Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Pratik Arapça Nedir? Nasıl İşler?
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netONLINE PRATİK ARAPÇA DERSLERİPratik Arapça Nedir? Nasıl İşler?
Mesaj icon Konu: bilgi verir misiniz Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
cennet
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı cennet Cevapla bullet Konu: bilgi verir misiniz
    Gönderim Zamanı: 18Nisan2008 Saat 11:40

s.a

aslında sitelere üye olmayı sevmem ama gerçekten bunu yeni gördüm ve hazırlayanlara tşk ederim..
ben şu anda muhasebe okuyorum önlisans.yalnız istemediğim bölüm bu sene kaçırdım ama seneye inş.öss ye girmek istiyorum.açköğretimde olsa.yalnız sorum var derslere girebiliyormuyuz.girsekte başörtülü alıyorlar mı?ben düz lise mezunuyum şansım ne kadar.zorlanırmıyım?drsler düz lise mezunu için ne derece zor?bilgi verirseniz sevinirim.dua ile..son olarak üye ücret var mı paralı değil sanrım.tekrar tşk ler

Düzenleyen cennet - 18Nisan2008 Saat 11:41

IP
adriatik
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 198

Alıntı adriatik Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 18Nisan2008 Saat 12:09

a.s
Kesin bilmiyorum ama muhasebeyi bitirdikten sonra veya okurkende açık öğretime kayıt yaptırabilirsiniz ama  emin değilim  araştırın derim
Diğer bir husun açık öğretimde yüz yüze ders yok sadece sınavlar var. Maalesef sınavlarda açtırıyorlar istanbulda açtırdılar açmayanlar hakkında tutanak tuttular yani anlayacağınız böyle bir saçmalık var açık öğretim okurken bile var insanımızı kırıyorlar. İnşaallah bu insanlık aybı son bulur, bulacak
Başka bir husus desler konusunda çalışma isteğiniz varsa istikrarlı çalışılırsa %99 başarı elde edilir burda iş isizde bitiyor 
Allah yar ve yardımcınız olsun

İman hem nurdur hem kuvvettir, evet hakiki imanı elde eden adam kaninata meydan okuyabilir B.S.N
IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 18Nisan2008 Saat 15:54
Merhaba cennet, hoşgeldin

Sitemizde online ders bölümleri haricindeki tüm hizmetler ücretsizdir.

Çalışmalarında başarılar diliyorum.

IP
laciwert
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 0

Alıntı laciwert Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Nisan2008 Saat 18:59
Sevgili ibotea, peki izlediğimiz videoları bilgisayara indirebiliyprmuyuz?
birde mesela ben 1 aylık üye oldum bu süre içinde sadece 12 dersimi izleyebilirim yoksa bütün derslere karışık olarak bakabilirmiyim?

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Nisan2008 Saat 21:09

Hangi dersleri sorduğunuzu anlayamadım. Ancak,

Online Pratik arapça derslerini soruyorsanız 1 aylık üye olursanız 12 ünite izleyebilirsiniz. Bu dersler arasında dilediğiniz dersi dilediğiniz sayıda izleyebilirsiniz.

Online AÖF İlahiyat Arapça derslerini soruyorsanız 1 aylık üye olduğunuzda 4 ünite izleyebilirsiniz.

Ders videolarını maalesef bilgisayarınıza indiremezsiniz. Sadece internet üzerinden izlenebilir.

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,078 Saniyede Yüklendi.