Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Pratik Arapça Nedir? Nasıl İşler?
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netONLINE PRATİK ARAPÇA DERSLERİPratik Arapça Nedir? Nasıl İşler?
Mesaj icon Konu: Normal klawyemizi arapcaya çevirebiliriz Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
Misisipi__
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 0

Alıntı Misisipi__ Cevapla bullet Konu: Normal klawyemizi arapcaya çevirebiliriz
    Gönderim Zamanı: 23Nisan2008 Saat 15:04

Selam Arkadaşlar
           Başlıkta da yazdığı gibi normal klavyemizi Arapca'ya çevirebiliriz. Bunu yapabilmek için Başlattan denetim masasına oradan Tarih saat dil ve bölgesel seçenekler sonra sol altta bölgesel dil seçenekleri tıkladıktan sonra çıkan pencerede üst kısımda -Bölgesel seçenekler/Diller/Gelişmiş bölümlerinden Diller e girin. ayrıntılar tıklayın EKLE gördünüz mü? Ekle demeden önce işletim sistemi cd nizi bilgisayarınıza takın.
           Karşınıza ekle penceresi geldi orada giriş dilini suudi arabia seçerseniz tabi cd takılı olacak .Size yükleme ile ilgili sorular sorar he deyin hepsine okuyun tabi.
           Yükleme olduktan sonra kapanıp açılır sorun yok gene aynı yere girin ve eklendiğini göreceksiniz.
           Klavyenin arapca modu artık yüklendi sacede yapmanız gereken dil çubuğundan yazacağınız zaman arapcayı seçmek

Tek sorun üzerinde hem türkçe hem de arapca harfler yazan bir klawye alamadım ben de harfleri küşük keğıtlara yazıp klavyeye yapıştırdım eğer biryerde satıldığını bilen arkadaşlar varsa yardım bekliyorum

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,148 Saniyede Yüklendi.