Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
DGS ile alakalı konular
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netİLİTAM - İLAHİYAT FAKÜLTESİ LİSANS TAMAMLAMA PROG.DGS ile alakalı konular
Mesaj icon Konu: Sadece DGS sözel puanımızı yazalım Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   5 Sonraki >>
Pratik Arapça Dersleri Hemen Al Hemen Sat
Yazar Mesaj
lazhoca
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 896

Alıntı lazhoca Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 31Ağustos2008 Saat 00:54
eywallah kardeşim.doğru dersin bizim ezanlar okunuyor gerçi ama Allahın izniyle sabah ezanla birlikte namazdayım.bende memnun oldum kardeşim.hayırlı geceler olsun sana...

Haksizlik karsisinda egilmeyiniz;çünkü hakkinizla beraber SEREFINIZI de kaybedersiniz... (hz.ALI [r.a] )
IP
caparel
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 108

Alıntı caparel Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Eylül2008 Saat 09:49
merhaba arkadaşlar sonuç belgem geldi dgs 255.647 dip notu 62.33 toplamda 286.812  hepimiz için hayırlısı

Düzenleyen caparel - 11Eylül2008 Saat 13:45

IP
lazhoca
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Alıntı lazhoca Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Eylül2008 Saat 11:45
hayırlısı olsun kardeşim ama diplomaya öncelik verirlerse ben girerrim sen kalırsın .

şaka kardeşim Rabbim inşallah hepimize okumayı nasip eder.

Haksizlik karsisinda egilmeyiniz;çünkü hakkinizla beraber SEREFINIZI de kaybedersiniz... (hz.ALI [r.a] )
IP
eferm
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı eferm Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 03Eylül2008 Saat 22:44
272.5  dgs puanım  diploma alamadık daha  bütünlemedeyim arapça 1-2 var bu sene başvuramadım. askere gidecez:)  ALLAH  cümlemize bu imtihan dünyasının imtihanını kazanabilmemizi nasib eylesinde cennette bu ilahiyat forumunda neler ettiğimizi konuşuruz orda

IP
lazhoca
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Alıntı lazhoca Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 03Eylül2008 Saat 22:51
kardeş Rabbim yardımcın olsun gerçekten üzüldüm senin için,hiç mi umut yok.hakkında hayırlısı olsun inşallah kardeş...

IP
eferm
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı eferm Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 03Eylül2008 Saat 22:52
saolasın laz hocam işler isteğimizce gitmediği anlar derizya benim ki o bab tan Rabbim bi yoluna koymuştur elbet
saolasın cvbın için

IP
lazhoca
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Alıntı lazhoca Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 03Eylül2008 Saat 22:55
eywallah sağolasın bizim için duada bulun inşallah bizde başvurduk amma bakalım ne olur hayırlısı olsun.senin puanında süpermiş yaw.ama sana acizane bir tavsiyem askerden sonrada işin peşini bırakma devam et,benim dayım 5 çocukla ilitamı kazandı ve bitirdi.dualarını bekliyorum inşallah

IP
eferm
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı eferm Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 03Eylül2008 Saat 23:00
hocam ben hacettepe fizik mühendisliğinde iken tecil alaadım yaş haddinden tecil kalmamış. adalarda mantık yok izin verin okul bitsin dedik kaç dediler banada o uymaz kaçakçılğa teşvik edyolar yaw.neyse onuda bıraktık.ama benimki farklı okuayı bırakmak benim için düşünülemez. yıllarımı verdim yaw.matematik fizik ingilizce ve ilahiyat önlisans vesilesi ile de çat pat arapçamız oldu. askerden sonrasına 10 yıl okua ayırdım inş sonunu getirecem. en çoook üzüldüğüüm bu çalışmalar esnasında hafızlıktan vız kaldı onu düzeltebilirsem gerisi angarya hallederiz inş

IP
lazhoca
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Alıntı lazhoca Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 03Eylül2008 Saat 23:02
ooo birde hafızsın ben en büyük nimet o biliyor musun?bende hafızım ve unutmamak için elimden gelen gayreti gösteriyorum,Rabbim herşeyi gönlünce versin inşallah.

IP
eferm
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı eferm Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 03Eylül2008 Saat 23:04
amin hocam dua ve muhabbetle sa diyeyim

IP
lazhoca
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Alıntı lazhoca Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 03Eylül2008 Saat 23:05
eywallah 

IP
maviliasi
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı maviliasi Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 04Eylül2008 Saat 03:08
s.a. arkadaşlar biraz geç olacak ama nasip bu güneymiş.bu site aöf de iken en çok takip ettiğim siteydi,en çok yardımı bilgiyi burdan aldım şu sıralar pek giremiyorum ama takip ediyorum.dgs sınavından 277 puan almışım 4. tercihim selçuk üniversitesi ilahiyat fakültesi idi ve orasıda gelmiş elhamdulillah.diploma notumda 75 di ama fakültelerde diploma notunu göz önünde bulundurmuyolarmış bir tek ilitamın puanlamasında kullanılıyormuş.Rabbim hepiniz gönlündekini kendisine hayırlı kılar inşallah. Hepimizin Allah yardımcısı olsun.

