Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Sınavlara hazırlık - TEK DERS SINAVI
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netAÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forumSınavlara hazırlık - TEK DERS SINAVI
Mesaj icon Konu: TÜM DERSLERÖNCEKİ YILLARDA ÇIKMIŞSORULAR Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
medine939
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı medine939 Cevapla bullet Konu: TÜM DERSLERÖNCEKİ YILLARDA ÇIKMIŞSORULAR
    Gönderim Zamanı: 26Nisan2008 Saat 18:07

evet değerli dostlar size bir hediyem var . AÖF İLAHİYAT 2. sınıf öğrencileri için tüm dersler(arapça hariç:)  ) soruları resim formatinda hazırladım buyurun benden hediye dua etmenizi bekliyorum. tüm derslerim çok iii ama gel arapçalarçok kötü. önce ki yıllarda çıkmış arapça sorularını bulabilen varsa paylaşsın lütfen.

http://uploaded.to/?id=r3epbg buradan tüm derslerin yıl sonu geçmiş sorularını bulabilirsiniz mutlaka herkesle paylaşınnnnnnnn''

bu arada benim arapça sorularına da bir el atarsanız sevinirim yaniii:))))))

IP
fabelife
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı fabelife Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 02Haziran2008 Saat 20:04

evt geçmiş yılların arapca lar elinde olan varsa paylaşsın ne olur  ihtiyacım var     mail adresi vermek yasaktır

IP
lazkızı
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı lazkızı Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 18Ağustos2008 Saat 22:26
ama 2.sınıf enden 1.sınıf yokkkkkkkkkkk

IP
redsea
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı redsea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Ağustos2008 Saat 21:34
kardeşlerim arapça çıkmış sorular... bir kısmı var özelden maid adresinizi yollarsanız sizlerle paylaşabilirim.. ayrıca.. dresler-sınavlar bölümünde bir kızmını yayınladım... ordan bakabilirsiniz....  umarım faydası olur...

IP
Hamdi
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Hamdi Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 22Ağustos2008 Saat 07:37
Orjinalini yazan: redsea

kardeşlerim arapça çıkmış sorular... bir kısmı var özelden maid adresinizi yollarsanız sizlerle paylaşabilirim.. ayrıca.. dresler-sınavlar bölümünde bir kızmını yayınladım... ordan bakabilirsiniz....  umarım faydası olur...

IP
Hamdi
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Hamdi Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 22Ağustos2008 Saat 07:48
                                                                            YAZILIP DA SON ANDA HATA SONUCUNDA SİLİNEN BU 3. MESAJIM. ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN.DUALARIM VE TEŞEKKÜRLERİM SİZİNLE ...ALLAH RAZI OLSUN..

ADRESİM:Hamdi mail adresi vermek yasaktır                                                                                                                     

Düzenleyen Hamdi - 22Ağustos2008 Saat 08:02

IP
candadas26
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı candadas26 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 19Ekim2008 Saat 02:46
selamun aleykum  redsea kardeşim demişsin ki arapça sorularını almak istiyen özelden mesaj atsın ben acılen istiyorum msn adresim  mail adresi vermek yasaktır

IP
candadas26
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı candadas26 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 19Ekim2008 Saat 22:31

EVVELA SELAMUN ALEYKUM SCELİK KARDEŞİM RİCA ETSEM ÇIKMIŞ ARAPÇA SORULARI BANA DA YOLLARMISIN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM BU KADAR CÖMERT Bİ ŞEKİLDE İNSANLARIN YARDIMINA KOŞTUĞUN İÇİN  EMAİL ADRSİM mail adresi vermek yasaktır  ALLAH CC NE MURADIN VARSA HAYIRLISI İLE VERİN.........

IP
resulehasret
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı resulehasret Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 18Ocak2009 Saat 00:17
s.a scelik.öncelikle Allah razı olsun.arapça soruları indirdim fakat merak ettim konu  bunlar geçmiş yıllara ait soruların tamamı mı?selametle...

YARABBİ ÇAGIN KITLIGINI ÇEKTİGİ SEVGİYİ BİZE KATIK,ÇAGIN UNUTTUGU TAKVAYI BİZE AZIK YAP(AMİNN)
IP
resulehasret
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı resulehasret Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 18Ocak2009 Saat 00:24
arkadaşlar 2.sınıf arapça dışında diğer derslerin geçmiş yıllara ait soruları varsa yayınlayabilirmisiniz....??

YARABBİ ÇAGIN KITLIGINI ÇEKTİGİ SEVGİYİ BİZE KATIK,ÇAGIN UNUTTUGU TAKVAYI BİZE AZIK YAP(AMİNN)
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,125 Saniyede Yüklendi.