Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
AÖF İlahiyat Önlisans Bütünlemeye Kalanlar
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netAÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forumAÖF İlahiyat Önlisans Bütünlemeye Kalanlar
Mesaj icon Konu: AÖF ARAPÇA 1.VE 2.SINIF ACİL YARDIM Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
SUDEMMM
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı SUDEMMM Cevapla bullet Konu: AÖF ARAPÇA 1.VE 2.SINIF ACİL YARDIM
    Gönderim Zamanı: 07Mayıs2008 Saat 21:47

selamunaleykum..aöf yıl sonu sınavına 1 aydan daha kısa süre kaldı arapça 1ve2 sınıf derslerine katılmak istiyorum bu saatten sonra çalışmamın faydası olurmu bilmiyorum denemekte fayda var inş.geçerim bu yıl, yılsonu sınavında bütün kitaptan sorumlu tutulmasakta arapça için ilk ünitelerin çalışılması gerekiyo zincirleme gidiyo dersler çünkü,1. ve 2.kitabın bütün ünitelerini çalışmam gerekiyor şu durumda benim sorum şu 1 aylık süre için nekadar ödeme yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim...

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 08Mayıs2008 Saat 14:05

birinci sınıflar 29 üniteden oluşuyor. Tamamını alabilmeniz için 130 YTL yatırmanız gerekiyor.

ikinci sınıflar 27 üniteden oluşuyor. Tamamını alabilmeniz için 130 YTL ödeme yapmanız gerekiyor.

Yani iki sınıfı birden alacaksanız toplam 260 YTL ödeme yapmalısınız. Bunlar senelik kayıt ücretleridir. Yani misal, bugün üye olsanız (8 mayıs 2008) üyelik tarihiniz 8 Mayıs 2009 yılına kadar geçerlidir ve bu süre zarfında tüm derslerden istifade edebilirsiniz.

İyi çalışmalar diliyorum.

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide