kimse yekdiğerini bu mücadelesinden dolayı saçma sapan tabiri ile vasıflandırmasın bence... Zira ama doğru ama yanlış; sorulan soruya bildiği ölçüde cevap vermek ve kendi fikrini söylemek istiyor herkes. Uygulamak yada daha başka alternatifler düşünmek, son kararı vermek makamı; soruyu sorana aittir...

Kimse kimsenin üzerinde burada zabıta amiri değil; ve kimseye zorla birşey yaptırmıyor. Sadece herkes fikrini ve bilgisini paylaşıyor...

Neysecik, Hepinizin niyetinin hüsnü ifadede bulunmak olduğuna; hataların söylemek istemediğimiz manalara gelecek cümleleri sehven kurmaktan kaynaklandığına inancım tamdır.

Selam; hakka tabi olanlara olsun... Allah veli kulları ile beraberdir. Akıbet yalnız muttekiler içindir...

VEsselam.......

Düzenleyen forum_ruzgari - 15Ekim2007 Saat 17:15

AÖF İlahiyat Önlisans Büro: 0212 631 76 93
IP
yagmur4
Aktif Üye
Aktif Üye
Simge

Gönderilenler: 108

Alıntı yagmur4 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 15Ekim2007 Saat 17:29
s.a arkadaslar lutfen bırbırımızı ıncıtmeyelım gecırmekte oldugumuz mubarek gunlerın fazıletının hepımız farkındayız illaki..lutfen bugunlerde bırbırımızı kırmayalım..emınımkı kımsenın art bır nıyetı yoktur burda herkes bırbıorıne yardımcı olmaya calısıyor kuskusuz bundan suphemız yok bırbırımızın hassasıyet gosterdıgı konulardada bence ıtınalı davranalım ıns. allah kolaylıklar versın selam ve dua ıle...

IP

<< Önceki Sayfa   2
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide