Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Pratik Arapça Nedir? Nasıl İşler?
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netONLINE PRATİK ARAPÇA DERSLERİPratik Arapça Nedir? Nasıl İşler?
Mesaj icon Konu: online pratik arapça derslerinin durumu Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
tuncer
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı tuncer Cevapla bullet Konu: online pratik arapça derslerinin durumu
    Gönderim Zamanı: 20Şubat2008 Saat 09:55

selamun aleykum
30 ekim 2006 tarihinde başlamış olan online derslere biraz geç de olsa başladım.şu an 2.ayın derslerini takip ediyorum.formu takip ettiğimde bu derslerin 6+6=12 ay ve 72+72=144 ders olacağını gördüm.fakat ders programından 68.ders de yarıda kaldığı gibi bir izlenim edindim.bu derslerin gidişatı nedir..dersler yarım mı kaldı yoksa....
yada devamı nezaman gelecek...
hepinize başarılar diliyorum....

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Şubat2008 Saat 12:24

Merhaba Tuncer, aramıza hoşgeldin

Dersler yarım kalmadı aslında. Şöyle bir durum oluştu. Normalde biz 12 aylık bir kur planlamıştık. Nitekim bu planlamanın ilk altı aylık bölümü tamamlandı (3 ders eksik var) Biz normalde belli bir süreçte ilerleyerek bu dersleri tamamlamayı planlıyorduk. Ancak dersler oldukça beğeni kazandı ve üyelerimizden gelen talepler yeni ihtiyaçlar doğurdu. Mesela çoğunluk arap medyasına yönelik konular işlense, siyasi terimler işlense, turizmle ilgili bilgiler olsa gibi taleplerde bulundular. Hal böyle olunca biz de ders çekimlerini durdurduk. Biraz daha "standart ders sunumu" anlayışının dışına çıkıp ihtiyaçlara da cevap veren ve daha profesyonel bir bakış açısı ile ders çekimlerine devam etme kararı aldık. Tabi bu karar doğrultusunda da oturup hesap kitap yaptık. Gördük ki kafamızdaki ve gelen talepler doğrultusunda olması gereken ders yapısını kurabilmemiz için maddi bir desteğe ihtiyaç var. Bu durum da çalışmayı bir bekleme dönemine soktu ister istemez. Allah'ın izniyle önümüzdeki bir iki problemi aştıktan sonra çok daha profesyonel, çok daha güncel, adeta susuz kalmış arapça öğrenmek isteyenlerin kana kana faydalanabilecekleri bir "yenilenmiş" programla hizmeti devam ettireceğiz.

Siz 6 aylık bu ilk kuru gönül rahatlığıyla çalışın ve sorunlarımızı aşabilmemiz için de dualarınızı bizden esirgemeyin.

Başarılar diliyorum.

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide