Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
AÖF İlahiyat Önlisans Bütünlemeye Kalanlar
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netAÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forumAÖF İlahiyat Önlisans Bütünlemeye Kalanlar
Mesaj icon Konu: ilitam Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
helik
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı helik Cevapla bullet Konu: ilitam
    Gönderim Zamanı: 12Nisan2008 Saat 14:11

sa. ben ilitam 1. sınıf öğrencisiyim. ilitaamlılarla ilgili programınız var mı; bunu öğrenmek istiyorum. teşekkürler.

O, hanginizin daha güzel amel yapacağını sınamak için ölümü ve hayatı yaratandır. O, mutlak güç sahibidir, çok bağışlayandır. (mülk,2)
IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 12Nisan2008 Saat 17:18

Merhaba helik, hoşgeldin

İlitamla ilgili şu anda bir ders programımız yok maalesef. Ancak seneye olacak Allah'ın izniyle.

İyi çalışmalar diliyorum.

IP
helik
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı helik Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 13Nisan2008 Saat 11:41
teşekkürler..

O, hanginizin daha güzel amel yapacağını sınamak için ölümü ve hayatı yaratandır. O, mutlak güç sahibidir, çok bağışlayandır. (mülk,2)
IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 2781

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 24Nisan2008 Saat 20:58
merhaba arkadaşlar bende ilitama başvurmak istiyorum.dgs sınavından kaç puan almak gerekiyor.önlisans diplomasının puanı önemli mi?beni bilgilendirirseniz sevinirim.

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 24Nisan2008 Saat 21:11
merhaba helik ilitam ögrencisi oldugunu söylemişsin.uzaktan ilahiyat egitimi alıyor musun?bende ilitama başvurmak istiyorum.dgsye girmem yeterli mi?dgs yi kazandım ve önlisans diplomam yüksek oldu diyelim ilitama nasıl başvuracam?ankaraya mı gidecem.kayıtlar orada mı oluyor?yada ilitama kabulum nasıl belli olacak?bunun gibi çok soru var kafamda.ilitamla ilgili birşey bilmiyorum.bana yardımcı olursan sevinirim.selam ve dua ile

IP
helik
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı helik Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 25Nisan2008 Saat 12:08
sa. ilitama girebilmek için dgs ye girmiş olmak (tercih yapmamak şartıyla) yeterli. dgs ve önlisans notunuz yüksekse muhtemelen kayıt yaptırırsınız. kayıt tarihi ve diğer bilgiler http://ilitam.ankara.edu.tr/ adresinden ilan ediliyor. bu tarihte 50 ytl yatırarak ön kayıt yaptırıyorsunuz. bundan sonra kesin kayıt yaptıracaklar ilan ediliyor. verilen tarihte gidip kayıt yaptırıyorsunuz. ön kayıt ve kesin kayıt ankarada yapılıyor. bundan sonra imtahanlar için seçtiğiniz il'de okulunuza devam ediyorsunuz. diğer belgeleri de adresinizi bırakırsanız gönderebilirim . selametle...muharremgulec@hotmail.com

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 25Nisan2008 Saat 17:38
çok sagol arkadaşım.inşallah başarırım.diger belgeler derken?yinede gönderin derim zehra-1999-@hotmail.com. selam ve dua ile allaha emanet olun

IP
maviliasi
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı maviliasi Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 26Nisan2008 Saat 21:20
ilitamı kazandığımız takdirde normal bi üniversteli gibi derslere girip katılabiliyormuyuz????

Cennet cennet dedikleri birkaç köşkle birkaç huri isteyene versinler O'nu,bana SENİ gerek SENİ
IP
helik
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı helik Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 28Nisan2008 Saat 15:44

ilitam'da diğer okullar gibi dershane ortamı yok. dışarıdan okul okur gibi okuyor fakat içeriden okumuş gibi mezun oluyorsunuz. yani her dersin kitabı veriliyor ve ilitam internet sitesinde derslerle ilgili diğer dokümanlardan faydalanıyor ve imtahana giriyorsunuz.  ancak imtahandan önce 2 gün olmak üzere "yüzyüze eğitim" veriliyor ve ders hocaları kısa da olsa ders yapmış oluyor.

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 28Nisan2008 Saat 19:09
çok sagolun arkadaşlar özellikle siz sayın helik.birbirimize yardımcı olmak çok güzel.daima sagolun varolun.selam ve dua ile

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 28Nisan2008 Saat 23:31
imerhaba helik,bana mail atmışsın.ilitamla ilgili belgeler ekte demişsin ama ben birşey göremedim.sana zahmet olmazsa bir daha yollar mısın?hakkını helal et.seni biraz yoracam.ama ilitamla ilgili bilgim olmalıki dogru yol almalıyım.yoksa açıkta kalırım.buda benim için hiç iyi olmaz.sizide çok teşekkür ediyorum.saygılar

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,109 Saniyede Yüklendi.