Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
İlitam Öğrencileri Tanışma Bölümü
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netİLİTAM - İLAHİYAT FAKÜLTESİ LİSANS TAMAMLAMA PROG.İlitam Öğrencileri Tanışma Bölümü
Mesaj icon Konu: Ankara'lı ilitamlılar burada! Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
kristal
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı kristal Cevapla bullet Konu: Ankara'lı ilitamlılar burada!
    Gönderim Zamanı: 21Ekim2007 Saat 12:58

arkadaşlar ilitamlı olarak  kanatimce üvey evlat gibiyiz.arapça dersimiz konusunda yetkili kişilerce aldığım bilgi şu:ya bu kitap çok zor!
işte bu yüzden ankara üniversitesine başvurmak istiyorum fakat bir elin nesi var iki elin sesi var şiarıyla yanıma arkadaşlar arıyorum.hafta içi başvurmak istiyorum eğer ilgilenen varsa lütfen mail atsın.

IP
teship
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı teship Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 21Ekim2007 Saat 13:35

kitap konusunda haklısın.eğer ankarada oturuyorsan arkadaş bulamasanda senin yerinde olsam muhakkak başvururdum.şimdiden başarılar...

IP
kristal
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı kristal Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 22Ekim2007 Saat 16:10
tşk ederim.evet başvurmayı düşünüyorum kesinlikle ve yalnız gibiyim kimseden ses yok

IP
avensis07
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı avensis07 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 27Ekim2007 Saat 17:15
ilitam okuyan sayın arkadaşlar, benim size acizane bir tavsiyem olacak; herkes ilitamı kazandığı sıra nosu ile bir msn adresi açarsa ve birbirine msn adresini verirse hoş olur herhalde... ben 570. sıradan kazandığım için ilitam570@hotmail.com diye msn adresi açtım mesela. hepinizi Allah'a emanet ediyorum kıymetli arkadaşlar...        اذا دخل العشق الئ القلب ئخرج العقل الئ الاذن      (  aşk kalbe girince, akıl izine çıkar. )                                       

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,094 Saniyede Yüklendi.