Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
İSMEKLİLER
  Forum Anasayfası Onlinearabic.net www.onlinearabic.netİSMEKLİLER
Mesaj icon Konu: İSMEKTE ÖĞRENDİKLERİMİZ! Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
pino
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı pino Cevapla bullet Konu: İSMEKTE ÖĞRENDİKLERİMİZ!
    Gönderim Zamanı: 17Nisan2008 Saat 00:38

HAIYRLI AKŞAMLAR'MALTEPE 3.KUR ARAP DİLİ ÖĞRENCİSİYİM.ARAP DİLİ HOCAM CAFER ÖTKÜN SAYESİNDE,ARAP DİLİNİ RAHATÇA KONUŞUP,YAZABİLİYORUM,SÖYLENENLERİ ANLAYABİLİYORUM,TERCÜME YAPABİLİYORUM.TÜM ARAP DİLİ ÖĞRETİMİ GÖREN ARAKADAŞLARA BAŞARILAR DİLERİM.ŞU UNUTULMAMALI Kİ; HER ŞEYİN BAŞ AZİMDİR.ÇALIŞILIR,VERİLEN EMEK BOŞA ÇIKARTILMAZSA ALLAHIN İZNİYLE SONUÇ ALINIR!

IP
aysehan
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı aysehan Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 18Nisan2008 Saat 16:26

SLM BENDE ZEYTİNBURNU İSMEK 2. KURDAYIM GERÇEKTEN EMEK OLMADAN EKMEK OLMAZ VE ÇOK ÇALIŞMAK GEREKİYOR VE KELİME EZBERİNİN OLMASI GEREKİYOR ÇOK ŞÜKÜR ÖĞRENMEYE ÇALIŞIYORUZ ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN HEPİMİZİN....

IP
eczaci adayi
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı eczaci adayi Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Nisan2008 Saat 10:33

BEN DE YENİ BAŞLADIM İSMEĞE 2 AY FALAN OLDU.SIFIRDAN BAŞLADIM İNŞALLAH BECEREBİLİRİM ÇOK İSTİYORUM ÖĞRENMEK AMA BAKALIM

IP
asfer
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı asfer Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 27Mayıs2008 Saat 11:40

BEYKOZ İSMEKDE 2. KUR DAYIM. ARAPÇAYI ÇOK SEVİYORUM. ARAPÇA LİSANIMI İLERLETMEK İSTİYORUM İSMEK HARİCİNDE FAYDALANABİLECEĞİM (ÜCRETSİZ) BİR YER VAR MI? LÜTFEN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ 

BEYKOZLU
IP
habibist
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı habibist Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 11Eylül2009 Saat 00:16
Selamun aleyküm ben de bu yıl arapçaya yazıldım arapça konuşmayı biliyorum ama okumam ve yazmam zayıf biyerden başlamak gerekiyodu ismkete başladım inşallah hayırlı olur kısmet olursa Arapçayı konuşulan bir ülkede(ŞAM gibi)eğitim almayı da düşünüyorum.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun...AMİN

imza mı.?? :şecere-i varlığın en mükemmeli olan insanın imzası BİSMİLLAH olur.
IP
didocan
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 89

Alıntı didocan Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Ekim2009 Saat 15:32
inş ismek veya başka bir arapça kursu banada nasip olur aaaamiinnn ilerlemek istiyorum:)))

ALİMLE SOHBET EDEN BULUR MERTEBE, CAHİLLE SOHBET EDEN DÖNER MERKEBE...
IP
sahafixe
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı sahafixe Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 26Mayıs2010 Saat 00:40
İsmekin arapça eğitimleri çok başarılı. Ben kendi başıma çalışarak biraz ilerledim. Şimdiki arapça hocamda çok iyi. İstanbulda 4 yıl arap dili ve edebiyatı, arabistandada kuran ilimleri eğitimi görmüş biri. Çantaşın kitaplarını okuyoruz. Nasipse 3 ve 4. kitabı okumaya başlıyacağız yeni dönemde. bitirme şansımız olursa hocamın dediği üzere dergileri okuyabilecek hatta kabede hutbeyi bile anlıyabileceğim. Sizde durmayın hemen ismekin kurslarına başvurun. Hatta sizi aramasalar bile gidin hocayla görüşün. Tüneyin sınıfa. muhakkak yer bulucaksınız.

hak şerleri hayr eyler , sanmaki gayr eyler , arif anın seyreyler , mevlam görelim ne eyler , ne eylerse güzel eyler.

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,156 Saniyede Yüklendi.