Cennet cennet dedikleri birkaç köşkle birkaç huri isteyene versinler O'nu,bana SENİ gerek SENİ
IP
caparel
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı caparel Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 04Eylül2008 Saat 10:52
merhaba maviliasi nerelisin bilmiyorum ama konyaya hoşgeldin ben  konyalıyım,277 puanı kaç sözel ve sayısalla aldığını yazabilir misin

IP
suveyda
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı suveyda Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 04Eylül2008 Saat 13:05
maviliasi kardeşim tebrilker.. İnşallah hakkında hayırlı olur bizlerde ilitamla seni takip ederiz .Onur kardeşimizde pek emin masllah benim notum da 292 ama bu yıl basvuran arkadaşların puanları çok yuksek 300 civarında alan arkadaşlar bir hayli fazla benim çevremde.Allah herkese hayırlısını versin inşallah

IP
EfeMilly
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 76

Alıntı EfeMilly Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 04Eylül2008 Saat 13:38
300 leri felan duyunca gelde sıkıntıya girme . suveyda kardeşte birhayli fazla diyo maşaallah :)  sonrada 294 puanın var nie sıkıntı yapıyorsun diyorlar.

IP
suveyda
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı suveyda Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 04Eylül2008 Saat 13:43
yine de sıkıntı yapma kardeş  Allah'tan ümit kesilmez bu yıl kontenjanda fazla ne yapalım kısmette yoksa ne yapsak faydasız Allah gönlüne göre versin hayırlısından inş. 

IP
ebu katade
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ebu katade Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 04Eylül2008 Saat 13:53
allah hakkımızda hayırlısını versin

IP
maviliasi
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı maviliasi Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 04Eylül2008 Saat 13:53
Merhaba caparel ben Ankarılıyım.sonuç belgem elime ulaşmadı hala ama ben sınav sonrası sorulara bakmıştım türkçede 80 soruda 1 yalnış matematiktede 37 soruda 5 yalnış görmüştüm belki 1er tane yalnış oynayabilir emin değilim. 

Cennet cennet dedikleri birkaç köşkle birkaç huri isteyene versinler O'nu,bana SENİ gerek SENİ
IP
ebu katade
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ebu katade Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 04Eylül2008 Saat 14:00
maşallah kardeş birde diploma notunu yazsan

IP
maviliasi
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı maviliasi Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 04Eylül2008 Saat 15:35
Allah razı olsun kardeş diploma notum 75 di.

IP
ebu katade
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ebu katade Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 04Eylül2008 Saat 16:06
hımm hayırlısı kardeş bende ilitam adayıyım

IP
lazhoca
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Alıntı lazhoca Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 04Eylül2008 Saat 22:25
esselamü aleyküm ve rahmetullahi ve berakatühü arkadaşlar,kardeşler... bugün moralim iyi.askerliğimi tecil ettirdim sonunda.hemde 2011 e kadar .en kötü ihtimali düşünürsem yani kazanamazsam bu sene ilitamı seneye tekrar hazırlanıp girerim.hayırlısı olsun inşallah kafam rahata kavuştu sonunda yaw...

IP
ebu katade
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ebu katade Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Eylül2008 Saat 05:59
hakkınızada hayır olur inşallah...

IP
lazhoca
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Alıntı lazhoca Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Eylül2008 Saat 12:21
Rabbim herkesin gönlüne göre versin ve bugünkü bütünleme sınavına katılacak olan tüm arkadaşlarıma zihin açıklığı versin ve başarıyla mezun olmalarını nasib eylesin,seneye birlikte DGS ye gireriz inşallah..

walla çok ümitliydim ama 300 leri duyunca pek ümidim kalmadı ama yinede az da olsa kıpırtılar var kalbimin bir köşesinde.umarım 15 inde kazananlardan oluruz ve devam ederiz...

katade kardeşimin dediği gibi hakkımızda hayırlısı olsun inşallah...

IP
oNuR^^__
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı oNuR^^__ Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Eylül2008 Saat 14:34
laz hocam korkma yaw girecez bu sene seneyeyi falan bırak şimdi bu sene ilitamlıyız ve ankara'da buluşuyoruz

IP
lazhoca
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Alıntı lazhoca Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 08Eylül2008 Saat 13:58
hayde bakalım görecez ...

IP
mozata1m
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı mozata1m Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 24Aralık2008 Saat 10:11

sa arkadaşlar benim dgs puanım 259'du önlisans ise 80 küsürdü toplam puan 300 falandı cümlemize başarılar dilerim bu arada ilitam çıkmış soruları deneme sınavları falan bulabilirmiyiz bilgisi olan varsa lütfen bana bilgi versin

IP
fatihyildiz
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı fatihyildiz Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 31Aralık2008 Saat 20:08
arkadaşlar kusura bakmayında bu sonuclar yerleşerek acıklanıyor önceden puan vs acıklanmaz siz nereden biliyorsunuz puanlarınızı birde puanlama sistemi o şekilde değil isterseniz bir dgs forumunda nasıl hesaplandıgına bakabilirsiniz herkese saygılar.

IP
sude58
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı sude58 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 26Ocak2009 Saat 19:38

bende ilahıyat 2. sınıf öğrencisiyim.ilitamı bende düşünüyorum.tek sorun harçlar.keşke düşürseler.

IP
lahika
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı lahika Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Şubat2009 Saat 19:51
slm.din görevlisiyim kardeşlerim bana dua edin dgs yi denicem bu yıl.  bide girebilmem için en kaç ham çıkarmam lazım.diploma notum normal. 80 sözelden kaç yanlış yapabilirim.  yasin

IP

<< Önceki Sayfa   5 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide